Uitslagen competitie seizoen 2001-2002

 

Uitslagen competitie seizoen 2001-2002

Datum Thuisploeg Sponsornaam thuis Uitploeg Sponsornaam uit Voor Tegen
22-09-2001 Breda (Basketball) NAC Werkendam (BC Altena)   126 88
22-09-2001 Den Bosch (EBBC)   Amsterdam (Astronauts) Ricoh 66 79
22-09-2001 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Rotterdam (Basketball) Gunco 92 97
22-09-2001 Groningen (Donar) MPC Den Helder (BC Noordkop)   87 82
22-09-2001 Weert (BS) Vanilla Zwolle (Basketball) Landstede 102 107
23-09-2001 Nijmegen EiffelTowers Almere Omniworld 77 74
29-09-2001 Almere Omniworld Breda (Basketball) NAC 71 79
29-09-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Groningen (Capitals) MPC 59 63
29-09-2001 Den Helder (BC Noordkop)   Weert (BS) Vanilla 80 77
29-09-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Bosch (EBBC)   88 73
29-09-2001 Werkendam (BC Altena)   Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 79 59
29-09-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Nijmegen EiffelTowers 83 82
04-10-2001 Den Bosch (EBBC)   Werkendam (BC Altena)   98 67
06-10-2001 Breda (Basketball) NAC Nijmegen EiffelTowers 57 77
06-10-2001 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Almere Omniworld 80 87
06-10-2001 Weert (BS) Vanilla Amsterdam (Astronauts) Ricoh 61 81
06-10-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Den Helder (BC Noordkop)   100 88
07-10-2001 Groningen (Donar) MPC Rotterdam (Basketball) Gunco 82 66
13-10-2001 Almere Omniworld Den Bosch (EBBC)   81 82
13-10-2001 Breda (Basketball) NAC Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 85 79
13-10-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Weert (BS) Vanilla 86 70
13-10-2001 Werkendam (BC Altena)   Groningen (Donar) MPC 88 85
14-10-2001 Nijmegen EiffelTowers Den Helder (BC Noordkop)   99 74
20-10-2001 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Nijmegen EiffelTowers 72 83
20-10-2001 Den Helder (BC Noordkop)   Amsterdam (Astronauts) Ricoh 81 88
20-10-2001 Groningen (Donar) MPC Almere Omniworld 99 82
20-10-2001 Weert (BS) Vanilla Werkendam (BC Altena)   93 80
20-10-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Rotterdam (Basketball) Gunco 87 78
21-10-2001 Den Bosch (EBBC)   Breda (Basketball) NAC 82 97
27-10-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Zwolle (Basketball) Landstede 89 81
30-10-2001 Breda (Basketball) NAC Groningen (Capitals) MPC 84 86
30-10-2001 Werkendam (BC Altena)   Zwolle (Basketball) Landstede 72 81
31-10-2001 Almere Omniworld Weert (BS) Vanilla 87 80
01-11-2001 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Den Bosch (EBBC)   77 91
01-11-2001 Nijmegen EiffelTowers Amsterdam (Astronauts) Ricoh 93 74
01-11-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Helder (BC Noordkop)   76 90
03-11-2001 Almere Omniworld Zwolle (Basketball) Landstede 81 63
03-11-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Rotterdam (Basketball) Gunco 66 54
03-11-2001 Den Bosch (EBBC)   Nijmegen EiffelTowers 75 97
03-11-2001 Den Helder (BC Noordkop)   Werkendam (BC Altena)   109 97
03-11-2001 Weert (BS) Vanilla Breda (Basketball) NAC 70 80
04-11-2001 Groningen (Donar) MPC Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 108 100
07-11-2001 Almere Omniworld Den Helder (BC Noordkop)   106 86
07-11-2001 Breda (Basketball) NAC Zwolle (Basketball) Landstede 93 98
08-11-2001 Den Bosch (EBBC)   Groningen (Capitals) MPC 72 84
08-11-2001 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Weert (BS) Vanilla 67 76
08-11-2001 Nijmegen EiffelTowers Rotterdam (Basketball) Gunco 77 76
08-11-2001 Werkendam (BC Altena)   Amsterdam (Astronauts) Ricoh 71 72
10-11-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Almere Omniworld 76 59
10-11-2001 Breda (Basketball) NAC Den Helder (BC Noordkop)   90 92
10-11-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Werkendam (BC Altena)   81 96
10-11-2001 Weert (BS) Vanilla Den Bosch (EBBC)   83 88
10-11-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 71 82
11-11-2001 Groningen (Donar) MPC Nijmegen EiffelTowers 63 91
14-11-2001 Almere Omniworld Rotterdam (Basketball) Gunco 86 78
15-11-2001 Den Bosch (EBBC)   Zwolle (Basketball) Landstede 83 87
15-11-2001 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Den Helder (BC Noordkop)   89 84
15-11-2001 Groningen (Donar) MPC Weert (BS) Vanilla 101 80
15-11-2001 Nijmegen EiffelTowers Werkendam (BC Altena)   88 69
01-12-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 69 59
01-12-2001 Den Helder (BC Noordkop)   Den Bosch (EBBC)   61 82
01-12-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Breda (Basketball) NAC 89 69
01-12-2001 Weert (BS) Vanilla Nijmegen EiffelTowers 76 84
01-12-2001 Werkendam (BC Altena)   Almere Omniworld 76 88
05-12-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Groningen (Capitals) MPC 92 71
06-12-2001 Breda (Basketball) NAC Amsterdam (Astronauts) Ricoh 63 74
08-12-2001 Almere Omniworld Nijmegen EiffelTowers 93 87
08-12-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Bosch (EBBC)   56 63
08-12-2001 Den Helder (BC Noordkop)   Groningen (Capitals) MPC 95 103
08-12-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 74 86
08-12-2001 Werkendam (BC Altena)   Breda (Basketball) NAC 92 104
08-12-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Weert (BS) Vanilla 77 85
13-12-2001 Groningen (Donar) MPC Amsterdam (Astronauts) Ricoh 69 75
15-12-2001 Breda (Basketball) NAC Almere Omniworld 82 81
15-12-2001 Den Bosch (EBBC)   Rotterdam (Basketball) Gunco 87 74
15-12-2001 Weert (BS) Vanilla Den Helder (BC Noordkop)   108 89
16-12-2001 Nijmegen EiffelTowers Zwolle (Basketball) Landstede 95 99
20-12-2001 Nijmegen EiffelTowers Breda (Basketball) NAC 61 74
22-12-2001 Almere Omniworld Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 82 80
22-12-2001 Den Helder (BC Noordkop)   Zwolle (Basketball) Landstede 104 89
22-12-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Groningen (Capitals) MPC 72 80
22-12-2001 Werkendam (BC Altena)   Den Bosch (EBBC)   64 86
03-01-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Weert (BS) Vanilla 76 42
05-01-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Breda (Basketball) NAC 78 94
05-01-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Nijmegen EiffelTowers 86 99
05-01-2002 Weert (BS) Vanilla Rotterdam (Basketball) Gunco 83 78
05-01-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Amsterdam (Astronauts) Ricoh 72 89
09-01-2002 Den Bosch (EBBC)   Almere Omniworld 81 89
12-01-2002 Almere Omniworld Groningen (Capitals) MPC 87 82
12-01-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Helder (BC Noordkop)   69 60
12-01-2002 Breda (Basketball) NAC Den Bosch (EBBC)   63 83
12-01-2002 Nijmegen EiffelTowers Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 88 91
12-01-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Zwolle (Basketball) Landstede 103 111
15-01-2002 Groningen (Donar) MPC Breda (Basketball) NAC 91 80
15-01-2002 Weert (BS) Vanilla Almere Omniworld 79 90
17-01-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Nijmegen EiffelTowers 62 64
17-01-2002 Den Bosch (EBBC)   Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 87 64
17-01-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Rotterdam (Basketball) Gunco 91 87
19-01-2002 Breda (Basketball) NAC Weert (BS) Vanilla 86 79
19-01-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Groningen (Capitals) MPC 77 82
19-01-2002 Nijmegen EiffelTowers Den Bosch (EBBC)   77 96
19-01-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Amsterdam (Astronauts) Ricoh 51 54
19-01-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Almere Omniworld 78 89
29-01-2002 Weert (BS) Vanilla Groningen (Capitals) MPC 96 100
30-01-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Den Bosch (EBBC)   88 77
31-01-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Breda (Basketball) NAC 91 69
31-01-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 105 99
31-01-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Almere Omniworld 68 64
02-02-2002 Breda (Basketball) NAC Rotterdam (Basketball) Gunco 74 86
02-02-2002 Den Bosch (EBBC)   Den Helder (BC Noordkop)   87 80
02-02-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Amsterdam (Astronauts) Ricoh 75 82
03-02-2002 Groningen (Donar) MPC Zwolle (Basketball) Landstede 84 76
03-02-2002 Nijmegen EiffelTowers Weert (BS) Vanilla 81 83
05-02-2002 Weert (BS) Vanilla Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 73 70
06-02-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Breda (Basketball) NAC 73 72
07-02-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Almere Omniworld 79 81
07-02-2002 Groningen (Donar) MPC Den Bosch (EBBC)   80 88
07-02-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Nijmegen EiffelTowers 65 81
09-02-2002 Almere Omniworld Amsterdam (Astronauts) Ricoh 58 69
09-02-2002 Den Bosch (EBBC)   Weert (BS) Vanilla 97 94
09-02-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Breda (Basketball) NAC 71 86
10-02-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Zwolle (Basketball) Landstede 87 89
10-02-2002 Nijmegen EiffelTowers Groningen (Capitals) MPC 97 72
16-02-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Groningen (Capitals) MPC 69 66
16-02-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Weert (BS) Vanilla 79 83
16-02-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Rotterdam (Basketball) Gunco 95 83
17-02-2002 Nijmegen EiffelTowers Zwolle (Basketball) Landstede 89 85
19-02-2002 Den Bosch (EBBC)   Breda (Basketball) NAC 92 83
20-02-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Almere Omniworld 90 88
21-02-2002 Breda (Basketball) NAC Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 72 61
21-02-2002 Den Bosch (EBBC)   Den Helder (BC Noordkop)   97 82
21-02-2002 Nijmegen EiffelTowers Amsterdam (Astronauts) Ricoh 79 64
21-02-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Weert (BS) Vanilla 92 81
23-02-2002 Almere Omniworld Groningen (Capitals) MPC 75 76
23-02-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Zwolle (Basketball) Landstede 82 85
23-02-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Rotterdam (Basketball) Gunco 99 98
23-02-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Breda (Basketball) NAC 84 89
23-02-2002 Weert (BS) Vanilla Den Bosch (EBBC)   93 97
27-02-2002 Breda (Basketball) NAC Weert (BS) Vanilla 69 73
27-02-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Bosch (EBBC)   74 90
28-02-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Almere Omniworld 74 78
28-02-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 86 79
02-03-2002 Breda (Basketball) NAC Den Bosch (EBBC)   83 88
02-03-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Nijmegen EiffelTowers 94 95
03-03-2002 Groningen (Donar) MPC Almere Omniworld 66 71
05-03-2002 Den Bosch (EBBC)   Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 89 77
05-03-2002 Weert (BS) Vanilla Den Helder (BC Noordkop)   87 91
05-03-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Groningen (Capitals) MPC 90 93
07-03-2002 Breda (Basketball) NAC Rotterdam (Basketball) Gunco 86 85
07-03-2002 Nijmegen EiffelTowers Almere Omniworld 75 67
09-03-2002 Groningen (Donar) MPC Amsterdam (Astronauts) Ricoh 82 69
09-03-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Helder (BC Noordkop)   87 92
09-03-2002 Weert (BS) Vanilla Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 87 72
12-03-2002 Groningen (Donar) MPC Nijmegen EiffelTowers 79 86
12-03-2002 Weert (BS) Vanilla Rotterdam (Basketball) Gunco 100 79
13-03-2002 Almere Omniworld Zwolle (Basketball) Landstede 105 78
14-03-2002 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Nijmegen EiffelTowers 91 65
14-03-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Breda (Basketball) NAC 94 88
14-03-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Den Bosch (EBBC)   83 81
16-03-2002 Breda (Basketball) NAC Den Helder (BC Noordkop)   79 74
16-03-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 81 74
16-03-2002 Zwolle (Basketball) Landstede Amsterdam (Astronauts) Ricoh 78 65
17-03-2002 Den Bosch (EBBC)   Weert (BS) Vanilla 90 76
17-03-2002 Nijmegen EiffelTowers Groningen (Capitals) MPC 80 63
19-03-2002 Weert (BS) Vanilla Breda (Basketball) NAC 92 75
21-03-2002 Almere Omniworld Amsterdam (Astronauts) Ricoh 69 66
21-03-2002 Den Bosch (EBBC)   Rotterdam (Basketball) Gunco 89 72
21-03-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Den Helder (BC Noordkop)   92 89
23-03-2002 Almere Omniworld Nijmegen EiffelTowers 71 86
23-03-2002 Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Den Bosch (EBBC)   73 83
23-03-2002 Den Helder (BC Noordkop)   Weert (BS) Vanilla 84 89
23-03-2002 Rotterdam (Basketball) Gunco Breda (Basketball) NAC 69 70
24-03-2002 Groningen (Donar) MPC Zwolle (Basketball) Landstede 102 84

 

Opmerking

  • BC Altena Werkendam trok zich halverwege het seizoen terug uit de competitie. Reeds gespeelde wedstrijden werden ongeldig verklaard
Deel!