Uitslagen competitie seizoen 2000-2001

Onderwerpen op deze pagina

 

Uitslagen competitie seizoen 2000-2001

Datum Thuisploeg Sponsornaam thuis Uitploeg Sponsornaam uit Voor Tegen
16-09-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Breda (Basketball) NAC 77 105
16-09-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Rotterdam (Basketball) Gunco 67 69
16-09-2000 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Almere Omniworld 70 74
16-09-2000 Zwolle (Basketball) Landstede Amsterdam (Astronauts) Ricoh 73 65
17-09-2000 Nijmegen EiffelTowers Weert (BS) Vanilla 98 81
19-09-2000 Groningen (Donar) MPC Werkendam (Virtus) Image Center Hank 84 91
23-09-2000 Almere Omniworld Den Haag (Cobra’s) C3 56 58
23-09-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Helder (BC Noordkop) Conesco 68 65
23-09-2000 Breda (Basketball) NAC Groningen (Donar) MPC 78 71
23-09-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Nijmegen EiffelTowers 75 84
23-09-2000 Weert (BS) Vanilla Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 94 91
25-09-2000 Groningen (Donar) MPC Weert (BS) Vanilla 83 73
27-09-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Amsterdam (Astronauts) Ricoh 53 85
27-09-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Breda (Basketball) NAC 96 74
28-09-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Rotterdam (Basketball) Gunco 72 77
28-09-2000 Nijmegen EiffelTowers Almere Omniworld 71 80
30-09-2000 Almere Omniworld Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 80 60
30-09-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Nijmegen EiffelTowers 71 59
30-09-2000 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Den Haag (Cobra’s) C3 82 79
30-09-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Groningen (Donar) MPC 64 58
30-09-2000 Weert (BS) Vanilla Werkendam (Virtus) Image Center Hank 91 68
30-09-2000 Zwolle (Basketball) Landstede Breda (Basketball) NAC 67 68
07-10-2000 Breda (Basketball) NAC Weert (BS) Vanilla 87 88
07-10-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Amsterdam (Astronauts) Ricoh 74 71
07-10-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Zwolle (Basketball) Landstede 89 78
07-10-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Rotterdam (Basketball) Gunco 84 66
08-10-2000 Groningen (Donar) MPC Almere Omniworld 97 81
08-10-2000 Nijmegen EiffelTowers Den Helder (BC Noordkop) Conesco 76 80
14-10-2000 Almere Omniworld Werkendam (Virtus) Image Center Hank 77 81
14-10-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Groningen (Donar) MPC 68 77
14-10-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Nijmegen EiffelTowers 66 81
14-10-2000 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 66 67
14-10-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Breda (Basketball) NAC 85 88
14-10-2000 Zwolle (Basketball) Landstede Weert (BS) Vanilla 87 84
17-10-2000 Breda (Basketball) NAC Almere Omniworld 79 85
17-10-2000 Weert (BS) Vanilla Rotterdam (Basketball) Gunco 79 71
18-10-2000 Groningen (Donar) MPC Den Helder (BC Noordkop) Conesco 75 61
19-10-2000 Nijmegen EiffelTowers Zwolle (Basketball) Landstede 85 69
21-10-2000 Almere Omniworld Weert (BS) Vanilla 82 68
21-10-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Breda (Basketball) NAC 66 60
21-10-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Groningen (Donar) MPC 53 80
21-10-2000 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Werkendam (Virtus) Image Center Hank 89 84
21-10-2000 Zwolle (Basketball) Landstede Rotterdam (Basketball) Gunco 87 77
22-10-2000 Nijmegen EiffelTowers Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 78 83
24-10-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Almere Omniworld 66 109
25-10-2000 Breda (Basketball) NAC Den Helder (BC Noordkop) Conesco 78 80
25-10-2000 Groningen (Donar) MPC Nijmegen EiffelTowers 86 88
26-10-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Zwolle (Basketball) Landstede 83 71
26-10-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Haag (Cobra’s) C3 87 58
28-10-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Zwolle (Basketball) Landstede 105 67
04-11-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Rotterdam (Basketball) Gunco 67 72
04-11-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Breda (Basketball) NAC 82 78
04-11-2000 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Weert (BS) Vanilla 92 84
04-11-2000 Nijmegen EiffelTowers Werkendam (Virtus) Image Center Hank 83 88
04-11-2000 Zwolle (Basketball) Landstede Almere Omniworld 85 92
05-11-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Groningen (Donar) MPC 76 88
07-11-2000 Weert (BS) Vanilla Amsterdam (Astronauts) Ricoh 65 72
08-11-2000 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Zwolle (Basketball) Landstede 95 66
09-11-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Den Haag (Cobra’s) C3 81 67
11-11-2000 Almere Omniworld Amsterdam (Astronauts) Ricoh 65 78
11-11-2000 Breda (Basketball) NAC Nijmegen EiffelTowers 80 81
11-11-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Helder (BC Noordkop) Conesco 74 73
11-11-2000 Weert (BS) Vanilla Den Haag (Cobra’s) C3 103 79
11-11-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 88 91
12-11-2000 Groningen (Donar) MPC Zwolle (Basketball) Landstede 98 74
17-11-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Amsterdam (Astronauts) Ricoh 80 85
02-12-2000 Almere Omniworld Den Helder (BC Noordkop) Conesco 62 63
02-12-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Zwolle (Basketball) Landstede 89 74
02-12-2000 Breda (Basketball) NAC Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 79 72
02-12-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Haag (Cobra’s) C3 74 60
02-12-2000 Weert (BS) Vanilla Nijmegen EiffelTowers 89 88
02-12-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Groningen (Donar) MPC 69 77
04-12-2000 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Amsterdam (Astronauts) Ricoh 64 70
09-12-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Weert (BS) Vanilla 83 80
09-12-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Almere Omniworld 65 75
09-12-2000 Zwolle (Basketball) Landstede Werkendam (Virtus) Image Center Hank 74 86
10-12-2000 Groningen (Donar) MPC Breda (Basketball) NAC 93 91
10-12-2000 Nijmegen EiffelTowers Rotterdam (Basketball) Gunco 74 71
12-12-2000 Weert (BS) Vanilla Groningen (Donar) MPC 100 91
13-12-2000 Breda (Basketball) NAC Werkendam (Virtus) Image Center Hank 102 94
14-12-2000 Almere Omniworld Nijmegen EiffelTowers 82 79
14-12-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Haag (Cobra’s) C3 80 55
14-12-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 79 77
16-12-2000 Breda (Basketball) NAC Zwolle (Basketball) Landstede 100 86
16-12-2000 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Almere Omniworld 87 57
16-12-2000 Den Haag (Cobra’s) C3 Den Helder (BC Noordkop) Conesco 64 78
16-12-2000 Groningen (Donar) MPC Rotterdam (Basketball) Gunco 80 83
16-12-2000 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Weert (BS) Vanilla 111 117
17-12-2000 Nijmegen EiffelTowers Amsterdam (Astronauts) Ricoh 78 57
19-12-2000 Weert (BS) Vanilla Breda (Basketball) NAC 84 91
20-12-2000 Rotterdam (Basketball) Gunco Werkendam (Virtus) Image Center Hank 113 114
20-12-2000 Zwolle (Basketball) Landstede Den Haag (Cobra’s) C3 77 63
21-12-2000 Almere Omniworld Groningen (Donar) MPC 80 88
21-12-2000 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 63 57
04-01-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Den Helder (BC Noordkop) Conesco 81 83
06-01-2001 Breda (Basketball) NAC Rotterdam (Basketball) Gunco 97 93
06-01-2001 Groningen (Donar) MPC Amsterdam (Astronauts) Ricoh 61 74
06-01-2001 Weert (BS) Vanilla Zwolle (Basketball) Landstede 106 85
06-01-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Almere Omniworld 86 76
07-01-2001 Nijmegen EiffelTowers Den Haag (Cobra’s) C3 110 48
10-01-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Nijmegen EiffelTowers 70 100
11-01-2001 Almere Omniworld Breda (Basketball) NAC 86 93
11-01-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 67 100
11-01-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Groningen (Donar) MPC 94 68
11-01-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Weert (BS) Vanilla 86 90
13-01-2001 Breda (Basketball) NAC Amsterdam (Astronauts) Ricoh 69 71
13-01-2001 Groningen (Donar) MPC Den Haag (Cobra’s) C3 97 64
13-01-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Zwolle (Basketball) Landstede 81 75
13-01-2001 Weert (BS) Vanilla Almere Omniworld 112 81
13-01-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Helder (BC Noordkop) Conesco 83 74
14-01-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Nijmegen EiffelTowers 88 78
17-01-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Den Helder (BC Noordkop) Conesco 61 76
18-01-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Werkendam (Virtus) Image Center Hank 81 76
28-01-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Nijmegen EiffelTowers 80 68
01-02-2001 Almere Omniworld Rotterdam (Basketball) Gunco 93 86
01-02-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Weert (BS) Vanilla 75 65
01-02-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Werkendam (Virtus) Image Center Hank 65 106
01-02-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Breda (Basketball) NAC 84 79
01-02-2001 Nijmegen EiffelTowers Groningen (Donar) MPC 98 67
03-02-2001 Almere Omniworld Zwolle (Basketball) Landstede 97 87
03-02-2001 Breda (Basketball) NAC Den Haag (Cobra’s) C3 99 74
03-02-2001 Groningen (Donar) MPC Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 79 84
03-02-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Amsterdam (Astronauts) Ricoh 66 99
03-02-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Nijmegen EiffelTowers 74 71
07-02-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Groningen (Donar) MPC 85 84
08-02-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Werkendam (Virtus) Image Center Hank 85 79
08-02-2001 Weert (BS) Vanilla Den Helder (BC Noordkop) Conesco 96 84
10-02-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Almere Omniworld 93 79
10-02-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Weert (BS) Vanilla 68 99
10-02-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Rotterdam (Basketball) Gunco 84 86
11-02-2001 Nijmegen EiffelTowers Breda (Basketball) NAC 94 82
17-02-2001 Almere Omniworld Werkendam (Virtus) Image Center Hank 84 80
17-02-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Haag (Cobra’s) C3 89 58
17-02-2001 Breda (Basketball) NAC Den Helder (BC Noordkop) Conesco 92 84
17-02-2001 Weert (BS) Vanilla Nijmegen EiffelTowers 98 89
17-02-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 73 92
18-02-2001 Groningen (Donar) MPC Rotterdam (Basketball) Gunco 94 78
20-02-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Breda (Basketball) NAC 83 82
22-02-2001 Almere Omniworld Amsterdam (Astronauts) Ricoh 62 90
22-02-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Nijmegen EiffelTowers 88 79
22-02-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Den Helder (BC Noordkop) Conesco 67 83
22-02-2001 Groningen (Donar) MPC Zwolle (Basketball) Landstede 104 79
22-02-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Weert (BS) Vanilla 89 91
24-02-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Werkendam (Virtus) Image Center Hank 84 60
24-02-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Almere Omniworld 81 79
24-02-2001 Nijmegen EiffelTowers Groningen (Donar) MPC 107 102
24-02-2001 Weert (BS) Vanilla Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 87 82
01-03-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Zwolle (Basketball) Landstede 92 74
02-03-2001 Breda (Basketball) NAC Den Haag (Cobra’s) C3 91 88
02-03-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Helder (BC Noordkop) Conesco 94 91
03-03-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 81 90
07-03-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Weert (BS) Vanilla 81 63
08-03-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Groningen (Donar) MPC 84 87
08-03-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Almere Omniworld 88 95
08-03-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Nijmegen EiffelTowers 82 96
10-03-2001 Almere Omniworld Breda (Basketball) NAC 84 85
10-03-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Amsterdam (Astronauts) Ricoh 73 66
10-03-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 84 87
11-03-2001 Groningen (Donar) MPC Weert (BS) Vanilla 102 81
11-03-2001 Nijmegen EiffelTowers Zwolle (Basketball) Landstede 86 81
13-03-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Breda (Basketball) NAC 86 72
14-03-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Rotterdam (Basketball) Gunco 73 77
15-03-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Almere Omniworld 78 76
15-03-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Haag (Cobra’s) C3 108 68
17-03-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Amsterdam (Astronauts) Ricoh 71 77
17-03-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Breda (Basketball) NAC 89 80
17-03-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Groningen (Donar) MPC 73 75
17-03-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Almere Omniworld 92 89
18-03-2001 Nijmegen EiffelTowers Weert (BS) Vanilla 93 98
20-03-2001 Weert (BS) Vanilla Rotterdam (Basketball) Gunco 111 95
21-03-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Groningen (Donar) MPC 80 97
22-03-2001 Breda (Basketball) NAC Werkendam (Virtus) Image Center Hank 75 88
22-03-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Den Haag (Cobra’s) C3 97 71
22-03-2001 Nijmegen EiffelTowers Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 88 77
24-03-2001 Almere Omniworld Den Helder (BC Noordkop) Conesco 70 78
24-03-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Breda (Basketball) NAC 86 84
24-03-2001 Groningen (Donar) MPC Nijmegen EiffelTowers 79 76
24-03-2001 Rotterdam (Basketball) Gunco Zwolle (Basketball) Landstede 70 76
24-03-2001 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Amsterdam (Astronauts) Ricoh 75 73
25-03-2001 Breda (Basketball) NAC Amsterdam (Astronauts) Ricoh 58 64
25-03-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Weert (BS) Vanilla 103 100
27-03-2001 Weert (BS) Vanilla Zwolle (Basketball) Landstede 104 81
29-03-2001 Almere Omniworld Den Haag (Cobra’s) C3 106 84
29-03-2001 Den Helder (BC Noordkop) Conesco Werkendam (Virtus) Image Center Hank 88 66
29-03-2001 Groningen (Donar) MPC Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 105 98
29-03-2001 Nijmegen EiffelTowers Rotterdam (Basketball) Gunco 97 91
31-03-2001 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Helder (BC Noordkop) Conesco 77 79
31-03-2001 Breda (Basketball) NAC Almere Omniworld 78 79
31-03-2001 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Rotterdam (Basketball) Gunco 97 84
31-03-2001 Den Haag (Cobra’s) C3 Werkendam (Virtus) Image Center Hank 87 82
31-03-2001 Weert (BS) Vanilla Groningen (Donar) MPC 96 84
31-03-2001 Zwolle (Basketball) Landstede Nijmegen EiffelTowers 73 86
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest