Uitslagen competitie seizoen 1998-1999

Onderwerpen op deze pagina

 

Uitslagen competitie seizoen 1998-1999

Datum Thuisploeg Sponsornaam thuis Uitploeg Sponsornaam uit Voor Tegen
12-09-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 52 80
12-09-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Almere Omniworld 73 62
12-09-1998 Groningen (Donar) RZG Assen (Drenthe) NUVA 74 62
12-09-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Weert (BS) Astenhof 68 80
12-09-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Werkendam (Virtus) Image Center Hank 87 69
12-09-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 78 62
19-09-1998 Almere Omniworld Groningen (Donar) RZG 69 67
19-09-1998 Assen (Drenthe) NUVA Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 65 85
19-09-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Amsterdam (Astronauts) Ricoh 73 68
19-09-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 70 63
19-09-1998 Weert (BS) Astenhof Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 80 79
19-09-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Rotterdam (Basketball) Gunco 57 77
26-09-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Weert (BS) Astenhof 67 58
26-09-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 106 84
26-09-1998 Groningen (Donar) RZG Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 80 81
26-09-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Assen (Drenthe) NUVA 75 54
26-09-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Almere Omniworld 78 64
26-09-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Werkendam (Virtus) Image Center Hank 97 68
29-09-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 105 86
29-09-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Amsterdam (Astronauts) Ricoh 45 57
30-09-1998 Assen (Drenthe) NUVA Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 71 101
01-10-1998 Almere Omniworld Rotterdam (Basketball) Gunco 61 76
01-10-1998 Groningen (Donar) RZG Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 78 46
01-10-1998 Weert (BS) Astenhof Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 77 74
03-10-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Assen (Drenthe) NUVA 77 47
03-10-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Weert (BS) Astenhof 80 67
03-10-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Werkendam (Virtus) Image Center Hank 81 63
03-10-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Groningen (Donar) RZG 58 57
03-10-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Almere Omniworld 82 58
04-10-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 74 93
07-10-1998 Assen (Drenthe) NUVA Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 63 97
07-10-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Weert (BS) Astenhof 84 92
08-10-1998 Almere Omniworld Amsterdam (Astronauts) Ricoh 57 59
08-10-1998 Groningen (Donar) RZG Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 74 82
08-10-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Rotterdam (Basketball) Gunco 68 62
10-10-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Groningen (Donar) RZG 46 50
10-10-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Almere Omniworld 80 54
10-10-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 52 56
10-10-1998 Weert (BS) Astenhof Werkendam (Virtus) Image Center Hank 78 70
10-10-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 80 56
11-10-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Assen (Drenthe) NUVA 98 78
13-10-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Werkendam (Virtus) Image Center Hank 68 62
14-10-1998 Assen (Drenthe) NUVA Weert (BS) Astenhof 51 91
15-10-1998 Almere Omniworld Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 83 87
15-10-1998 Groningen (Donar) RZG Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 58 59
15-10-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 69 71
15-10-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Amsterdam (Astronauts) Ricoh 51 84
17-10-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Rotterdam (Basketball) Gunco 70 50
17-10-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Groningen (Donar) RZG 63 84
17-10-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 78 48
17-10-1998 Weert (BS) Astenhof Almere Omniworld 73 60
17-10-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Assen (Drenthe) NUVA 72 73
17-10-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 101 72
27-10-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Assen (Drenthe) NUVA 109 87
28-10-1998 Groningen (Donar) RZG Weert (BS) Astenhof 65 64
29-10-1998 Almere Omniworld Werkendam (Virtus) Image Center Hank 78 71
29-10-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 55 69
29-10-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 62 75
29-10-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Amsterdam (Astronauts) Ricoh 70 84
31-10-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 95 72
31-10-1998 Assen (Drenthe) NUVA Almere Omniworld 67 80
31-10-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Rotterdam (Basketball) Gunco 85 75
31-10-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 92 65
31-10-1998 Weert (BS) Astenhof Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 90 71
31-10-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Groningen (Donar) RZG 69 75
07-11-1998 Almere Omniworld Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 69 80
07-11-1998 Assen (Drenthe) NUVA Groningen (Donar) RZG 53 79
07-11-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 82 76
07-11-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Amsterdam (Astronauts) Ricoh 76 71
07-11-1998 Weert (BS) Astenhof Rotterdam (Basketball) Gunco 83 67
07-11-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 90 75
14-11-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 85 48
14-11-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 62 75
14-11-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Werkendam (Virtus) Image Center Hank 75 78
14-11-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Assen (Drenthe) NUVA 71 56
14-11-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Weert (BS) Astenhof 84 85
15-11-1998 Groningen (Donar) RZG Almere Omniworld 74 59
21-11-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 99 81
05-12-1998 Almere Omniworld Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 74 45
05-12-1998 Assen (Drenthe) NUVA Rotterdam (Basketball) Gunco 66 60
05-12-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Groningen (Donar) RZG 79 86
05-12-1998 Weert (BS) Astenhof Amsterdam (Astronauts) Ricoh 72 80
05-12-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 76 99
06-12-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 76 83
09-12-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Assen (Drenthe) NUVA 89 71
10-12-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Werkendam (Virtus) Image Center Hank 91 76
10-12-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 81 91
10-12-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Weert (BS) Astenhof 84 68
10-12-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Almere Omniworld 57 48
10-12-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Groningen (Donar) RZG 53 87
12-12-1998 Almere Omniworld Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 74 66
12-12-1998 Assen (Drenthe) NUVA Amsterdam (Astronauts) Ricoh 51 87
12-12-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 83 64
12-12-1998 Weert (BS) Astenhof Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 90 72
12-12-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 70 81
13-12-1998 Groningen (Donar) RZG Rotterdam (Basketball) Gunco 52 66
15-12-1998 Weert (BS) Astenhof Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 95 104
16-12-1998 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Groningen (Donar) RZG 69 67
17-12-1998 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Almere Omniworld 69 63
17-12-1998 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Werkendam (Virtus) Image Center Hank 80 98
17-12-1998 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Assen (Drenthe) NUVA 97 70
17-12-1998 Rotterdam (Basketball) Gunco Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 84 62
19-12-1998 Almere Omniworld Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 57 63
19-12-1998 Assen (Drenthe) NUVA Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 77 83
19-12-1998 Groningen (Donar) RZG Amsterdam (Astronauts) Ricoh 56 59
19-12-1998 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Weert (BS) Astenhof 96 90
20-12-1998 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Rotterdam (Basketball) Gunco 64 68
20-12-1998 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 74 70
05-01-1999 Weert (BS) Astenhof Assen (Drenthe) NUVA 94 73
05-01-1999 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 76 66
06-01-1999 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Almere Omniworld 86 76
06-01-1999 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Rotterdam (Basketball) Gunco 79 59
07-01-1999 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 72 43
07-01-1999 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Groningen (Donar) RZG 90 45
09-01-1999 Almere Omniworld Weert (BS) Astenhof 63 64
09-01-1999 Assen (Drenthe) NUVA Werkendam (Virtus) Image Center Hank 63 68
09-01-1999 Groningen (Donar) RZG Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 84 68
09-01-1999 Rotterdam (Basketball) Gunco Amsterdam (Astronauts) Ricoh 50 64
09-01-1999 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 60 82
10-01-1999 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 92 84
12-01-1999 Weert (BS) Astenhof Groningen (Donar) RZG 59 57
12-01-1999 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Almere Omniworld 96 101
13-01-1999 Assen (Drenthe) NUVA Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 78 91
14-01-1999 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 72 56
14-01-1999 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 96 80
14-01-1999 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Rotterdam (Basketball) Gunco 88 51
16-01-1999 Almere Omniworld Assen (Drenthe) NUVA 79 78
16-01-1999 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Amsterdam (Astronauts) Ricoh 68 80
16-01-1999 Groningen (Donar) RZG Werkendam (Virtus) Image Center Hank 92 54
16-01-1999 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 77 56
16-01-1999 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Weert (BS) Astenhof 73 102
16-01-1999 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 58 59
23-01-1999 Almere Omniworld Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 67 45
23-01-1999 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Amsterdam (Astronauts) Ricoh 48 65
23-01-1999 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 74 90
23-01-1999 Weert (BS) Astenhof Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 93 78
23-01-1999 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Assen (Drenthe) NUVA 75 72
23-01-1999 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Groningen (Donar) RZG 69 68
26-01-1999 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 62 71
26-01-1999 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Werkendam (Virtus) Image Center Hank 112 85
27-01-1999 Assen (Drenthe) NUVA Almere Omniworld 56 70
28-01-1999 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 96 69
28-01-1999 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Rotterdam (Basketball) Gunco 57 76
30-01-1999 Almere Omniworld Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 85 81
30-01-1999 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Assen (Drenthe) NUVA 63 91
30-01-1999 Weert (BS) Astenhof Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 86 73
31-01-1999 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 77 81
02-02-1999 Groningen (Donar) RZG Amsterdam (Astronauts) Ricoh 64 72
06-02-1999 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Weert (BS) Astenhof 75 71
06-02-1999 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 96 69
06-02-1999 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 79 64
06-02-1999 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Almere Omniworld 70 62
07-02-1999 Assen (Drenthe) NUVA Rotterdam (Basketball) Gunco 101 73
10-02-1999 Groningen (Donar) RZG Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 77 82
13-02-1999 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Amsterdam (Astronauts) Ricoh 69 83
13-02-1999 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Assen (Drenthe) NUVA 98 74
13-02-1999 Groningen (Donar) RZG Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 60 52
13-02-1999 Rotterdam (Basketball) Gunco Almere Omniworld 57 73
13-02-1999 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Werkendam (Virtus) Image Center Hank 68 71
13-02-1999 Weert (BS) Astenhof Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 81 75
06-03-1999 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 64 52
06-03-1999 Assen (Drenthe) NUVA Werkendam (Virtus) Image Center Hank 66 76
06-03-1999 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Weert (BS) Astenhof 90 84
06-03-1999 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Rotterdam (Basketball) Gunco 72 76
06-03-1999 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Almere Omniworld 76 75
08-03-1999 Groningen (Donar) RZG Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 81 68
09-03-1999 Weert (BS) Astenhof Groningen (Donar) RZG 89 82
09-03-1999 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 79 78
11-03-1999 Almere Omniworld Assen (Drenthe) NUVA 85 92
11-03-1999 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 87 76
11-03-1999 Rotterdam (Basketball) Gunco Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 71 54
11-03-1999 Rotterdam (Basketball) Gunco Werkendam (Virtus) Image Center Hank 75 71
11-03-1999 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Amsterdam (Astronauts) Ricoh 70 64
13-03-1999 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Groningen (Donar) RZG 59 48
13-03-1999 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Almere Omniworld 92 73
13-03-1999 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Weert (BS) Astenhof 70 76
13-03-1999 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Rotterdam (Basketball) Gunco 52 64
14-03-1999 Assen (Drenthe) NUVA Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 69 47
14-03-1999 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 79 77
20-03-1999 Almere Omniworld Werkendam (Virtus) Image Center Hank 103 89
20-03-1999 Rotterdam (Basketball) Gunco Assen (Drenthe) NUVA 74 51
20-03-1999 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 69 88
20-03-1999 Weert (BS) Astenhof Amsterdam (Astronauts) Ricoh 69 70
20-03-1999 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 68 56
21-03-1999 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Groningen (Donar) RZG 88 62
23-03-1999 Groningen (Donar) RZG Weert (BS) Astenhof 73 63
27-03-1999 Almere Omniworld Rotterdam (Basketball) Gunco 66 71
27-03-1999 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 64 66
27-03-1999 Assen (Drenthe) NUVA Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 85 77
27-03-1999 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Groningen (Donar) RZG 79 63
27-03-1999 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 109 84
27-03-1999 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Weert (BS) Astenhof 98 76

 

Opmerking

  • Ricoh Astronauts Amsterdam begon aan het seizoen onder de sponsornaam Finish Profiles
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest