Uitslagen competitie seizoen 1991-1992

Onderwerpen op deze pagina

 

Uitslagen competitie seizoen 1991-1992

Datum Thuisploeg Sponsornaam thuis Uitploeg Sponsornaam uit Voor Tegen
22-01-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Meppel (Red Giants) Computerij 85 81
14-09-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 84 72
14-09-1991 Groningen (Donar) VGNN Weert (BS) Selex 87 82
14-09-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 87 66
14-09-1991 Zevenaar Docshop Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 70 84
15-09-1991 Eindhoven (BC)   Den Helder (BC Noordkop) Commodore 75 77
17-09-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Groningen (Donar) VGNN 76 80
17-09-1991 Weert (BS) Selex Zevenaar Docshop 87 75
21-09-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Haarlem (Akrides) Bestmate 64 58
21-09-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Weert (BS) Selex 85 47
21-09-1991 Groningen (Donar) VGNN Meppel (Red Giants) Computerij 79 95
21-09-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 86 91
21-09-1991 Zevenaar Docshop Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 84 60
22-09-1991 Eindhoven (BC)   Delft (DAS) Exact 99 92
25-09-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Delft (DAS) Exact 71 62
25-09-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 85 99
26-09-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 113 75
28-09-1991 Delft (DAS) Exact Amsterdam (Canadians) Graydon 83 84
28-09-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Groningen (Donar) VGNN 81 69
28-09-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Eindhoven (BC)   112 74
28-09-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Zevenaar Docshop 123 79
28-09-1991 Weert (BS) Selex Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 102 93
29-09-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Den Helder (BC Noordkop) Commodore 72 101
04-10-1991 Groningen (Donar) VGNN Delft (DAS) Exact 86 82
05-10-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Meppel (Red Giants) Computerij 81 69
05-10-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Amsterdam (Canadians) Graydon 71 82
05-10-1991 Weert (BS) Selex Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 83 87
05-10-1991 Zevenaar Docshop Haarlem (Akrides) Bestmate 57 56
06-10-1991 Eindhoven (BC)   Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 84 74
09-10-1991 Eindhoven (BC)   Amsterdam (Canadians) Graydon 77 80
12-10-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Groningen (Donar) VGNN 66 75
12-10-1991 Delft (DAS) Exact Zevenaar Docshop 103 70
12-10-1991 Eindhoven (BC)   Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 129 67
12-10-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Helder (BC Noordkop) Commodore 75 64
12-10-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Weert (BS) Selex 98 77
12-10-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 91 108
16-10-1991 Groningen (Donar) VGNN Eindhoven (BC)   129 88
17-10-1991 Delft (DAS) Exact Meppel (Red Giants) Computerij 85 83
19-10-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Delft (DAS) Exact 108 66
19-10-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Meppel (Red Giants) Computerij 88 119
19-10-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Groningen (Donar) VGNN 78 85
19-10-1991 Weert (BS) Selex Haarlem (Akrides) Bestmate 68 81
19-10-1991 Zevenaar Docshop Eindhoven (BC)   79 64
20-10-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Amsterdam (Canadians) Graydon 68 70
22-10-1991 Weert (BS) Selex Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 114 67
23-10-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Den Helder (BC Noordkop) Commodore 71 69
23-10-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Haarlem (Akrides) Bestmate 79 82
26-10-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Den Helder (BC Noordkop) Commodore 55 92
26-10-1991 Delft (DAS) Exact Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 62 78
26-10-1991 Groningen (Donar) VGNN Zevenaar Docshop 97 79
26-10-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 76 71
26-10-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 108 96
27-10-1991 Eindhoven (BC)   Weert (BS) Selex 78 82
30-10-1991 Zevenaar Docshop Amsterdam (Canadians) Graydon 74 76
31-10-1991 Delft (DAS) Exact Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 91 77
02-11-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Haarlem (Akrides) Bestmate 96 92
02-11-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Groningen (Donar) VGNN 104 91
02-11-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Eindhoven (BC)   85 80
02-11-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Zevenaar Docshop 69 81
02-11-1991 Weert (BS) Selex Amsterdam (Canadians) Graydon 79 76
03-11-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Delft (DAS) Exact 81 105
23-11-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Amsterdam (Canadians) Graydon 65 57
23-11-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Groningen (Donar) VGNN 97 93
23-11-1991 Weert (BS) Selex Den Helder (BC Noordkop) Commodore 64 90
24-11-1991 Delft (DAS) Exact Eindhoven (BC)   79 70
24-11-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Zevenaar Docshop 83 64
26-11-1991 Eindhoven (BC)   Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 100 103
26-11-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Groningen (Donar) VGNN 69 75
26-11-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 100 96
27-11-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Meppel (Red Giants) Computerij 97 93
27-11-1991 Zevenaar Docshop Den Helder (BC Noordkop) Commodore 73 102
28-11-1991 Delft (DAS) Exact Weert (BS) Selex 84 87
30-11-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Delft (DAS) Exact 65 79
30-11-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 117 89
30-11-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Weert (BS) Selex 87 114
30-11-1991 Zevenaar Docshop Meppel (Red Giants) Computerij 68 100
01-12-1991 Eindhoven (BC)   Haarlem (Akrides) Bestmate 71 84
01-12-1991 Groningen (Donar) VGNN Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 83 80
04-12-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 106 86
07-12-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 101 92
07-12-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Weert (BS) Selex 109 86
07-12-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Zevenaar Docshop 95 52
07-12-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Den Helder (BC Noordkop) Commodore 80 96
08-12-1991 Delft (DAS) Exact Groningen (Donar) VGNN 89 92
08-12-1991 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Eindhoven (BC)   78 80
11-12-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Meppel (Red Giants) Computerij 44 67
12-12-1991 Groningen (Donar) VGNN Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 97 84
12-12-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Den Helder (BC Noordkop) Commodore 73 119
14-12-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Haarlem (Akrides) Bestmate 74 71
14-12-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Eindhoven (BC)   79 93
14-12-1991 Weert (BS) Selex Meppel (Red Giants) Computerij 81 83
14-12-1991 Zevenaar Docshop Delft (DAS) Exact 46 54
15-12-1991 Groningen (Donar) VGNN Amsterdam (Canadians) Graydon 104 94
18-12-1991 Amsterdam (Canadians) Graydon Eindhoven (BC)   95 90
18-12-1991 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 103 69
18-12-1991 Zevenaar Docshop Weert (BS) Selex 79 110
19-12-1991 Delft (DAS) Exact Haarlem (Akrides) Bestmate 76 93
07-01-1992 Weert (BS) Selex Delft (DAS) Exact 122 83
08-01-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Eindhoven (BC)   106 81
08-01-1992 Groningen (Donar) VGNN Haarlem (Akrides) Bestmate 57 78
09-01-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 83 97
11-01-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Delft (DAS) Exact 71 68
11-01-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Amsterdam (Canadians) Graydon 78 77
11-01-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Meppel (Red Giants) Computerij 85 123
11-01-1992 Weert (BS) Selex Eindhoven (BC)   105 91
11-01-1992 Zevenaar Docshop Groningen (Donar) VGNN 73 71
12-01-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Haarlem (Akrides) Bestmate 64 87
15-01-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Amsterdam (Canadians) Graydon 89 113
16-01-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Zevenaar Docshop 96 70
16-01-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Haarlem (Akrides) Bestmate 68 88
18-01-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Weert (BS) Selex 85 98
18-01-1992 Delft (DAS) Exact Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 84 81
18-01-1992 Eindhoven (BC)   Meppel (Red Giants) Computerij 86 93
18-01-1992 Groningen (Donar) VGNN Den Helder (BC Noordkop) Commodore 84 81
18-01-1992 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 82 70
18-01-1992 Zevenaar Docshop Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 67 72
21-01-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Weert (BS) Selex 92 120
22-01-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Zevenaar Docshop 103 89
22-01-1992 Eindhoven (BC)   Groningen (Donar) VGNN 101 86
23-01-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Delft (DAS) Exact 99 91
25-01-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Zevenaar Docshop 97 77
25-01-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Eindhoven (BC)   87 73
25-01-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Delft (DAS) Exact 102 81
25-01-1992 Weert (BS) Selex Groningen (Donar) VGNN 110 84
26-01-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Amsterdam (Canadians) Graydon 98 93
30-01-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 80 79
01-02-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 70 104
01-02-1992 Delft (DAS) Exact Den Helder (BC Noordkop) Commodore 66 79
01-02-1992 Groningen (Donar) VGNN Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 114 85
01-02-1992 Haarlem (Akrides) Bestmate Weert (BS) Selex 96 72
01-02-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 114 103
02-02-1992 Eindhoven (BC)   Zevenaar Docshop 80 82
08-02-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Delft (DAS) Exact 76 82
08-02-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Groningen (Donar) VGNN 101 69
08-02-1992 Haarlem (Akrides) Bestmate Weert (BS) Selex 85 68
08-02-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Den Helder (BC Noordkop) Commodore 60 81
08-02-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 107 101
09-02-1992 Eindhoven (BC)   Zevenaar Docshop 99 74
11-02-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Delft (DAS) Exact 69 77
11-02-1992 Weert (BS) Selex Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 102 107
12-02-1992 Haarlem (Akrides) Bestmate Meppel (Red Giants) Computerij 77 78
15-02-1992 Delft (DAS) Exact Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 88 96
15-02-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 70 85
15-02-1992 Groningen (Donar) VGNN Haarlem (Akrides) Bestmate 56 72
15-02-1992 Weert (BS) Selex Meppel (Red Giants) Computerij 89 91
15-02-1992 Zevenaar Docshop Amsterdam (Canadians) Graydon 80 93
16-02-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Eindhoven (BC)   74 104
18-02-1992 Groningen (Donar) VGNN Den Helder (BC Noordkop) Commodore 92 82
19-02-1992 Zevenaar Docshop Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 87 73
22-02-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 82 74
22-02-1992 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Helder (BC Noordkop) Commodore 71 68
22-02-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 100 85
22-02-1992 Weert (BS) Selex Groningen (Donar) VGNN 77 81
23-02-1992 Eindhoven (BC)   Delft (DAS) Exact 79 78
23-02-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Zevenaar Docshop 86 89
26-02-1992 Eindhoven (BC)   Amsterdam (Canadians) Graydon 60 56
29-02-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Haarlem (Akrides) Bestmate 108 90
29-02-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Weert (BS) Selex 66 61
29-02-1992 Eindhoven (BC)   Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 98 77
29-02-1992 Groningen (Donar) VGNN Meppel (Red Giants) Computerij 88 87
01-03-1992 Delft (DAS) Exact Zevenaar Docshop 95 78
01-03-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Amsterdam (Canadians) Graydon 98 112
07-03-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Zevenaar Docshop 81 73
07-03-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Den Helder (BC Noordkop) Commodore 79 78
07-03-1992 Haarlem (Akrides) Bestmate Groningen (Donar) VGNN 83 77
07-03-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Weert (BS) Selex 90 87
07-03-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Delft (DAS) Exact 87 99
08-03-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Eindhoven (BC)   91 104
08-03-1992 Eindhoven (BC)   Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 133 88
14-03-1992 Delft (DAS) Exact Amsterdam (Canadians) Graydon 85 73
14-03-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Meppel (Red Giants) Computerij 100 73
14-03-1992 Rotterdam (Basketball) De Schiestreek Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 100 94
14-03-1992 Weert (BS) Selex Haarlem (Akrides) Bestmate 72 77
14-03-1992 Zevenaar Docshop Eindhoven (BC)   85 102
15-03-1992 Groningen (Donar) VGNN Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 96 88
19-03-1992 Delft (DAS) Exact Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 88 71
19-03-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Groningen (Donar) VGNN 114 64
19-03-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Haarlem (Akrides) Bestmate 75 78
19-03-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Zevenaar Docshop 95 96
21-03-1992 Amsterdam (Canadians) Graydon Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 114 74
21-03-1992 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Bosch (EBBC) Pro-Specs 74 84
21-03-1992 Meppel (Red Giants) Computerij Groningen (Donar) VGNN 93 104
21-03-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Eindhoven (BC)   81 94
21-03-1992 Weert (BS) Selex Den Helder (BC Noordkop) Commodore 75 74
21-03-1992 Zevenaar Docshop Delft (DAS) Exact 76 78
25-03-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Weert (BS) Selex 99 74
26-03-1992 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Amsterdam (Canadians) Graydon 84 105
28-03-1992 Delft (DAS) Exact Eindhoven (BC)   79 75
28-03-1992 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Haarlem (Akrides) Bestmate 72 62
29-03-1992 Groningen (Donar) VGNN Weert (BS) Selex 85 76
29-03-1992 Zevenaar Docshop Rotterdam (Basketball) De Schiestreek 90 84
30-03-1992 Den Bosch (EBBC) Pro-Specs Meppel (Red Giants) Computerij 93 95
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest