Uitslagen competitie seizoen 1990-1991

Onderwerpen op deze pagina

 

Uitslagen competitie seizoen 1990-1991

Datum Thuisploeg Sponsornaam thuis Uitploeg Sponsornaam uit Voor Tegen
18-09-1990 Groningen (Donar) VGNN Den Helder (BC Noordkop) Commodore 87 93
22-09-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 79 60
22-09-1990 Gorinchem (GOBA) Dakplan Eindhoven (BC)   80 98
22-09-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Delft (DAS) Exact 114 67
22-09-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 95 98
22-09-1990 Weert (BS) Selex Amsterdam (Canadians)   84 83
23-09-1990 Voorburg (BV) Festo Groningen (Donar) VGNN 82 84
27-09-1990 Delft (DAS) Exact Meppel (Red Giants) Computerij 59 70
28-09-1990 Amsterdam (Canadians)   Gorinchem (GOBA) Dakplan 117 108
29-09-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Haarlem (Akrides) Bestmate 90 80
29-09-1990 Groningen (Donar) VGNN Weert (BS) Selex 108 92
29-09-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Voorburg (BV) Festo 88 73
30-09-1990 Eindhoven (BC)   Den Helder (BC Noordkop) Commodore 96 99
03-10-1990 Gorinchem (GOBA) Dakplan Meppel (Red Giants) Computerij 82 89
06-10-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Amsterdam (Canadians)   70 67
06-10-1990 Gorinchem (GOBA) Dakplan Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 78 103
06-10-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Eindhoven (BC)   122 75
06-10-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Groningen (Donar) VGNN 64 67
06-10-1990 Voorburg (BV) Festo Meppel (Red Giants) Computerij 89 87
06-10-1990 Weert (BS) Selex Delft (DAS) Exact 95 74
09-10-1990 Weert (BS) Selex Haarlem (Akrides) Bestmate 80 94
11-10-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Eindhoven (BC)   93 74
11-10-1990 Voorburg (BV) Festo Delft (DAS) Exact 57 70
12-10-1990 Amsterdam (Canadians)   Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 108 70
13-10-1990 Delft (DAS) Exact Gorinchem (GOBA) Dakplan 69 72
13-10-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Den Helder (BC Noordkop) Commodore 66 74
13-10-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Voorburg (BV) Festo 96 78
13-10-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Weert (BS) Selex 70 81
14-10-1990 Eindhoven (BC)   Groningen (Donar) VGNN 71 67
16-10-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Groningen (Donar) VGNN 85 90
17-10-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Weert (BS) Selex 103 78
17-10-1990 Eindhoven (BC)   Voorburg (BV) Festo 79 72
17-10-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Amsterdam (Canadians)   77 84
18-10-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Gorinchem (GOBA) Dakplan 93 72
20-10-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Delft (DAS) Exact 108 59
20-10-1990 Gorinchem (GOBA) Dakplan Haarlem (Akrides) Bestmate 94 116
20-10-1990 Groningen (Donar) VGNN Meppel (Red Giants) Computerij 77 73
20-10-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 60 97
21-10-1990 Eindhoven (BC)   Amsterdam (Canadians)   79 77
21-10-1990 Voorburg (BV) Festo Weert (BS) Selex 75 93
26-10-1990 Amsterdam (Canadians)   Voorburg (BV) Festo 98 83
27-10-1990 Delft (DAS) Exact Groningen (Donar) VGNN 70 76
27-10-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 91 73
27-10-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Den Helder (BC Noordkop) Commodore 89 71
27-10-1990 Weert (BS) Selex Gorinchem (GOBA) Dakplan 77 75
29-10-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Eindhoven (BC)   107 74
02-11-1990 Amsterdam (Canadians)   Haarlem (Akrides) Bestmate 112 99
03-11-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Weert (BS) Selex 74 68
03-11-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Meppel (Red Giants) Computerij 88 82
03-11-1990 Voorburg (BV) Festo Gorinchem (GOBA) Dakplan 87 77
04-11-1990 Eindhoven (BC)   Delft (DAS) Exact 69 77
04-11-1990 Groningen (Donar) VGNN Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 94 110
07-11-1990 Amsterdam (Canadians)   Weert (BS) Selex 77 73
07-11-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Meppel (Red Giants) Computerij 109 92
07-11-1990 Eindhoven (BC)   Gorinchem (GOBA) Dakplan 91 94
08-11-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Den Helder (BC Noordkop) Commodore 75 77
10-11-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Voorburg (BV) Festo 95 74
10-11-1990 Gorinchem (GOBA) Dakplan Groningen (Donar) VGNN 101 110
10-11-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Helder (BC Noordkop) Commodore 80 65
10-11-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Eindhoven (BC)   99 88
10-11-1990 Weert (BS) Selex Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 101 89
14-11-1990 Amsterdam (Canadians)   Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 88 94
15-11-1990 Delft (DAS) Exact Haarlem (Akrides) Bestmate 70 85
15-11-1990 Groningen (Donar) VGNN Voorburg (BV) Festo 100 62
16-11-1990 Amsterdam (Canadians)   Groningen (Donar) VGNN 95 78
17-11-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Delft (DAS) Exact 106 91
17-11-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Voorburg (BV) Festo 90 57
17-11-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Meppel (Red Giants) Computerij 92 80
17-11-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Gorinchem (GOBA) Dakplan 89 78
18-11-1990 Eindhoven (BC)   Weert (BS) Selex 90 103
01-12-1990 Delft (DAS) Exact Amsterdam (Canadians)   65 74
07-12-1990 Amsterdam (Canadians)   Den Helder (BC Noordkop) Commodore 68 84
08-12-1990 Delft (DAS) Exact Weert (BS) Selex 78 83
08-12-1990 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Gorinchem (GOBA) Dakplan 95 89
08-12-1990 Groningen (Donar) VGNN Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 90 79
08-12-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Voorburg (BV) Festo 92 72
09-12-1990 Eindhoven (BC)   Haarlem (Akrides) Bestmate 73 100
11-12-1990 Delft (DAS) Exact Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 89 71
11-12-1990 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 90 72
11-12-1990 Weert (BS) Selex Groningen (Donar) VGNN 93 76
12-12-1990 Gorinchem (GOBA) Dakplan Amsterdam (Canadians)   91 87
13-12-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Eindhoven (BC)   112 73
13-12-1990 Voorburg (BV) Festo Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 84 100
15-12-1990 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 84 67
15-12-1990 Gorinchem (GOBA) Dakplan Delft (DAS) Exact 88 94
15-12-1990 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Amsterdam (Canadians)   67 76
15-12-1990 Voorburg (BV) Festo Haarlem (Akrides) Bestmate 80 100
15-12-1990 Weert (BS) Selex Meppel (Red Giants) Computerij 110 87
19-12-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Delft (DAS) Exact 86 88
21-12-1990 Amsterdam (Canadians)   Eindhoven (BC)   88 85
22-12-1990 Meppel (Red Giants) Computerij Groningen (Donar) VGNN 89 79
22-12-1990 Weert (BS) Selex Voorburg (BV) Festo 115 64
05-01-1991 Delft (DAS) Exact Den Helder (BC Noordkop) Commodore 76 91
05-01-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 101 74
05-01-1991 Groningen (Donar) VGNN Eindhoven (BC)   91 93
05-01-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Gorinchem (GOBA) Dakplan 99 63
09-01-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Amsterdam (Canadians)   92 91
09-01-1991 Eindhoven (BC)   Meppel (Red Giants) Computerij 76 98
09-01-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Weert (BS) Selex 102 109
10-01-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Groningen (Donar) VGNN 85 83
12-01-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Meppel (Red Giants) Computerij 75 70
12-01-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Weert (BS) Selex 96 121
12-01-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Haarlem (Akrides) Bestmate 78 99
13-01-1991 Eindhoven (BC)   Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 74 111
13-01-1991 Groningen (Donar) VGNN Delft (DAS) Exact 97 90
13-01-1991 Voorburg (BV) Festo Amsterdam (Canadians)   75 87
16-01-1991 Eindhoven (BC)   Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 74 67
16-01-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Gorinchem (GOBA) Dakplan 98 90
17-01-1991 Delft (DAS) Exact Voorburg (BV) Festo 79 73
19-01-1991 Delft (DAS) Exact Eindhoven (BC)   75 91
19-01-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Groningen (Donar) VGNN 87 77
19-01-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Voorburg (BV) Festo 95 87
19-01-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Amsterdam (Canadians)   93 70
19-01-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 108 78
19-01-1991 Weert (BS) Selex Den Helder (BC Noordkop) Commodore 91 101
22-01-1991 Weert (BS) Selex Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 84 93
23-01-1991 Amsterdam (Canadians)   Meppel (Red Giants) Computerij 86 92
23-01-1991 Groningen (Donar) VGNN Haarlem (Akrides) Bestmate 79 91
24-01-1991 Voorburg (BV) Festo Eindhoven (BC)   84 79
25-01-1991 Amsterdam (Canadians)   Delft (DAS) Exact 91 85
26-01-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Haarlem (Akrides) Bestmate 102 89
26-01-1991 Groningen (Donar) VGNN Gorinchem (GOBA) Dakplan 95 87
26-01-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Weert (BS) Selex 83 80
27-01-1991 Voorburg (BV) Festo Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 83 89
30-01-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Den Helder (BC Noordkop) Commodore 68 115
31-01-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Delft (DAS) Exact 74 81
02-02-1991 Delft (DAS) Exact Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 69 93
02-02-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 107 105
02-02-1991 Groningen (Donar) VGNN Amsterdam (Canadians)   102 98
02-02-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Haarlem (Akrides) Bestmate 97 88
02-02-1991 Weert (BS) Selex Eindhoven (BC)   118 95
03-02-1991 Voorburg (BV) Festo Den Helder (BC Noordkop) Commodore 78 122
09-02-1991 Amsterdam (Canadians)   Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 79 82
09-02-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Groningen (Donar) VGNN 73 67
09-02-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Eindhoven (BC)   110 91
09-02-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Weert (BS) Selex 76 79
09-02-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Delft (DAS) Exact 85 82
09-02-1991 Voorburg (BV) Festo Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 76 64
16-02-1991 Delft (DAS) Exact Gorinchem (GOBA) Dakplan 98 93
16-02-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Den Helder (BC Noordkop) Commodore 70 92
16-02-1991 Groningen (Donar) VGNN Haarlem (Akrides) Bestmate 86 82
16-02-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 101 84
16-02-1991 Weert (BS) Selex Amsterdam (Canadians)   128 101
17-02-1991 Eindhoven (BC)   Voorburg (BV) Festo 107 86
23-02-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Amsterdam (Canadians)   90 68
23-02-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Meppel (Red Giants) Computerij 96 102
23-02-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 92 84
23-02-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Eindhoven (BC)   107 102
23-02-1991 Weert (BS) Selex Groningen (Donar) VGNN 90 87
24-02-1991 Voorburg (BV) Festo Delft (DAS) Exact 80 82
02-03-1991 Amsterdam (Canadians)   Haarlem (Akrides) Bestmate 81 83
02-03-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Weert (BS) Selex 96 82
02-03-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 88 93
02-03-1991 Groningen (Donar) VGNN Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 82 87
02-03-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Voorburg (BV) Festo 101 96
03-03-1991 Eindhoven (BC)   Delft (DAS) Exact 109 91
09-03-1991 Amsterdam (Canadians)   Groningen (Donar) VGNN 98 94
09-03-1991 Delft (DAS) Exact Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 93 87
09-03-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Weert (BS) Selex 87 83
09-03-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Den Helder (BC Noordkop) Commodore 86 87
09-03-1991 Voorburg (BV) Festo Gorinchem (GOBA) Dakplan 97 87
16-03-1991 Delft (DAS) Exact Meppel (Red Giants) Computerij 72 94
16-03-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Voorburg (BV) Festo 91 79
16-03-1991 Weert (BS) Selex Haarlem (Akrides) Bestmate 97 100
17-03-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Amsterdam (Canadians)   79 65
17-03-1991 Eindhoven (BC)   Gorinchem (GOBA) Dakplan 101 95
17-03-1991 Groningen (Donar) VGNN Den Helder (BC Noordkop) Commodore 64 90
23-03-1991 Amsterdam (Canadians)   Weert (BS) Selex 85 105
23-03-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 66 64
23-03-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Delft (DAS) Exact 98 97
23-03-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Groningen (Donar) VGNN 82 92
23-03-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Meppel (Red Giants) Computerij 104 102
23-03-1991 Voorburg (BV) Festo Eindhoven (BC)   76 81
30-03-1991 Amsterdam (Canadians)   Den Helder (BC Noordkop) Commodore 78 87
30-03-1991 Delft (DAS) Exact Voorburg (BV) Festo 100 82
30-03-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Haarlem (Akrides) Bestmate 84 76
30-03-1991 Eindhoven (BC)   Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service 95 82
30-03-1991 Groningen (Donar) VGNN Weert (BS) Selex 77 82
30-03-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Gorinchem (GOBA) Dakplan 106 97
10-04-1991 Eindhoven (BC)   Meppel (Red Giants) Computerij 92 94
13-04-1991 Delft (DAS) Exact Eindhoven (BC)   87 80
13-04-1991 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Groningen (Donar) VGNN 88 86
13-04-1991 Haarlem (Akrides) Bestmate Amsterdam (Canadians)   79 85
13-04-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Gorinchem (GOBA) Dakplan 93 104
13-04-1991 Voorburg (BV) Festo Meppel (Red Giants) Computerij 71 90
13-04-1991 Weert (BS) Selex Den Helder (BC Noordkop) Commodore 89 86
18-04-1991 Urk (Orca’s) Kruijff Bunker Service Delft (DAS) Exact 94 92
20-04-1991 Den Helder (BC Noordkop) Commodore Haarlem (Akrides) Bestmate 78 72
20-04-1991 Gorinchem (GOBA) Dakplan Voorburg (BV) Festo 103 97
20-04-1991 Meppel (Red Giants) Computerij Eindhoven (BC)   107 97
20-04-1991 Weert (BS) Selex Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 97 104
21-04-1991 Groningen (Donar) VGNN Amsterdam (Canadians)   76 70
Deel!