Uitslagen competitie seizoen 1988-1989

Onderwerpen op deze pagina

 

Uitslagen competitie seizoen 1988-1989

Datum Thuisploeg Sponsornaam thuis Uitploeg Sponsornaam uit Voor Tegen
23-09-1988 Delft (DAS) De Boo Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 71 78
24-09-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Amsterdam (Canadians) Sportlife 77 82
24-09-1988 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 77 89
24-09-1988 Weert (BS) Miniware Meppel (Red Giants) Computerij 78 72
25-09-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco Groningen (Donar) Ahrend 96 93
28-09-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 82 96
01-10-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife Delft (DAS) De Boo 88 91
01-10-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Weert (BS) Miniware 104 80
01-10-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 90 86
01-10-1988 Groningen (Donar) Ahrend IJmuiden (Akrides) ESTS 90 92
01-10-1988 Meppel (Red Giants) Computerij Rotterdam (Basketball) Gunco 98 72
04-10-1988 Weert (BS) Miniware Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 78 84
05-10-1988 Groningen (Donar) Ahrend Meppel (Red Giants) Computerij 74 92
05-10-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Delft (DAS) De Boo 75 78
05-10-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 92 109
06-10-1988 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Amsterdam (Canadians) Sportlife 89 74
08-10-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife Weert (BS) Miniware 74 76
08-10-1988 Delft (DAS) De Boo Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 92 71
08-10-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Groningen (Donar) Ahrend 112 84
08-10-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Rotterdam (Basketball) Gunco 93 75
08-10-1988 Meppel (Red Giants) Computerij IJmuiden (Akrides) ESTS 96 78
10-10-1988 Groningen (Donar) Ahrend Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 87 97
12-10-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 88 85
13-10-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco Amsterdam (Canadians) Sportlife 102 103
15-10-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 80 79
15-10-1988 Delft (DAS) De Boo Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 81 82
15-10-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Rotterdam (Basketball) Gunco 89 90
15-10-1988 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Meppel (Red Giants) Computerij 83 86
15-10-1988 Weert (BS) Miniware Groningen (Donar) Ahrend 82 70
22-10-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife Groningen (Donar) Ahrend 80 85
22-10-1988 Delft (DAS) De Boo Rotterdam (Basketball) Gunco 81 82
22-10-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers IJmuiden (Akrides) ESTS 128 65
22-10-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Meppel (Red Giants) Computerij 89 88
22-10-1988 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Weert (BS) Miniware 82 86
26-10-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 95 80
26-10-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Weert (BS) Miniware 54 62
26-10-1988 Meppel (Red Giants) Computerij Amsterdam (Canadians) Sportlife 96 73
27-10-1988 Groningen (Donar) Ahrend Delft (DAS) De Boo 81 78
28-10-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 71 98
29-10-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 92 107
29-10-1988 Delft (DAS) De Boo Meppel (Red Giants) Computerij 61 80
29-10-1988 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Groningen (Donar) Ahrend 78 79
29-10-1988 Weert (BS) Miniware Rotterdam (Basketball) Gunco 97 78
05-11-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Delft (DAS) De Boo 86 75
05-11-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Amsterdam (Canadians) Sportlife 80 60
05-11-1988 Groningen (Donar) Ahrend Weert (BS) Miniware 62 84
05-11-1988 Meppel (Red Giants) Computerij Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 113 97
06-11-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco IJmuiden (Akrides) ESTS 92 108
11-11-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife IJmuiden (Akrides) ESTS 91 75
12-11-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 110 90
12-11-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Delft (DAS) De Boo 84 59
12-11-1988 Meppel (Red Giants) Computerij Weert (BS) Miniware 91 92
13-11-1988 Groningen (Donar) Ahrend Rotterdam (Basketball) Gunco 99 71
15-11-1988 Weert (BS) Miniware Delft (DAS) De Boo 75 69
17-11-1988 Meppel (Red Giants) Computerij Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 83 87
19-11-1988 Delft (DAS) De Boo Amsterdam (Canadians) Sportlife 60 67
19-11-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Groningen (Donar) Ahrend 61 83
19-11-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco Meppel (Red Giants) Computerij 100 101
19-11-1988 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 70 85
19-11-1988 Weert (BS) Miniware Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 83 81
03-12-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Weert (BS) Miniware 70 68
03-12-1988 Meppel (Red Giants) Computerij Groningen (Donar) Ahrend 94 79
04-12-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Rotterdam (Basketball) Gunco 103 74
07-12-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 97 83
08-12-1988 Delft (DAS) De Boo IJmuiden (Akrides) ESTS 62 66
10-12-1988 IJmuiden (Akrides) ESTS Meppel (Red Giants) Computerij 93 97
10-12-1988 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Delft (DAS) De Boo 82 93
10-12-1988 Weert (BS) Miniware Amsterdam (Canadians) Sportlife 79 83
11-12-1988 Groningen (Donar) Ahrend Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 98 105
11-12-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 105 93
12-12-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Meppel (Red Giants) Computerij 90 87
14-12-1988 Amsterdam (Canadians) Sportlife Rotterdam (Basketball) Gunco 105 79
15-12-1988 Delft (DAS) De Boo Weert (BS) Miniware 89 90
16-12-1988 Groningen (Donar) Ahrend Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 108 92
17-12-1988 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Amsterdam (Canadians) Sportlife 83 88
17-12-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank IJmuiden (Akrides) ESTS 68 66
17-12-1988 Meppel (Red Giants) Computerij Delft (DAS) De Boo 122 87
18-12-1988 Rotterdam (Basketball) Gunco Weert (BS) Miniware 89 101
20-12-1988 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Groningen (Donar) Ahrend 97 63
07-01-1989 Delft (DAS) De Boo Rotterdam (Basketball) Gunco 88 73
07-01-1989 Groningen (Donar) Ahrend Amsterdam (Canadians) Sportlife 103 88
07-01-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 87 107
07-01-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 88 95
07-01-1989 Weert (BS) Miniware Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 97 84
10-01-1989 Weert (BS) Miniware IJmuiden (Akrides) ESTS 76 69
11-01-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Meppel (Red Giants) Computerij 95 97
11-01-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Rotterdam (Basketball) Gunco 87 80
12-01-1989 Delft (DAS) De Boo Groningen (Donar) Ahrend 71 68
14-01-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Delft (DAS) De Boo 91 92
14-01-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Weert (BS) Miniware 104 90
14-01-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 93 95
14-01-1989 Groningen (Donar) Ahrend IJmuiden (Akrides) ESTS 85 74
14-01-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Rotterdam (Basketball) Gunco 91 102
21-01-1989 Delft (DAS) De Boo Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 70 88
21-01-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Amsterdam (Canadians) Sportlife 69 73
21-01-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 69 80
21-01-1989 Weert (BS) Miniware Meppel (Red Giants) Computerij 77 96
22-01-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Groningen (Donar) Ahrend 89 90
25-01-1989 Groningen (Donar) Ahrend Meppel (Red Giants) Computerij 100 88
25-01-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Delft (DAS) De Boo 74 78
25-01-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Amsterdam (Canadians) Sportlife 93 84
28-01-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Weert (BS) Miniware 92 77
28-01-1989 Delft (DAS) De Boo Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 76 73
28-01-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Groningen (Donar) Ahrend 110 93
28-01-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Rotterdam (Basketball) Gunco 76 48
28-01-1989 Meppel (Red Giants) Computerij IJmuiden (Akrides) ESTS 110 97
31-01-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Amsterdam (Canadians) Sportlife 83 84
31-01-1989 Weert (BS) Miniware Delft (DAS) De Boo 79 59
01-02-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 80 85
04-02-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Groningen (Donar) Ahrend 84 76
04-02-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers IJmuiden (Akrides) ESTS 116 88
04-02-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Meppel (Red Giants) Computerij 81 67
04-02-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Delft (DAS) De Boo 79 80
04-02-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Weert (BS) Miniware 76 73
05-02-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 79 82
09-02-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 91 76
11-02-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 82 81
11-02-1989 Groningen (Donar) Ahrend Delft (DAS) De Boo 71 69
11-02-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Weert (BS) Miniware 90 93
11-02-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Amsterdam (Canadians) Sportlife 97 88
11-02-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Rotterdam (Basketball) Gunco 74 93
12-02-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 88 118
15-02-1989 Groningen (Donar) Ahrend Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 94 92
18-02-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 79 108
18-02-1989 Delft (DAS) De Boo Meppel (Red Giants) Computerij 82 71
18-02-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 91 113
18-02-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Groningen (Donar) Ahrend 80 93
18-02-1989 Weert (BS) Miniware Rotterdam (Basketball) Gunco 109 81
25-02-1989 Groningen (Donar) Ahrend Weert (BS) Miniware 89 69
25-02-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 95 96
26-02-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Amsterdam (Canadians) Sportlife 69 61
26-02-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco IJmuiden (Akrides) ESTS 107 105
28-02-1989 Weert (BS) Miniware Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 70 77
02-03-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Weert (BS) Miniware 85 94
04-03-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife IJmuiden (Akrides) ESTS 105 79
04-03-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 113 104
04-03-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Delft (DAS) De Boo 70 74
04-03-1989 Groningen (Donar) Ahrend Rotterdam (Basketball) Gunco 106 87
05-03-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 74 71
11-03-1989 Delft (DAS) De Boo Amsterdam (Canadians) Sportlife 86 74
11-03-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Groningen (Donar) Ahrend 78 83
11-03-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Meppel (Red Giants) Computerij 99 93
11-03-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 76 114
11-03-1989 Weert (BS) Miniware Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 89 92
13-03-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Rotterdam (Basketball) Gunco 112 78
14-03-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Weert (BS) Miniware 85 88
15-03-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 138 86
15-03-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Groningen (Donar) Ahrend 91 75
16-03-1989 Delft (DAS) De Boo IJmuiden (Akrides) ESTS 95 76
18-03-1989 Groningen (Donar) Ahrend Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 82 83
18-03-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Meppel (Red Giants) Computerij 74 76
18-03-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Delft (DAS) De Boo 110 74
18-03-1989 Weert (BS) Miniware Amsterdam (Canadians) Sportlife 68 69
19-03-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 98 111
20-03-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Meppel (Red Giants) Computerij 84 76
21-03-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Rotterdam (Basketball) Gunco 100 110
21-03-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank Groningen (Donar) Ahrend 77 78
21-03-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn IJmuiden (Akrides) ESTS 117 99
23-03-1989 Delft (DAS) De Boo Weert (BS) Miniware 55 65
25-03-1989 Groningen (Donar) Ahrend Amsterdam (Canadians) Sportlife 68 100
25-03-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 113 117
25-03-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 91 92
25-03-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Delft (DAS) De Boo 99 112
25-03-1989 Weert (BS) Miniware Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 105 90
27-03-1989 Delft (DAS) De Boo Groningen (Donar) Ahrend 85 78
27-03-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 96 110
27-03-1989 Weert (BS) Miniware IJmuiden (Akrides) ESTS 90 103
01-04-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Amsterdam (Canadians) Sportlife 88 71
01-04-1989 Den Helder (BC Noordkop) Direktbank IJmuiden (Akrides) ESTS 99 68
01-04-1989 Groningen (Donar) Ahrend Urk (Orca’s) Kolf & Molijn 105 96
01-04-1989 Meppel (Red Giants) Computerij Delft (DAS) De Boo 95 86
02-04-1989 Rotterdam (Basketball) Gunco Weert (BS) Miniware 90 111
05-04-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Meppel (Red Giants) Computerij 105 81
05-04-1989 Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers Delft (DAS) De Boo 82 83
06-04-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn IJmuiden (Akrides) ESTS 96 92
06-04-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn IJmuiden (Akrides) ESTS 96 92
08-04-1989 Amsterdam (Canadians) Sportlife Den Helder (BC Noordkop) Direktbank 100 101
08-04-1989 Delft (DAS) De Boo Den Bosch (EBBC) Nashua Lasers 74 90
08-04-1989 IJmuiden (Akrides) ESTS Rotterdam (Basketball) Gunco 89 117
08-04-1989 Urk (Orca’s) Kolf & Molijn Meppel (Red Giants) Computerij 85 76
08-04-1989 Weert (BS) Miniware Groningen (Donar) Ahrend 87 90
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest