Seizoensoverzicht 2017-2018

Onderwerpen op deze pagina

 

Mannen

Landskampioen Donar Groningen Zorg en Zekerheid Leiden 4-0
Lijstaanvoerder Donar Groningen Landstede Basketbal Zwolle
Bekerwinnaar Donar Groningen Zorg en Zekerheid Leiden
Winnaar Supercup Landstede Basketbal Zwolle Donar Groningen
MVP Brandyn Curry Donar Groningen
MVP play-offs Brandyn Curry Donar Groningen
MVP onder 23 Boyd van der Vuurst de Vries Den Helder Suns
MVP All Star Game Geen All Star Game
Statistical MVP Brandyn Curry Donar Groningen 22.25
Topscorer Ordane Kanda Forward Lease Rotterdam 18.77
Topscorer play-offs Maarten Bouwknecht New Heroes Den Bosch 17.33
Toprebounder Roel Aarts Basketball Academie Limburg 8.12
Toprebounder play-offs Nick Oudendag New Heroes Den Bosch 9.67
All Star Team Brandyn Curry Donar Groningen G
Carrington Love Zorg en Zekerheid Leiden G
Evan Bruinsma Donar Groningen F
Noah Dahlman Landstede Basketbal Zwolle F
Thomas Koenis Donar Groningen C
All Defense Team Sean Cunningham Donar Groningen G
Carrington Love Zorg en Zekerheid Leiden G
Stefan Wessels New Heroes Den Bosch F
Mohamed Kherrazi Zorg en Zekerheid Leiden F
Thomas Koenis Donar Groningen C
All Rookie Team Boyd van der Vuurst de Vries Den Helder Suns
Jacco Fritz Basketball Academie Limburg
Nino Gorissen Basketball Academie Limburg
Tom Koopman Den Helder Suns
Rienk Mast Donar Groningen
Coach van het jaar Erik Braal Donar Groningen
Most Improved Player Sam van Dijk Basketball Academie Liburg
Sixth man Arvin Slagter Donar Groningen
Defensive player Sean Cunningham Donar Groningen
Rookie van het jaar Boyd van der Vuurst de Vries Den Helder Suns
Kees Akerboom Trofee Mike Miklusak New Heroes Den Bosch
Winnaar 3 Point Contest Niet gehouden
Winnaar Dunk Contest Niet gehouden
Skills Challenge Niet gehouden
Scheidsrechter van het jaar Antio Sinterniklaas

Vrouwen

Landskampioen Solar Systemen Grasshoppers Katwijk Lekdetec.nl Batouwe Bemmel
Lijstaanvoerder
Bekerwinnaar Solar Systemen Grasshoppers Katwijk Renes CBV Binnenland Berendrecht
Winnaar Supercup Solar Systemen Grasshoppers Katwijk Lekdetec.nl Batouwe Bemmel
Winnaar Final Four Lekdetec.nl Batouwe Bemmel Dozy Den Helder
MVP Cornelia Fondren Lekdetec.nl Batouwe Bemmel
MVP Final Four
All Star Team 1 Cornelia Fondren Lekdetec.nl Batouwe Bemmel
Tanya Bröring Loon Lions Landsmeer
Ilse Kuijt Solar-systemen Grasshoppers Katwijk
Deborah Vos Solar-systemen Grasshoppers Katwijk
Rowie Jongeling Lekdetec.nl Batouwe Bemmel
All Star Team 2 Zera Butter Renes Binnenland Barendrecht
Gabriëlle van den Bosch Renes Binnenland Barendrecht
Fleur Kuijt Solar-systemen Grasshoppers Katwijk
Ingrid van der Plas Solar-systemen Grasshoppers Katwijk
Maxime Essenstam Renes Binnenland Barendrecht
Coach van het jaar Rick Driessen Solar-systemen Grasshoppers Katwijk
Margreet Visscher Award Fieke Ligthart Loon Lions Landsmeer
Belofte van het jaar Katoo Koenen Lekdetec.nl Batouwe Bemmel
Scheidsrechter van het jaar Maxi Sellering

Contact

Fouten? Opmerkingen? Aanvullingen? Mail ze mij!

Deel!