Play-Offs Diagram (M)

Onderwerpen op deze pagina

 

SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1977-1978 Parker Leiden – 3 2-1 Tripper Jeans Delft – 4
2-0 2-1
Nationale Nederlanden Donar Groningen – 2 Falcon Jeans EBBC Den Bosch – 1
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1978-1979 EBBC Den Bosch – 1 2-0 Parker Leiden – 2
2-0 2-0
Radio Musette Rotterdam Zuid – 4 Nationale Nederlanden Donar Groningen – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1979-1980 Nashua Den Bosch – 2 2-0 Parker Leiden – 1
2-1 2-0
BV Amstelveen – 3 Nationale Nederlanden Donar Groningen – 4
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1980-1981 Nashua Den Bosch – 2 2-0 Parker Leiden – 1
2-0 2-1
BV Amstelveen – 3 Delta Lloyd Amsterdam – 4
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1981-1982 Nationale Nederlanden Donar Groningen – 2 3-1 Nashua Den Bosch – 1
2-1 2-1
Parker Leiden – 3 BV Amstelveen – 4
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1982-1983 Nashua Den Bosch – 1 3-0 Hatrans Haaksbergen – 2
2-0 2-0
Donar Groningen – 4 Elmex Leiden – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1983-1984 Nashua Den Bosch – 1 3-1 Elmex Leiden – 2
2-0 2-0
Hatrans Haaksbergen – 4 Black Velvet Canadians Amsterdam – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1984-1985 Nashua Den Bosch – 1 3-0 Elmex Leiden – 2
2-1 2-1
Black Velvet Canadians Amsterdam – 4 Permalens Haaksbergen – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1985-1986 Nashua Den Bosch – 1 3-2 Doppeldouche Den Helder – 2
2-1 2-0
BS Leiden – 4 Permalens Haaksbergen- 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1986-1987 Nashua Den Bosch – 1 3-1 Direktbank Den Helder – 2
3-0 3-0
Ahrend Donar Groningen – 4 Kolf & Molijn Orca’s Urk – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1987-1988 Nashua Den Bosch – 1 3-1 Miniware BS Weert – 2
3-0 3-2
Sportlife Canadians Amsterdam – 4 Direktbank Den Helder – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1988-1989 Direktbank Den Helder – 2 3-1 Nashua Den Bosch – 1
3-2 3-1
Miniware BS Weert – 3 Computerij Meppel – 4
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1989-1990 Commodore Den Helder – 1 3-2 Nashua Den Bosch – 2
3-1 3-1
Miniware BS Weert – 4 VGNN Donar Groningen – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1990-1991 Commodore Den Helder – 1 3-0 Nashua Den Bosch – 2
2-0 2-1
VGNN Donar Groningen – 5 Graydon Canadians Amsterdam – 6
kwartfinales Commodore Den Helder – 1 Nashua Den Bosch – 2
2-0 2-1
BC Eindhoven – 8 Computerij Meppel – 7
kwartfinales Graydon Canadians Amsterdam – 6 VGNN Donar Groningen – 5
2-1 2-1
Selex BS Weert – 3 Bestmate Arkides Haarlem – 4
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1991-1992 Commodore Den Helder – 2 3-2 Pro-Specs EBBC Den Bosch – 1
3-0 3-1
Selex BS Weert – 6 VGNN Donar Groningen – 4
kwartfinales Commodore Den Helder – 2 Pro-Specs EBBC Den Bosch – 1
3-0 3-0
Graydon Canadians Amsterdam – 7 Exact DAS Delft – 8
kwartfinales Selex BS Weert – 6 VGNN Donar Groningen – 4
3-2 3-1
Bestmate Akrides Haarlem – 3 Computerij Meppel – 5
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1992-1993 Canoe Jeans EBBC Den Bosch – 1 4-2 Selex BS Weert – 4
3-2 3-2
Mustang Jeans Den Helder – 2 Graydon Canadians Amsterdam – 3
herkansingen Graydon Canadians Amsterdam – 3 Canoe Jeans EBBC Den Bosch – 1
2-0 2-1
Red Giants Meppel – 7 VGNN Donar Groningen – 5
kwartfinales Selex BS Weert – 4 Mustang Jeans Den Helder – 2
2-0 2-1
Canoe Jeans EBBC Den Bosch – 1 Graydon Canadians Amsterdam – 3
kwartfinales Red Giants Meppel – 7 VGNN Donar Groningen – 5
2-0 2-0
Bestmate Akrides Haarlem – 6 De Schiestreek Rotterdam – 8
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1993-1994 Laneche BS Weert – 4 4-2 Canoe Jeans EBBC Den Bosch – 2
3-1 3-2
Mustang Jeans Den Helder – 1 BV Haarlem – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1994-1995 Mustang Jeans Den Helder – 1 4-1 Den Braven GOBA Gorinchem – 2
3-0 3-0
RZG Donar Groningen – 4 Big Boss Akrides IJmuiden – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1995-1996 America Today EBBC Den Bosch – 1 4-2 Rene Coltof Den Helder – 2
3-0 3-0
Den Braven GOBA Gorinchem – 5 Big Boss Akrides IJmuiden – 6
kwartfinales America Today EBBC Den Bosch – 1 Rene Coltof Den Helder – 2
2-0 2-1
Cees Lubbers Meppel – 8 Laneche BS Weert – 7
kwartfinales Den Braven GOBA Gorinchem – 5 Big Boss Akrides IJmuiden – 6
2-0 2-0
Celeritas Donar Groningen – 4 Idetrading Rotterdam – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1996-1997 Libertel Dolphins Den Bosch – 1 4-3 Finish Profiles Astronauts Amsterdam – 3
3-0 3-1
BS Weert – 5 RZG Celeritas Donar Groningen – 2
kwartfinales Libertel Dolphins Den Bosch – 1 Finish Profiles Astronauts Amsterdam – 3
2-0 2-0
***Drenthe Assen – 8 Idetrading Rotterdam – 6
kwartfinales BS Weert – 5 RZG Celeritas Donar Groningen – 2
2-0 2-0
Rene Coltof Den Helder – 4 Cees Lubbers Zwolle – 7
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1997-1998 Hans Verkerk Keukens Den Helder – 1 4-3 RZG Celeritas Donar Groningen – 3
3-2 3-0
Libertel Dolphins Den Bosch – 4 Ricoh Astronauts Amsterdam – 2
kwartfinales Hans Verkerk Keukens Den Helder – 1 RZG Celeritas Donar Groningen – 3
2-1 2-1
Image Center Werkendam – 8 Idetrading Rotterdam – 6
kwartfinales Libertel Dolphins Den Bosch – 4 Ricoh Astronauts Amsterdam – 2
2-1 2-0
BS Weert – 5 Cees Lubbers Zwolle – 7
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1998-1999 Ricoh Astronauts Amsterdam – 1 4-3 Hans Verkerk Keukens Den Helder – 2
3-2 3-0
Libertel Dolphins Den Bosch – 4 BS Weert – 3
kwartfinales Ricoh Astronauts Amsterdam – 1 Hans Verkerk Keukens Den Helder – 2
2-0 2-0
Gunco Rotterdam Basketball – 8 Haaglanden Cobra’s Den Haag – 7
kwartfinales Libertel Dolphins Den Bosch – 4 BS Weert – 3
2-1 2-1
Cees Lubbers The Hammers Zwolle – 5 RZG Donar Groningen – 6
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
1999-2000 Ricoh Astronauts Amsterdam – 1 4-1 Image Center Virtus Werkendam – 6
3-0 3-0
The Landstede Hammers Zwolle – 4 Hans Verkerk Keukens Den Helder – 7
kwartfinales Ricoh Astronauts Amsterdam – 1 Image Center Virtus Werkendam – 6
2-0 2-1
Gunco Rotterdam Basketball – 8 MPC Donar Groningen – 3
kwartfinales The Landstede Hammers Zwolle – 4 Hans Verkerk Keukens Den Helder – 7
2-0 2-0
BS Weert – 5 Canoe Jeans EBBC Den Bosch – 2
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2000-2001 Ricoh Amsterdam Astronauts – 1 (over all) 4-2 Vanilla BS Weert – 2 (over all)
3-0 3-2
MPC Donar Groningen – 2 (groep 2) Canoe Jeans Den Bosch – 3 (groep 2)
kwartfinales Ricoh Astronauts Amsterdam – 1 (groep 1) Vanilla BS Weert – 1 (groep 2)
2-0 2-0
Eiffel Towers Nijmegen – 4 (groep 2) Omniworld Almere – 4 (groep 1)
kwartfinales MPC Donar Groningen – 2 (groep 2) Canoe Jeans Den Bosch – 3 (groep 2)
2-1 2-0
Image Center Virtus Werkendam – 3 (groep 1) Conesco Den Helder – 2 (groep 1)
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2001-2002 Ricoh Astronauts Amsterdam – 3 (elite A) 4-3 Eiffel Towers Nijmegen – 1 (elite A)
3-0 3-0
NAC Basketball Breda – 2 (elite B) Landstede Basketball Zwolle – 5 (elite A)
kwartfinales Eiffel Towers Nijmegen – 1 (elite A) NAC Basketball Breda – 2 (elite B)
2-0 2-0
Vanilla BS Weert – 3 (elite B) MPC Donar Groningen – 2 (elite A)
kwartfinales Landstede Basketball Zwolle – 5 (elite A) Ricoh Astronauts Amsterdam – 3 (elite A)
2-1 2-1
BC Omniworld Almere – 4 (elite A) EBBC Den Bosch – 1 (elite B)
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2002-2003 EiffelTowers Nijmegen – 1 4-1 Omniworld Almere – 3
3-1 3-0
EBBC Den Bosch – 5 Ricoh Astronauts Amsterdam – 2
kwartfinales EiffelTowers Nijmegen – 1 Ricoh Astronauts Amsterdam – 2
2-1 2-0
Landstede Zwolle – 8 MPC Donar Groningen – 7
kwartfinales EBBC Den Bosch – 5 Omniworld Almere – 3
2-0 2-0
BS Weert – 4 CEB Noordkop Den Helder – 6
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2003-2004 MPC Capitals Groningen – 3 4-2 Tulip EBBC Den Bosch – 4
3-2 3-1
Demon Amsterdam Astronauts – 2 EiffelTowers Nijmegen – 1
kwartfinales MPC Capitals Groningen – 3 Tulip EBBC Den Bosch – 4
2-0 2-0
Omniworld Almere – 6 Landstede Basketball Zwolle – 5
kwartfinales Demon Amsterdam Astronauts – 2 EiffelTowers Nijmegen – 1
2-0 2-0
Cape Holland Den Helder – 7 Solskin BS Weert – 8
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2004-2005 Demon Amsterdam Astronauts – 3 4-0 Landstede Basketball Zwolle – 5
3-1 3-2
EiffelTowers Nijmegen – 2 Myleasecar Giants Bergen op Zoom – 8
kwartfinales Demon Amsterdam Astronauts – 3 Landstede Basketball Zwolle – 5
2-0 2-1
Cape Holland Den Helder – 6 Tulip EBBC Den Bosch – 5
kwartfinales EiffelTowers Nijmegen – 2 Myleasecar Giants Bergen op Zoom – 8
2-0 2-0
Woon Aris! Leeuwarden – 7 MPC Capitals Groningen – 1
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2005-2006 EiffelTowers EBBC Den Bosch – 1 4-3 MPC Capitals Groningen – 3
3-1 3-1
Rotterdam Basketball – 4 Demon Amsterdam Astronauts – 2
kwartfinales EiffelTowers EBBC Den Bosch – 1 MPC Capitals Groningen – 3
2-1 2-1
Upstairs BS Weert – 8 Magixx Matrixx Nijmegen
kwartfinales Rotterdam Basketball – 4 Demon Amsterdam Astronauts – 2
2-0 2-0
Landstede Basketball Zwolle – 5 Omniworld Almere – 7
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2006-2007 EiffelTowers EBBC Den Bosch – 1 4-0 Magixx Matrixx Nijmegen – 2
3-2 3-2
Upstairs BS Weert – 5 Amsterdam Astronauts – 6
kwartfinales EiffelTowers EBBC Den Bosch – 1 Magixx Matrixx Nijmegen – 2
2-0 2-0
Zorg & Zekerheid Leiden – 8 Polynorm Giants Bergen op Zoom – 7
kwartfinales Upstairs BS Weert – 5 Amsterdam Astronauts – 6
2-0 2-1
Rotterdam Basketball – 4 Hanzevast Capitals Groningen – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2007-2008 MyGuide Amsterdam – 1 4-3 EiffelTowers Den Bosch – 2
3-1 3-1
Matrixx Magixx Nijmegen – 4 West-Brabant Giants Bergen op Zoom – 3
kwartfinales MyGuide Amsterdam – 1 EiffelTowers Den Bosch – 2
2-0 2-0
Upstairs BS Weert – 8 Landstede Basketball Zwolle – 7
kwartfinales Matrixx Magixx Nijmegen – 4 West-Brabant Giants Bergen op Zoom – 3
2-1 2-1
Hanzevast Capitals Groningen – 5 Rotterdam Challengers – 6
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2008-2009 EclipseJet/MyGuide Amsterdam  – 1 4-3 EiffelTowers Den Bosch – 2
3-0 3-2
West-Brabant Giants Bergen op Zoom – 4 Hanzevast Capitals Groningen – 3
kwartfinales EclipseJet/MyGuide Amsterdam  – 1 EiffelTowers Den Bosch – 2
2-0 2-0
Zorg & Zekerheid Leiden – 8 Upstairs BS Weert – 7
kwartfinales West-Brabant Giants Bergen op Zoom – 4 Hanzevast Capitals Groningen – 3
2-1 2-0
Matrixx Magixx Nijmegen – 5 Rotterdam Challengers – 6
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2009-2010 GasTerra Flames Groningen – 1 4-1 WCAA Bergen op Zoom – 2
3-2 3-1
Zorg en Zekerheid Leiden – 5 De Friesland Aris Leeuwarden – 6
kwartfinales GasTerra Flames Groningen – 1 WCAA Bergen op Zoom – 2
2-0 2-0
Upstairs BS Weert – 8 Amsterdam – 7
kwartfinales Zorg en Zekerheid Leiden – 5 De Friesland Aris Leeuwarden – 6
2-0 2-0
Matrixx Magixx Nijmegen – 4 EiffelTowers Den Bosch – 3
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2010-2011 Zorg en Zekerheid Leiden – 1 4-3 GasTerra Flames Groningen – 2
3-1 3-2
Magixx Playing For Kids Rights Nijmegen – 4 EiffelTowers Den Bosch – 3
kwartfinales Zorg en Zekerheid Leiden – 1 GasTerra Flames Groningen – 2
2-0 2-1
ABC Amsterdam – 8 BS Weert – 7
kwartfinales Magixx Playing For Kids Rights Nijmegen – 4 EiffelTowers Den Bosch – 3
2-1 2-1
De Friesland Aris Leeuwarden – 5 WCAA Giants Bergen op Zoom – 6
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2011-2012 EiffelTowers Den Bosch – 3 4-1 Zorg en Zekerheid Leiden – 1
3-2 3-1
GasTerra Flames Groningen – 2 Landstede Basketball Zwolle – 5
poule A
1 Zorg en Zekerheid Leiden – 1 4-6
2 EiffelTowers Den Bosch – 3 4-4
3 Lasaulec Aris Leeuwarden – 6 4-2
poule B
1 GasTerra Flames Groningen – 2 4-6
2 Landstede Basketball Zwolle – 5 4-4
3 Magixx Playing For Kids Rights – 4 4-2
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2012-2013 Zorg en Zekerheid Leiden – 2 4-0 Aris Leeuwarden – 4
3-0 3-1
GasTerra Flames Groningen – 3 EiffelTowers Den Bosch – 1
kwartfinales Zorg en Zekerheid Leiden – 2 Aris Leeuwarden – 4
3-0 3-0
Matrixx Magixx Wijchen – 7 Landstede Basketball Zwolle – 5
kwartfinales GasTerra Flames Groningen – 3 EiffelTowers Den Bosch
3-0 3-0
Den Helder Kings – 6 Stepco BS Weert – 8
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2013-2014 GasTerra Flames Groningen – 1 4-3 SPM Shoeters Den Bosch – 2
3-2 3-0
Zorg en Zekerheid Leiden – 4 Port of Den Helder Kings – 3
kwartfinales GasTerra Flames Groningen – 1 SPM Shoeters Den Bosch – 2
2-0 2-0
BC Apollo Amsterdam – 8 Aris Leeuwarden – 7
kwartfinales Zorg en Zekerheid Leiden – 4 Port of Den Helder Kings – 3
2-1 2-0
Landstede Basketball Zwolle – 5 Matrixx Magixx Wijchen – 6
SEIZOEN KAMPIOEN FINALE RUNNER UP
2014-2015 SPM Shoeters Den Bosch – 1 4-1 Donar Groningen – 3
4-3 4-2
Landstede Basketball Zwolle – 4 Zorg en Zekerheid Leiden – 2
voorronde Landstede Basketball Zwolle – 4 Donar Groningen – 3
2-0 2-0
Challenge Sports Rotterdam – 5 Aris Leeuwarden – 6

 

Opmerking

  • In bovenstaand diagram staat de winnaar van een serie altijd eerst of bovenaan genoemd. Thuisvoordeel kan worden afgelezen aan de klassering in de eindrangschikking die na het liggende streepje achter de naam van het team is vermeld
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest