NBB Bekerfinales (M)

 

Seizoen 1967-1968

13-04-1968: Amsterdam Landlust Amsterdam SVE Utrecht 79 81 (34-26)
SVE: Jimmy Meyers 30, Kees Smit 27, Roel Tuinstra 26, Lyle Landstroem, Rob Boogaard
Landlust: Rob Sterker 18, Peter Rijsewijk 16, Ton van der Kroon 16, Peter Wanders, Virgil Dijkstra
Winnaar A-Beker SVE Utrecht

Seizoen 1968-1969

19-04-1969: Utrecht Flamingo’s Haarlem Lions Zandvoort 52 37 (18-18)
Haarlem (Jan Janbroers):  Frank Kales, Jimmy Meyers
Zandvoort (Jan Boogaard):  Rob Boogaard, Lex Kroder, Daan Wouters
Winnaar A-Beker Flamingo’s Haarlem

Seizoen 1969-1970

07-06-1970: Utrecht Flamingo’s Haarlem Punch Delft 86 84 (33-37, 71-71, 78-78)
Haarlem: Jimmy Meyers 21, Jan Schappert 20, Kees Akerboom 14
Delft: Erik van Woerkom 19, Dolf Pouw 18, Jan Valstar 17
Winnaar A-Beker Flamingo’s Haarlem

Seizoen 1970-1971

02-05-1971: Haarlem Levi’s Flamingo’s Haarlem FIAT Stars Amsterdam 103 82 (52-52)
Haarlem (Jan Janbroers): Kees Akerboom 24, Frank Kales 24,  Wim Franke 21, Walter Ombre 14, Adriaan Helmig 8, Jan Schappert 8, Hans van Staveren 4
Amsterdam (Ton Boot): Cees Smit 23, Bernard van der Molen 21, Vespa Emanuelson 14, Joyce 14, Bob Woudstra 10
Winnaar A-Beker Levi’s Flamingo’s Haarlem

Seizoen 1971-1972

24-03-1972: Haarlem Mars Energie Stars Zandvoort Factotum Punch Delft 82 81 (39-45)
Zandvoort (Jan Boogaard): Bobby Bissant 27, Mike Childress 13, Roel Tuinstra 10, Lex Kroder 10, Kees Kassteen 10, Frans Stiphout 6, Karel Pastor 4, Rob Boogaard 2
Delft (Gerrit Zwezerijnen): Jan Sikking 22, Eric van Woerkom 22, Pieter van Tuyll van Serooskerken 18, Charis Sideris
Winnaar A-Beker Mars Energie Stars Zandvoort

Seizoen 1972-1973

20-03-1973: Voorschoten FIAT Stars Amsterdam Transol Rotterdam Zuid 92 82 (53-37)
Amsterdam (): Tom Chestnut 30, Mike Rowland 19, Ton Boot 19, Kees Smit 18, Bernard van der Molen 6
Rotterdam Zuid (): Jan Loorbach 19, Jones 15, Harrewijn 17
Winnaar A-Beker FIAT Stars Amsterdam

Seizoen 1973-1974

02-04-1974: Amsterdam Raak Punch Delft Levi’s Flamingo’s Haarlem 85 70 (40-38)
Delft (Bill Sheridan): Pieter van Tuyll van Serooskerken 29, Harry Rogers 28, Ed ‘Lace’ Strong 17, Erik van Woerkom, Jan Sikking
Haarlem (Egon Steuer): Kees Akerboom 19, Harry Kip 10, Barry Leibovitz 9; Walter Ombre, Frank Kales, Hugo Harrewijn, Hank Smith d.n.p.
Winnaar A-Beker Raak Punch Delft

Seizoen 1974-1975

22-04-1975: Enschede Arke Stars Enschede Transol Rotterdam Zuid 69 113 (31-57)
Enschede (): Greg Spitzer 27, Gregory Hill
Rotterdam Zuid (): Jan Loorbach 17, Jackie Dinkins, Norman Battle
Winnaar A-Beker Arke Stars Enschede
Europese plaatsing Transol Rotterdam Zuid
Arke Stars uit Enschede werd winnaar van de nationale beker. Op 22 april 1975 speelden Arke Stars en Transol Rotterdam Zuid tegen elkaar met als inzet de inschrijving voor het Europa Cup II-toernooi. Die wedstrijd werd door Transol gewonnen, waardoor Transol tevens werd aangemerkt als bekerwinnaar

Seizoen 1975-1976

24-03-1976: Leiden Buitoni Haarlem Pioneer Punch Delft 73 67 (41-33)
Haarlem (Tom Quinn): Gary Freeman 25, Vic Bartolome 19, Ruud Harrewijn 8, Walter Ombre 7, Cees Limmen 7, Hugo Harrewijn 7, Emill Hagens 0
Delft (Bill Sheridan): Charles ‘Buff’ Kirkland 18, Otis Johnson 14, Jim Woudstra 13, Jan Sikking 10, Charis Sideris 8, Pieter van Tuyll van Serooskerken 4
Winnaar A-Beker Buitoni Haarlem
Winnaar B-Beker Hertogballers Den Bosch

Seizoen 1976-1977

01-05-1977: Den Haag Vastgoed Strijen Oud-Beijerland Hertogballers Den Bosch 94 89
Winnaar A-Beker Vastgoed Strijen Oud-Beijerland
Winnaar B-Beker BV Hoofddorp

Seizoen 1977-1978

22-04-1978: Utrecht VAK Stars Leiden Hertogballers Den Bosch 86 84 (41-46)
Winnaar A-Beker VAK Stars Leiden
Om het recht op inschrijving in de Europa Cup II te verwerven, had Parker Leiden eventueel een beslissingswedstrijd tegen VAK stars moeten spelen. Een wedstrijd die op voorhand een formaliteit zou zijn. Doordat Parker de landstitel greep, verwierf de ploeg het recht op inschrijving in de Europa Cup I, waardoor de wedstrijd tegen VAK nooit werd gespeeld. Wel claimde Parker de eindzege in de NBB Bekercompetitie.
22-04-1978: Amersfoort Nijssen Trotters Leiden BV Hoofddorp 67 69 (29-35)
Winnaar B-Beker BV Hoofddorp

Seizoen 1978-1979

28-04-1979: Almere Celeritas Groningen ASVU Amstelveen 106 80
Groningen: () De Vries 28, Wubbolt 21, Wright 21, Brown 12, Lieveld 10, Burema 10
Winnaar A-Beker Celeritas Groningen
Winnaar B-Beker Hatrans Tonego Haaksbergen

Seizoen 1979-1980

PSV Eindhoven
Winnaar B-Beker PSV Eindhoven

Seizoen 1980-1981

Snel R.
Winnaar B-Beker Snel R.

Seizoen 1981-1982

Seizoen 1982-1983

Seizoen 1983-1984

Kinheim
Winnaar B-Beker Kinheim

Seizoen 1984-1985

AMVJ Rotterdam
Winnaar B-Beker AMVJ Rotterdam

Seizoen 1985-1986

BVO Alphen aan den Rijn
Winnaar B-Beker BVO Alphen aan den Rijn

Seizoen 1986-1987

12-04-1987: Den Helder WGW Den Helder Lokomotief Rijswijk 91 91
14-04-1987: Rijswijk Lokomotief Rijswijk WGW Den Helder 86 82
Winnaar B-Beker Lokomotief Rijswijk

Seizoen 1987-1988

24-04-1988: Den Helder FAC Den Helder BV Aalsmeer 68 65
Aalsmeer BV Aalsmeer FAC Den Helder 66 71
Winnaar B-Beker FAC Den Helder

Seizoen 1988-1989

Hoofddorp BV Hooffdorp Waddinxveen Flyers 88 91
Waddinxveen Waddinxveen Flyers BV Hoofddorp 83 71
Winnaar B-Beker Waddinxveen Flyers

Seizoen 1989-1990

12-04-1990: Rotterdam Gunco Rotterdam ESTS Akrides IJmuiden 90 116
29-04-1990: IJmuiden ESTS Akrides Ijmuiden Gunco Rotterdam 102 76
Winnaar A-Beker ESTS Akrides Ijmuiden

Seizoen 1990-1991

18-03-1991: Delft Exact DAS Delft Bestmate Akrides Haarlem 74 83 (25-39)
Delft (Toon van Helfteren): Ray Wingard 18, Lamont Randolph 18, Rob de Graaf 16
Haarlem (Charis Sideris): Keith Williams 21, Kales 15, Philip Thomas 10, Cliff Windham 10
21-03-1991: Haarlem Bestmate Akrides Haarlem Exact DAS Delft 90 77 (44-34)
Haarlem (Charis Sideris): Keith Williams 22, Cliff Windham 20, Kales 11
Delft (Toon van Helfteren): Rob de Graaf 20, Ray Wingard 18, Erik Huijbens 13, Henk-Jan Piket 10, Leon van Geffen 6, Daan van Egmond 4, Frits van Dop 3, Arthur van Hagen 2, Marlon Valentin 1; Lamont Randolph d.n.p.
Winnaar A-Beker Bestmate Akrides Haarlem

Seizoen 1991-1992

12-03-1992: Den Helder Commodore Den Helder Pro-Specs Den Bosch 97 81 (52-41)
Den Helder (Ton Boot): Cees van Rootselaar 18, John Jerome 17, Tony Worrell 15, Marco de Waard 14, Okke te Velde13
Den Bosch (Roy Leysner): Frank Ardon 21, Carl Lott 19, Jos Kuipers 12, Brian Pollard 11
16-03-1992: Den Bosch Pro-Specs Den Bosch Commodore Den Helder 77 63
Den Bosch (Roy Leysner): Brian Pollard 26, Carl Lott 19, Tanno Pieters 10
Den Helder (Ton Boot): Marco de Waard 15, Okke te Velde 14
Winnaar A-Beker Commodore Den Helder

Seizoen 1992-1993

26-03-1993: Weert Selex BS Weert Canoe Jeans Den Bosch 83 80
29-03-1993: Den Bosch Canoe Jeans Den Bosch Selex BS Weert 101 82 (57-36)
Den Bosch (Cor van Esch): Marcel Huijbens 25, Carl Lott 21, Frank Ardon 14, Ronald Schilp 13, Jos Kuipers 13, Rolf Franke 10, Maurice Govers 3, Klaas de Boer 2
Weert (Olivier van Kempen): Mark Hill 31, Rick Cannon 9, Chris van Dinten 9, Dolf Duyvelshoff 9, Richard van Poelgeest 8, Rob Korthout 7, Gerard Ackermans 6, Michael de Jager 3
Winnaar A-Beker Canoe Jeans Den Bosch

Seizoen 1993-1994

31-10-1994: Den Helder Mustang Jeans Den Helder Lanèche BS Weert 84 75
Mustang Jeans (Meindert van Veen): Marco de Waard 21, Jeff Chambers 15, Cees van Rootselaar 15, Eelco Derks 13, Rolf Franke 13, Fred West 5, Erwin Hageman
Lanèche BS Weert (Olivier van Kempen): Dolf Duyvelshoff 22, Jeff Malham 13, Chris van Dinten 12, Claudius Johnson 11, Richard van Poelgeest 8, Gerard Ackermans 5, Rob Korthout 4, Willie-Jan Ackermans 0
Winnaar Final Four Mustang Jeans Den Helder
Barendrecht CBV Binnenland Barendrecht Red Giants Meppel 77 95
Meppel Red Giants Meppel CBV Binnenland Barendrecht 107 72
Winnaar A-Beker Red Giants Meppel

Seizoen 1994-1995

09-10-1995: Den Bosch Den Braven GOBA Gorinchem Mustang Jeans Den Helder 79 72 (46-32)
Gorinchem (Jan Eggens): Okke te Velde 18, Michael Hodges 16, Michael Huger 15, Marco de Waard 11, Richard van Poelgeest 9, Tico Cooper 6, Peter Chin 2, Tanno Pieters 2
Den Helder (Meindert van Veen): Matt Stanford 17, Rolf Franke 13, Milko Lieverst 8, Eelco Derks 7, Travis Stel 7, Cees van Rootselaar 6, Erwin Hageman 6, Erik van der Sluis 6, Brian Benjamin 2
Winnaar Final Four Den Braven GOBA Gorinchem

Seizoen 1995-1996

06-04-1996: Goor 3-ES Piranha’s Amstelveen BV Challengers 80 78
Winnaar B-Beker 3-ES Piranha’s Amstelveen

Seizoen 1996-1997

Finale niet gespeeld * Finish Profiles Astronauts Amsterdam RZG Donar Groningen
* Donar had ten tijde van de finale zijn Amerikanen al naar huis gestuurd en weigerde te spelen
Winnaar A-Beker Finish Profiles Astronauts Amsterdam

Seizoen 1997-1998

15-02-1998: Amsterdam Ricoh Astronauts Amsterdam Hans Verkerk Keukens Den Helder 68 66 (29-30)
Amsterdam: (coach: Jan Willem Jansen) Modzel ‘Bud’ Greer 20, Mario Bennes 12, Terry Coner 11, Milko Lieverst 9, Ed de Haas 7, Jerome de Vries 6, Ray Wingard 3, Raoul Heinen 0, Harvey van Stein 0, Martin Esajas 0
Den Helder: (coach: Bob Gonnen) John Duggan 19, Erwin Hageman 16, Chris Mims 12, Tony Miller 9, Marcel ten Berge 5, Rolf Franke 3, Jeroen Barth 2
Winnaar A-Beker Ricoh Astronauts Amsterdam

Seizoen 1998-1999

14-02-1999: Amsterdam Ricoh Astronauts Amsterdam Hans Verkerk Keukens Den Helder 85 79 (38-33, 69-69)
Amsterdam: (coach: Ton Boot) Chris McGuthrie 21, Joe Spinks 17, Rolf Franke 12, Mario Bennes 10, Shawn Gray 9, Milko Lieverst 8, Scott Whitmore 4, Mathieu ten Dam 4, Raoul Heinen 0
Den Helder: (coach: Bob Gonnen) John Duggan 20, Tony Miller 19, Chris Mims 16, Erwin Hageman 12, Nii Nelson Richards 10, Delme Herriman 2, Eric Poiesz 0, Jeroen Barth 0
Winnaar A-Beker Ricoh Astronauts Amsterdam

Seizoen 1999-2000

12-03-2000: Groningen MPC Donar Groningen Canoe Jeans EBBC Den Bosch 79 89 (36-45)
Groningen: (coach: Glenn Pinas) Lamont Randolph 21, LeRoy Watkins 16, Albert Johnson 16, Ralf Melis 13, Herbert Arnarson 5, Nitzan Hadash 4, Erik Schuur 3, Pieter van Altena 1, Erik Poiesz 0; Sebastiaan Zijlstra d.n.p.
Den Bosch: (coach: Lawrence P. Nichols) Jerome de Vries 20, Eric Strand 15, Maurice Ingram 15, Patrick Cortenraede 10, Matt Meakin 9, Ron Borstel 8, Marcel Huijbens 7, Lorenzo Valera 5, Camille Richardson 0
Winnaar A-Beker Canoe Jeans EBBC Den Bosch

Seizoen 2000-2001

11-03-2001: Weert Vanilla BS Weert Image Center Virtus Werkendam 87 88 24-16, 46-42, 63-68)
Weert (coach: Jelle Esveldt): Omar Sneed 29, Jermaine Carlton 19, Chatney Howard 16, Dolf Duijvelshoff 9, Willie-Jan Ackermans 7, Lekan Somefun 4, Camille Richardson 2, Mahrnord Martina 1, Jeroen Barth 0
Werkendam (coach: Toon van Helfteren): Jeremy Veal 32, Ed Norvell 16, Angelo Flanders 15, Derrick Tilmon 13, Gintas Vileita 7, Rob de Graaf 3, Daniël Jones 2
Winnaar A-Beker Image Center Virtus Werkendam

Seizoen 2001-2002

10-03-2002: Nijmegen Eiffel Towers Nijmegen EBBC Den Bosch 78 88 (14-24, 26-42, 54-61)
Nijmegen: (coach: Marco van den Berg) Ryan Robertson 24, John Duggan 16, Eric Nelson 13, Chris Mims 7, Patrick Cortenraede 6, Kendall Mack 5, Bas de Voogd 4, Jos Frederiks 3, Daniel Radic 0
Den Bosch: (coach: Toon van Helfteren) Ronny Winbush 27, Ed Norvell 23, Marcel Huijbens 14, Aba Koita 8, Bob Frederiks 6, Larry Daniels 6, Daniel ‘Chip’ Jones 4, Jouke Pots 0, Chris Trauernicht 0
Winnaar A-Beker EBBC Den Bosch

Seizoen 2002-2003

30-03-2003: Amsterdam Ricoh Astronauts Amsterdam EiffelTowers Nijmegen 88 90 (19-18, 37-34, 60-55, 76-76)
Amsterdam (coach: Rajko Toroman): Joe Spinks 25, Chris McGuthrie 16, Zvonimir Ridl 16, Sander van der Holst 12, Koen Rouwhorst 8, Ivan Tomeljak 7, Mario Bennes 4, Patrick Faydherbe 0
Nijmegen (coach: Marco van den Berg): Ryan Robertson 27, Mate Milisa 14, Matt Langel 12, Patrick Cortenraede 11, Eric Nelson 10, Jos Frederiks 8, Terrance Herbert 8, Kendall Mack 0, John Duggan 0
Winnaar A-Beker EiffelTowers Nijmegen

Seizoen 2003-2004

21-03-2004: Amsterdam Demon Astronauts Amsterdam Tulip Den Bosch 65 62 (18-20, 31-28, 45-46)
Amsterdam (coach: Arik Shivek): Nii Nelson Richards 14, Sergerio Gipson 14, Joe Spinks 12, Milko Lieverst 8, Koen Rouwhorst 5, Tony Miller 2, Harm van Woerkom 0
Den Bosch (coach: Toon van Helfteren): Darnell Clavon 21, Marcel Huijbens 12, Sam Jones 11, Kees Akerboom jr. 10, Willie-Jan Ackermans 5, Jeremiah Hamlet 3, Yahir Rock 0, Marcel Aarts 0
Winnaar A-Beker Demon Astronauts Amsterdam

Seizoen 2004-2005

13-03-2005: Groningen MPC Capitals Groningen Landstede Basketball Zwolle 83 78 (25-23, 46-49, 67-60)
Groningen (coach: Ton Boot): Travis Reed 23, Daniel Novak 16, Valmo Kriisa 15, Chris McGuthrie 12, Gatis Melderis 7, Kees Akerboom jr. 7, Tom Timmermans 3
Zwolle (coach: Herman van den Belt): Greg Stevenson 26, Scott Ungerer 17, Rein van der Kamp 13, Tyson Dorsey 12, Wim van der Kamp 5, Björn Kamphuis 3, Johnathan Collins 2, Arno Bunning 0
Winnaar A-Beker MPC Capitals Groningen

Seizoen 2005-2006

26-03-2006: Rotterdam Rotterdam Basketball Demon Astronauts Amsterdam 60 61 (19-16, 30-33, 47-47)
Amsterdam (coach: Toon van Helfteren): Dennis Latimore 13, Peter van Paassen 9, Sergerio Gipson 8, Stefan Wessels 8, Marcel Huijbens 8, James Miller 6, Jeremy Ormskerk 4, Mario Bennes 3, Niels Meijer 2
Rotterdam (coach: Erik Braal): John Waller 20, Arvin Slagter 12, Vincent Krieger 10, Anthony Dill 9, Stephan van der Schoot 4, Ron Borstel 2, Aleksandar Lukic 2, Joshua Helm 1
Winnaar A-Beker Demon Astronauts Amsterdam

Seizoen 2006-2007

25-03-2007: Amsterdam Matrixx Magixx Nijmegen Hanzevast Capitals Groningen 70 60 (21-10, 38-27, 50-42)
Nijmegen (coach: Michael Schuurs) Alhaji Mohammed 23, Chris Carrawell 12, Seamus Boxley 12, Shawnson Johnson 10, Ransford Brempong 8, Ryan Sears 3, Ralph van de Bosch 2, Nick Oudendag 0
Groningen (coach: Ton Boot) Darnell Hinson 26, John Turek 8, Shantay Legans 8, Gary Buchanan 7, Raoul Heinen 5, Niels Meijer 3, Chris Woods 2, Joshua Helm 1, Dan Oppland 0
Winnaar A-Beker Matrixx Magixx Nijmegen

Seizoen 2007-2008

30-03-2008: Almere MyGuide Amsterdam EiffelTowers Den Bosch 82 93 (19-19, 35-37, 50-57)
Amsterdam (coach: Arik Shivek) Tamien Trent 23, Sergerio Gipson 20, Jeron Roberts 11, Avis Wyatt 10, Peter van Paassen 8, Mohamed Abukar 5, Sheiku Kabba 3, Stefan Wessels 2
Den Bosch (coach: Randy Wiel) Robert Owens 19, Darrell Tucker 18, Travis Young 17, Dean Oliver 13, Damone Brown 11, Jos Frederiks 6, Kees Akerboom jr. 5, Roye Berkowitz 2, Sharone Wright 0, Brandon Griffin 0
Winnaar A-Beker EiffelTowers Den Bosch

Seizoen 2008-2009

29-03-2009: Almere EclipseJet MG Amsterdam EiffelTowers Den Bosch 64 70 (14-11, 32-31, 45-48)
Amsterdam (coach: Arik Shivek) Orien Greene 16, Teddy Gipson 16, Peter van Paassen 8, CC Harrison 6, Tamien Trent 6, Robert Krabbendam 5, Avis Wyatt 3, Stefan Wessels 2, Sergio de Randamie 2
Den Bosch (coach: Don Beck) Anthony Richardson 24, Kees Akerboom jr. 11, David Jackson 10, Taron Downey 8, Larry Abney 7, Devonne Giles 6, Dean Oliver 4, Marcel Aarts 0
Winnaar A-Beker EiffelTowers Den Bosch

Seizoen 2009-2010

28-03-2010: Almere Zorg en Zekerheid Leiden ABC Amsterdam 88 63 (32-18, 48-31, 68-48)
Leiden (coach: Toon van Helfteren) Ronny LeMelle 22, Danny Gibson 18, Monta McGhee 13, Seamus Boxley 12, Conor Grace 8, Jeroen Slor 5, Johan Kuijper 5, Joey Schelvis 3, Youri van der Linden 2, Rogillio Sewrattan 0, Dave Conrad 0
Amsterdam (coach: Ferry Steenmetz) Patrick Sanders 15, Jessey Voorn 12, Alton Mason 10, Ramon Siljade 7, Mohammed Kherrazi 5, Sergio de Randamie 4, Qarraan Calhoun 3, Ralf de Pagter 2, Hicham Kherrazi 2, Gian Slagter 2, Dimeo van der Horst 1, Julian Jaring 0
Winnaar A-Beker Zorg en Zekerheid Leiden

Seizoen 2010-2011

27-03-2011: Almere WCAA Giants Bergen op Zoom GasTerra Flames Gronignen 55 67 (15-15, 35-27, 46-49)
Bergen op Zoom (Wierd Goedee): Tim Blue 18, Brandon Griffin 12, Jesse Kimbrough 8, Tyler Tiedeman 7, Zachary Tiedeman 6, Amorrow Morgan 4, Mattijs Hak 0, Ties Theeuwkens 0, Quincy Treffers 0
Groningen (Marco van den Berg) Matt Haryasz 17, Matt Bauscher 13, Jason Dourisseau 11, Robby Bostain 8, John Turek 7, Aron Royé 4, Jason Ellis 4, Henry Bekkering 3, Matthew Otten 0, Steve Ross 0
Winnaar A-Beker GasTerra Flames Groningen

Seizoen 2011-2012

01-04-2012: Almere Zorg en Zekerheid Leiden Magxixx Playing For Kids Rights Wijchen 88 74 (28-17, 42-31, 57-47)
Leiden (Toon van Helfteren): Seamus Boxley 25, Jevohn Shepherd 21, Thomas Jackson 9, Arvin Slagter 7, Sean Cunningham 7, Patrick Hilliman 6, Gabe Kennedy 5, Worthy de Jong 4, Mohamed Kherrazi 4, Terry Sas 0
Wijchen (Michael Schuurs): Markel Humphrey 25, Maurice Acker 15, Lucas Hargrove 13, Ross Bekkering 10, Henry Bekkering 7, Thijs Vermeulen 4, Craig Osaikhwuwuomwam 1, Marcel Aarts 0, Dimeo van der Horst 0
Winnaar A-Beker Zorg en Zekerheid Leiden

Seizoen 2012-2013

24-03-2013: Almere EiffelTowers Den Bosch Landstede Basketball Zwolle 73 61 (16-15, 32-28, 48-45)
Den Bosch (Raoul Korner): André Young 15, Will Carter 14, DeJuan Wright 13, Stefan Wessels 11, Kees Akerboom jr. 9, Peter van Paassen 7, Matt Bauscher 4, Ralf de Pagter 0
Zwolle (Herman van den Belt): Darryl Webb 28, Josh Magette 8, Kenrick Zondervan 8, Tanner Smith 6, Nikki Hulzebos 6, Zack Novak 5, Leon Williams 0, Arno Bunnig 0
Winnaar A-Beker EiffelTowers Den Bosch

Seizoen 2013-2014

30-03-2014: Zwolle Zorg en Zekerheid Leiden GasTerra Flames Groningen 71 79 (23-21, 35-47, 47-67)
Leiden (Toon van Helfteren): DeJuan Wright 28, Whit Holcomb-Faye 10, Sean Cunningham 10, Kevin Thompson 8, Joshua Duinker 6, Mohamed Kherrazi 5, Worthy de Jong 2, Mike Schachtner 2
Groningen (Ivica Skelin): Cashmere Wright 19, Jason Dourisseau 11, Dan Coleman 10, Quentin Pryor 9, Ross Bekkering 8, Arvin Slagter 7, Jessey Voorn 6, Craig Osaikhwuwuomwan 5, Thomas Koenis 4
Winnaar A-Beker GasTerra Flames Groningen

Seizoen 2014-2015

 29-03-2015: Zwolle SPM Shoeters Den Bosch Donar Groningen 70 78 (20-21, 37-37, 52-50)
Den Bosch (Sam Jones): Chris Denson 22, Reggie Johnson 13, Kees Akerboom jr. 10, Stefan Wessels 9, Brandyn Curry 8, Arvin Slagter 6, Ralf de Pagter 2, Mike Schilder 0
Groningen (Ivica Skelin): Lance Jeter 21, Bill Clark 14, Sean Cunningham 11, Craig Osaikhwuwuomwan 11, Mark Sanchez 8, Thomas Koenis 6, Maarten Bouwknecht 5, Stefan Mladenovic 2, Bas Veenstra 0
Winnaar A-Beker Donar Groningen

Seizoen 2015-2016

27-03-2016: Zwolle Zorg en Zekerheid Leiden SPM Shoeters Den Bosch 57 58 (17-17, 39-33, 47-48)
Leiden (Eddy Casteels): Worthy de Jong 23, Rogier Jansen 14, Cashmere Wright 7, Mohamed Kherrazi 5, Thomas Koenis 4, Jeroen van der List 3, Marquise Simmons 1, Jan Driessen 0
Den Bosch (Sam Jones): Stefan Wessels 13, Dejan Kravic 12, Leon Williams 9, MAarten Bouwknecht 8, Arvin Slagter 7, Ralf de Pagter 4, Mike Schilder 3, Pim de Vries 2, Valentijn Lietmeijer 0, Marcel Aarts 0
Winnaar A-Beker SPM Shoeters Den Bosch
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest