Landskampioenen, bekerwinnaars en competitiewinnaars

Landskampioenen, bekerwinnaars en competitiewinnaars

seizoen landskampioen pos bekerkampioen pos nummer 1 competitie bijzonderheden
1945-1946 DED Amsterdam toernooi om kampioenschap
1946-1947 DED Amsterdam
1947-1948 APGS Amsterdam
1948-1949 AMVJ Amsterdam
1949-1950 DED Amsterdam
1950-1951 AMVJ Amsterdam
1951-1952 DED Amsterdam
1952-1953 DED Amsterdam
1953-1954 DED Amsterdam
1954-1955 AMVJ Amsterdam
1955-1956 DED Amsterdam
1956-1957 The Wolves Amsterdam
1957-1958 DED Amsterdam 1 Blue Stars Diemen (A)/DED Amsterdam (B) invoering landelijke competitie
1958-1959 Blue Stars Diemen 1 DED Amsterdam (A)/Blue Stars Diemen (B)
1959-1960 The Wolves Amsterdam 2 Blue Stars Diemen (A)/DED Amsterdam (B)
1960-1961 The Wolves Amsterdam 1 The Wolves Amsterdam invoering landelijke eredivisie
1961-1962 Landlust Amsterdam 1 Landlust Amsterdam
1962-1963 Landlust Amsterdam 1 Landlust Amsterdam
1963-1964 The Wolves Amsterdam 1 The Wolves Amsterdam
1964-1965 The Wolves Amsterdam 1 The Wolves Amsterdam
1965-1966 Herly Amsterdam 1 Herly Amsterdam
1966-1967 SVE Utrecht 1 SVE Utrecht beslissingswedstrijd
1967-1968 Flamingo’s Haarlem 1 SVE Utrecht 4 Flamingo’s Haarlem
1968-1969 Punch Delft 1 Flamingo’s Haarlem 3 Punch Delft beslissingswedstrijd
1969-1970 Blue Stars Diemen 1 Flamingo’s Haarlem 3 Blue Stars Diemen
1970-1971 Levi’s Flamingo’s Haarlem 1 Levi’s Flamingo’s Haarlem 1 Levi’s Flamingo’s Haarlem
1971-1972 Levi’s Flamingo’s Haarlem 1 Mars Energie Stars Zandvoort 4 Levi’s Flamingo’s Haarlem beslissingswedstrijd
1972-1973 Levi’s Flamingo’s Haarlem 1 FIAT Stars Diemen 3 Levi’s Flamingo’s Haarlem
1973-1974 Transol Rotterdam Zuid 1 Raak Punch Delft 3 Transol Rotterdam Zuid
1974-1975 Raak Punch Delft 1 Arke Stars Enschede */Transol Rotterdam Zuid 2 Raak Punch Delft
1975-1976 Kinzo Amstelveen 1 Buitoni Haarlem 2 Kinzo Amstelveen
1976-1977 Kinzo Amstelveen 1 Vastgoed Strijen Oud-Beijerland * Kinzo Amstelveen
1977-1978 Parker Leiden 3 VAK Stars Leiden */Parker Leiden 3 Falcon Jeans EBBC Den Bosch invoering play-offs
1978-1979 EBBC Den Bosch 1 Ceritas Groningen * EBBC Den Bosch
1979-1980 Nashua Den Bosch 2 PSV Almonte Eindhoven * Parker Leiden
1980-1981 Nashua Den Bosch 2 Snel Reizen * Parker Leiden
1981-1982 Nationale Nederlanden Donar Groningen 2 DAS Delft * Nashua Den Bosch
1982-1983 Nashua Den Bosch 1 Green Eagles Maassluis * Nashua Den Bosch
1983-1984 Nashua Den Bosch 1 Kinheim Haarlem * Nashua Den Bosch
1984-1985 Nashua Den Bosch 1 AMVJ Rotterdam * Nashua Den Bosch
1985-1986 Nashua Den Bosch 1 BVO Alphen aan den Rijn * Nashua Den Bosch
1986-1987 Nashua Den Bosch 1 Lokomotief Rijswijk * Nashua Den Bosch
1987-1988 Nashua Den Bosch 1 FAC Den Helder * Nashua Den Bosch
1988-1989 Direktbank Den Helder 2 Waddinxveen Flyers * Nashua Den Bosch
1989-1990 Commodore Den Helder 1 ESTS Akrides Ijmuiden * Commodore Den Helder
1990-1991 Commodore Den Helder 1 Bestmate Akrides Haarlem 4 Commodore Den Helder
1991-1992 Commodore Den Helder 2 Commodore Den Helder 2 ProSpecs Den Bosch
1992-1993 Canoe Jeans EBBC Den Bosch 1 Canoe Jeans EBBC Den Bosch 1 Canoe Jeans EBBC Den Bosch
1993-1994 Laneche BS Weert 4 * Mustang Jeans Den Helder 1 Mustang Jeans Den Helder
1994-1995 Mustang Jeans Den Helder 1 * Den Braven GOBA Gorinchem 2 Mustang Jeans Den Helder
1995-1996 America Today EBBC Den Bosch 1 3-ES Piranha’s Amstelveen * America Today EBBC Den Bosch
1996-1997 Libertel Dolphins Den Bosch 1 Finish Profiles Amsterdam 3 Libertel Dolphins Den Bosch
1997-1998 Hans Verkerk Keukens Den Helder 1 Ricoh AstronautsAmsterdam 3 Hans Verkerk Keukens Den Helder
1998-1999 Ricoh Astronauts Amsterdam 1 Ricoh AstronautsAmsterdam 1 Ricoh Astronauts Amsterdam
1999-2000 Ricoh Astronauts Amsterdam 1 Canoe Jeans EBBC Den Bosch 2 Ricoh Astronauts Amsterdam
2000-2001 Ricoh Amsterdam Astronauts 1 Image Center Virtus Werkendam 4 Ricoh Amsterdam Astronauts
2001-2002 Ricoh Astronauts Amsterdam 3 EBBC Den Bosch 6 EiffelTowers Nijmegen
2002-2003 EiffelTowers Nijmegen 1 EiffelTowers Nijmegen 1 EiffelTowers Nijmegen
2003-2004 MPC Capitals Groningen 3 Demon Astronauts Amsterdam 2 EiffelTowers Nijmegen
2004-2005 Demon Amsterdam Astronauts 3 MPC Capitals Groningen 1 MPC Capitals Groningen
2005-2006 EiffelTowers EBBC Den Bosch 1 Demon Astronauts Amsterdam 2 EiffelTowers EBBC Den Bosch
2006-2007 EiffelTowers EBBC Den Bosch 1 Matrixx Magixx Nijmegen 2 EiffelTowers EBBC Den Bosch
2007-2008 MyGuide Amsterdam 1 EiffelTowers Den Bosch 3 MyGuide Amsterdam
2008-2009 EclipseJet/MyGuide Amsterdam 1 EiffelTowers Den Bosch 2 EclipseJet/MyGuide Amsterdam
2009-2010 GasTerra Flames Groningen 1 Zorg & Zekerheid Leiden 5 GasTerra Flames Groningen
2010-2011 Zorg & Zekerheid Leiden 1 GasTerra Flames Groningen 2 Zorg & Zekerheid Leiden
2011-2012 EiffelTowers EBBC Den Bosch 3 Zorg & Zekerheid Leiden 1 Zorg & Zekerheid Leiden Super Cup: Zorg en Zekerheid Leiden
2012-2013 Zorg en Zekerheid Leiden 2 EiffelTowers Den Bosch 1 EiffelTowers EBBC Den Bosch Super Cup: Zorg en Zekerheid Leiden
2013-2014 GasTerra Flames Groningen 1 GasTerra Flames Groningen 1 GasTerra Flames Groningen Super Cup: SPM Shoeters Den Bosch
2014-2015 SPM Shoeters Den Bosch 1 Donar Groningen 2 SPM Shoeters Den Bosch Super Cup: Donar Groningen
2015-2016 Donar Groningen 3 SPM Shoeters Den Bosch 4 Landstede Zwolle Super Cup: SPM Shoeters Den Bosch

 

Opmerking:

  • Bij “pos.” (=positie) staat bij de landskampioenen en de bekerwinnaars de respectieve eindklassering aangegeven op de ranglijst van de eredivisie of landelijke divisie

 

Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest