HBW Wedstrijdcommissarissen

 

HBW 4

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
45 27-dec-85 Lafayette Hustlers (USA) Renault Gent (BEL) 80 79 niet aangewezen
46 27-dec-85 Hapoel Tel Aviv (ISR) Canadians Amsterdam (NED) 86 66 niet aangewezen
47 28-dec-85 Renault Gent (BEL) Canadians Amsterdam (NED) 100 79 niet aangewezen
48 28-dec-85 Hapoel Tel Aviv (ISR) Lafayette Hustlers (USA) 80 73 niet aangewezen
49 28-dec-85 Doppeldouche Den Helder (NED) Washington DC (USA) 91 75 niet aangewezen
50 29-dec-85 Hapoel Tel Aviv (ISR) Renault Gent (BEL) 87 77 niet aangewezen
51 29-dec-85 Nashua Den Bosch (NED) Washington DC (USA) 104 83 niet aangewezen
52 29-dec-85 Joegoslavie (YUG) Doppeldouche Den Helder (NED) 99 73 niet aangewezen
53 29-dec-85 Lafayette Hustlers (USA) Canadians Amsterdam (NED) 101 75 niet aangewezen
54 30-dec-85 Nashua Den Bosch (NED) Doppeldouche Den Helder (NED) 94 79 niet aangewezen
55 30-dec-85 Joegoslavie (YUG) Washington DC (USA) 117 80 niet aangewezen
56 31-dec-85 Joegoslavie (YUG) Nashua Den Bosch (NED) 92 85 niet aangewezen
57 1-jan-86 Canadians Amsterdam (NED) Doppeldouche Den Helder (NED) 92 87 Dries de Zwaan
58 1-jan-86 Joegoslavie (YUG) Lafayette Hustlers (USA) 98 87 Cor Onrust
59 1-jan-86 Renault Gent (BEL) Washington DC (USA) 101 88 Henk Nanninga
60 1-jan-86 Nashua Den Bosch (NED) Hapoel Tel Aviv (ISR) 84 83 Ivan Rotteveel
61 2-jan-86 Doppeldouche Den Helder (NED) Washington DC (USA) 110 98 Dries de Zwaan
62 2-jan-86 Renault Gent (BEL) Canadians Amsterdam (NED) 78 72 Dries de Zwaan
63 2-jan-86 Hapoel Tel Aviv (ISR) Lafayette Hustlers (USA) 73 70 Henk Nanninga
64 2-jan-86 Joegoslavie (YUG) Nashua Den Bosch (NED) 88 76 Cor Onrust
             

HBW 5

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
65 27-dec-86 Hapoel Holon (ISR) Canon Taby Basket (SWE) 94 82 Piet Leegwater
66 27-dec-86 Nashua Den Bosch (NED) Fort Hays State University (USA) 115 83 Cor Onrust
67 28-dec-86 Nashua Den Bosch (NED) Hapoel Holon (ISR) 98 91 Henk Nanninga
68 28-dec-86 Hapoel Galil Elyon (ISR) Hatrans Haaksbergen (NED) 81 70 Piet Leegwater
69 28-dec-86 Canon Taby Basket (SWE) Fort Hays State University (USA) 88 79 Henk Nanninga
70 29-dec-86 Marathon Oil Chicago (USA) Direktbank Den Helder (NED) 95 93 Cor Onrust
71 29-dec-86 Hapoel Holon (ISR) Fort Hays State University (USA) 79 78 Cor Onrust
72 30-dec-86 Direktbank Den Helder ( NED) Hatrans Haaksbergen (NED) 88 86 Rob Snijders
73 30-dec-86 Hapoel Galil Elyon (ISR) Marathon Oil Chicago (USA) 74 73 Rob Snijders
74 1-jan-87 Nashua Den Bosch (NED) Canon Taby Basket (SWE) 107 83 Cor Onrust
75 1-jan-87 Marathon Oil Chicago (USA) Hatrans Haaksbergen (NED) 114 69 Cor Onrust
76 1-jan-87 Direktbank Den Helder ( NED) Hapoel Galil Elyon (ISR) 78 71 Piet Leegwater
77 2-jan-87 Hatrans Haaksbergen (NED) Canon Taby Basket (SWE) 93 80 Rob Snijders
78 2-jan-87 Marathon Oil Chicago (USA) Nashua Den Bosch (NED) 104 73 Rob Snijders
79 3-jan-87 Hapoel Galil Elyon (ISR) Fort Hays State University (USA) 97 87 Piet Leegwater
80 3-jan-87 Direktbank Den Helder ( NED) Hapoel Holon (ISR) 82 79 Henk Nanninga
81 4-jan-87 Canon Taby Basket (SWE) Fort Hays State University (USA) 104 102 Piet Leegwater
82 4-jan-87 Hatrans Haaksbergen (NED) Hapoel Galil Elyon (ISR) 93 92 Henk Nanninga
83 4-jan-87 Nashua Den Bosch (NED) Hapoel Holon (ISR) 94 87 Rob Snijders
84 4-jan-87 Marathon Oil Chicago (USA) Direktbank Den Helder (NED) 90 68 Cor Onrust
             

HBW 6

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
85 27-dec-87 Marathon Oil Chicago (USA) Direktbank Den Helder (NED) 96 73  
86 28-dec-87 Hapoel Holon (ISR) Miniware BS Weert (NED) 65 57  
87 28-dec-87 Australie (AUS) Francana Sao Paulo (BRA) 100 79  
88 29-dec-87 Francana Sao Paulo (BRA) Direktbank Den Helder (NED) 76 73  
89 29-dec-87 Canada (CAN) Nashua Den Bosch (NED) 85 80  
90 30-dec-87 Canada (CAN) Miniware BS Weert (NED) 92 69  
91 30-dec-87 Marathon Oil Chicago (USA) Australie (AUS) 94 91  
92 31-dec-87 Nashua Den Bosch (NED) Hapoel Holon (ISR) 85 82  
93 1-jan-88 Nashua Den Bosch (NED) Miniware BS Weert (NED) 78 76 Rob Snijders
94 1-jan-88 Australie (AUS) Direktbank Den Helder (NED) 81 74 Kees Spaltman
95 1-jan-88 Canada (CAN) Hapoel Holon (ISR) 84 68 Piet Leegwater
96 1-jan-88 Marathon Oil Chicago (USA) Francana Sao Paulo (BRA) 111 94 Dries de Zwaan
97 2-jan-88 Francana Sao Paulo (BRA) Miniware BS Weert (NED) 90 86 Cor Onrust
98 2-jan-88 Direktbank Den Helder (NED) Hapoel Holon (ISR) 70 69 Piet Leegwater
99 2-jan-88 Nashua Den Bosch (NED) Marathon Oil Chicago (USA) 90 89 Cor Onrust
100 2-jan-88 Canada (CAN) Australie (AUS) 90 76 Rob Snijders
101 3-jan-88 Hapoel Holon (ISR) Miniware BS Weert (NED) 92 73 Kees Spaltman
102 3-jan-88 Francana Sao Paulo (BRA) Direktbank Den Helder (NED) 85 80 Cor Onrust
103 3-jan-88 Australie (AUS) Marathon Oil Chicago (USA) 90 87 Henk Nanninga
104 3-jan-88 Canada (CAN) Nashua Den Bosch (NED) 88 76 Piet Leegwater
             

HBW 7

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
105 27-dec-88 Hapoel Tel Aviv (ISR) Sibenka Sibenik (YUG) 95 67  
106 27-dec-88 Direktbank Den Helder (NED) Brisbane Bullets (AUS) 69 67  
107 28-dec-88 Nashua Den Bosch (NED) Sibenka Sibenik (YUG) 94 85  
108 28-dec-88 Miniware BS Weert (NED) Statyba Vilnius (USSR) 89 80  
109 29-dec-88 Zalghiris Kaunas (USSR) Brisbane Bullets (AUS) 114 83  
110 29-dec-88 Marathon Oil Chicago (USA) Miniware BS Weert (NED) 99 76  
111 30-dec-88 Zalghiris Kaunas (USSR) Direktbank Den Helder (NED) 81 77  
112 30-dec-88 Statyba Vilnius (USSR) Marathon Oil Chicago (USA) 90 79  
113 31-dec-88 Hapoel Tel Aviv (ISR) Nashua Den Bosch (NED) 107 95  
114 1-jan-89 Hapoel Tel Aviv (ISR) Statyba Vilnius (USSR) 108 93  
115 1-jan-89 Marathon Oil Chicago (USA) Direktbank Den Helder (NED) 101 89  
116 1-jan-89 Zalghiris Kaunas (USSR) Nashua Den Bosch (NED) 102 84  
117 2-jan-89 Sibenka Sibenik (YUG) Brisbane Bullets (AUS) 80 75  
118 2-jan-89 Statyba Vilnius (USSR) Nashua Den Bosch (NED) 106 93  
119 2-jan-89 Hapoel Tel Aviv (ISR) Marathon Oil Chicago (USA) 108 103  
120 3-jan-89 Miniware BS Weert (NED) Sibenka Sibenik (YUG) 74 69  
121 3-jan-89 Direktbank Den Helder (NED) Nashua Den Bosch (NED) 94 85  
122 3-jan-89 Marathon Oil Chicago (USA) Zalghiris Kaunas (USSR) 86 80  
123 4-jan-89 Brisbane Bullets (AUS) Miniware BS Weert (NED) 93 86  
124 4-jan-89 Statyba Vilnius (USSR) Direktbank Den Helder (NED) 90 83  
125 4-jan-89 Zalghiris Kaunas (USSR) Hapoel Tel Aviv (ISR) 105 90  
             

HBW 8

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
126 26-dec-89 Commodore Den Helder (NED) Hapoel Tel Aviv (ISR) 96 71  
127 26-dec-89 Levi’s WBL All Stars (USA) Auburn Montgomery (USA) 136 95  
128 27-dec-89 Commodore Den Helder (NED) Levi’s WBL All Stars (USA) 107 106  
129 27-dec-89 Hapoel Tel Aviv (ISR) Auburn Montgomery (USA) 94 57  
130 28-dec-89 Nashua Den Bosch (NED) Zalghiris Kaunas (USSR) 98 80  
131 28-dec-89 Budvelnik Kiev (USSR) Cibona Zagreb (YUG) 94 85  
132 29-dec-89 Nashua Den Bosch (NED) Budvelnik Kiev (USSR) 79 78  
133 29-dec-89 Cibona Zagreb (YUG) Zalghiris Kaunas (USSR) 101 88  
134 30-dec-89 Commodore Den Helder (NED) Auburn Montgomery (USA) 112 56  
135 30-dec-89 Levi’s WBL All Stars (USA) Hapoel Tel Aviv (ISR) 114 104  
136 30-dec-89 Cibona Zagreb (YUG) Nashua Den Bosch (NED) 96 87  
137 30-dec-89 Budvelnik Kiev (USSR) Zalghiris Kaunas (USSR) 89 81  
138 31-dec-89 Levi’s WBL All Stars (USA) Nashua Den Bosch (NED) 115 112  
139 31-dec-89 Cibona Zagreb (YUG) Hapoel Tel Aviv (ISR) 85 77  
140 1-jan-90 Zalghiris Kaunas (USSR) Auburn Montgomery (USA) 102 81  
141 1-jan-90 Levi’s WBL All Stars (USA) Budvelnik Kiev (USSR) 135 116  
142 1-jan-90 Cibona Zagreb (YUG) Commodore Den Helder (NED) 85 79  
143 2-jan-90 Hapoel Tel Aviv (ISR) Nashua Den Bosch (NED) 84 79  
144 2-jan-90 Commodore Den Helder (NED) Budvelnik Kiev (USSR) 100 81  
145 2-jan-90 Levi’s WBL All Stars (USA) Cibona Zagreb (YUG) 118 107  
             

HBW 9

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
146 22-dec-90 Nashua Den Bosch (NED) Athletes in Action (USA) 108 104 Piet Leegwater
147 22-dec-90 Tallinn (EST) Marathon Oil Chicago (USA) 95 76 Rob Snijders
148 23-dec-90 Tallinn (EST) Athletes in Action (USA) 95 89 Rob Snijders
149 23-dec-90 Nashua Den Bosch (NED) Marathon Oil Chicago (USA) 97 92 Jan Berteling
150 26-dec-90 Athletes in Action (USA) Marathon Oil Chicago (USA) 86 83 Henk Nanninga
151 26-dec-90 Levi’s WBL All Stars (USA) Commodore Den Helder (NED) 129 126 Jan Berteling
152 26-dec-90 Tallinn (EST) Nashua Den Bosch (NED) 94 74 Rob Snijders
153 26-dec-90 Olympique d’Antibes (FRA) Hapoel Tel Aviv (ISR) 108 96 Piet Leegwater
154 27-dec-90 Commodore Den Helder (NED) Olympique d’Antibes (FRA) 108 99 Henk Nanninga
155 27-dec-90 Levi’s WBL All Stars (USA) Hapoel Tel Aviv (ISR) 104 102 Piet Leegwater
156 28-dec-90 Commodore Den Helder (NED) Hapoel Tel Aviv (ISR) 97 87 Ivan Rotteveel
157 28-dec-90 Levi’s WBL All Stars (USA) Olympique d’Antibes (FRA) 100 95 Rob Snijders
158 29-dec-90 Hapoel Tel Aviv (ISR) Marathon Oil Chicago (USA) 101 85 Ivan Rotteveel
159 29-dec-90 Levi’s WBL All Stars (USA) Nashua Den Bosch (NED) 101 86 Henk Nanninga
160 29-dec-90 Tallinn (EST) Commodore Den Helder (NED) 105 91 Jan Berteling
161 30-dec-90 Athletes in Action (USA) Olympique d’Antibes (FRA) 122 112 Jan Berteling
162 30-dec-90 Commodore Den Helder (NED) Nashua Den Bosch (NED) 80 66 Rob Snijders
163 30-dec-90 Levi’s WBL All Stars (USA) Tallinn (EST) 122 106 Piet Leegwater
             

HBW 10

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
164 26-dec-91 Litouwen (LTU) Commodore Den Helder (NED) 79 77 Piet Leegwater
165 26-dec-91 Levi’s WBL All Stars (USA) Pro-Specs Den Bosch (NED) 100 98 Jan Berteling
166 27-dec-91 Kalev Tallinn (EST) Bestmate Akrides Haarlem (NED) 92 71 Henk Nanninga
167 27-dec-91 Australie (AUS) Selex BS Weert (NED) 81 63 Rob Snijders
168 28-dec-91 Olympiakos Piraeus (GRE) Selex BS Weert (NED) 101 76 Jan Berteling
169 28-dec-91 Litouwen (LTU) Bowling Green State (USA) 99 82 Piet Leegwater
170 29-dec-91 Pro-Specs Den Bosch (NED) Hapoel Tel Aviv (ISR) 94 85 Henk Nanninga
171 29-dec-91 Olympiakos Piraeus (GRE) Australie (AUS) 67 61 Rob Snijders
172 30-dec-91 Commodore Den Helder (NED) Bowling Green State (USA) 72 69 Jan Berteling
173 30-dec-91 Hapoel Eilat Eilot (ISR) Kalev Tallinn (EST) 94 86 Piet Leegwater
174 1-jan-92 Hapoel Eilat Eilot (ISR) Bestmate Akrides Haarlem (NED) 95 73 Henk Nanninga
175 1-jan-92 Levi’s WBL All Stars (USA) Hapoel Tel Aviv (ISR) 110 99 Jan Berteling
176 2-jan-92 Kalev Tallinn (EST) Levi’s WBL All Stars (USA) 119 104 Rob Snijders
177 2-jan-92 Bowling Green State (USA) Commodore Den Helder (NED) 68 67 Piet Leegwater
178 3-jan-92 Commodore Den Helder (NED) Levi’s WBL All Stars (USA) 100 94 Henk Nanninga
179 3-jan-92 Pro-Specs Den Bosch (NED) Hapoel Eilat Eilot (ISR) 97 90 Rob Snijders
180 3-jan-92 Australie (AUS) Litouwen (LTU) 92 90 Jan Berteling
181 4-jan-92 Litouwen (LTU) Hapoel Eilat Eilot (ISR) 94 85 Piet Leegwater
182 4-jan-92 Australie (AUS) Pro-Specs Den Bosch (NED) 107 65 Henk Nanninga
183 4-jan-92 Bowling Green State (USA) Kalev Tallinn (EST) 92 89 Rob Snijders/Jan Berteling
184 5-jan-92 Commodore Den Helder (NED) Litouwen (LTU) 99 89 Piet Leegwater
185 5-jan-92 Kalev Tallinn (EST) Pro-Specs Den Bosch (NED) 96 94 Rob Snijders
186 5-jan-92 Australie (AUS) Bowling Green State (USA) 93 57 Jan Berteling
             

HBW 11

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
187 26-dec-92 Commodore/MJ Den Helder (NED) High Five America (USA) 90 75 Piet Leegwater
188 26-dec-92 Hapoel Eilat Eilot (ISR) Canoe Jeans Den Bosch (NED) 93 80 Rob Snijders
189 27-dec-92 High Five America (USA) Nigeria (NIG) 103 54 Henk Nanninga
190 27-dec-92 Canoe Jeans Den Bosch (NED) West End 36-ers Adelaide (AUS) 79 66 Jan Berteling
191 28-dec-92 Commodore/MJ Den Helder (NED) Nigeria (NIG) 88 57 Piet Leegwater
192 28-dec-92 West End 36-ers Adelaide (AUS) Hapoel Eilat Eilot (ISR) 75 70 Henk Nanninga
193 29-dec-92 Canoe Jeans Den Bosch (NED) Nigeria (NIG) 122 68 Rob Snijders
194 29-dec-92 High Five America (USA) West End 36-ers Adelaide (AUS) 97 88 Jan Berteling
195 30-dec-92 Canoe Jeans Den Bosch (NED) Commodore/MJ Den Helder (NED) 84 69 Piet Leegwater
196 30-dec-92 Hapoel Eilat Eilot (ISR) High Five America (USA) 112 96 Henk Nanninga
197 31-dec-92 West End 36-ers Adelaide (AUS) Nigeria (NIG) 91 62 Jan Berteling
198 1-jan-93 Wichita Falls Texans (USA) High Five America (USA) 92 76 Rob Snijders
199 1-jan-93 Racing Maes Pils Mechelen (BEL) Commodore/MJ Den Helder (NED) 83 77 Piet Leegwater
200 2-jan-93 Canoe Jeans Den Bosch (NED) Racing Maes Pils Mechelen (BEL) 93 87 Jan Berteling
201 2-jan-93 Hapoel Eilat Eilot (ISR) Wichita Falls Texans (USA) 104 90 Henk Nanninga
202 3-jan-93 High Five America (USA) Commodore/MJ Den Helder (NED) 76 70 Henk Nanninga
203 3-jan-93 Wichita Falls Texans (USA) Racing Maes Pils Mechelen (BEL) 115 74 Jan Berteling
204 3-jan-93 Hapoel Eilat Eilot (ISR) Canoe Jeans Den Bosch (NED) 95 93 Piet Leegwater
             

HBW 12

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
205 27-dec-93 Olympique d’Antibes (FRA) Canoe Jeans Den Bosch (NED) 96 80 Piet Leegwater
206 27-dec-93 BC Zagreb (CRO) Mustang Jeans Den Helder (NED) 67 63 Jan Berteling
207 28-dec-93 Canada (CAN) Mustang Jeans Den Helder (NED) 85 83 Rob Snijders
208 28-dec-93 Olympique d’Antibes (FRA) Israel All Stars (ISR) 91 77 Henk Nanninga
209 29-dec-93 Canoe Jeans Den Bosch (NED) Israel All Stars (ISR) 87 82 Jan Berteling
210 29-dec-93 Canada (CAN) BC Zagreb (CRO) 99 91 Piet Leegwater
211 30-dec-93 Canoe Jeans Den Bosch (NED) Canada (CAN) 101 74 Henk Nanninga
212 30-dec-93 BC Zagreb (CRO) Iraklis (GRE) 79 73 Rob Snijders
213 31-dec-93 Olympique d’Antibes (FRA) BC Zagreb (CRO) 92 79 Piet Leegwater
214 31-dec-93 Canada (CAN) 7-UP Joventut Badalona (ESP) 89 78 Jan Berteling
215 1-jan-94 Mustang Jeans Den Helder (NED) Israel All Stars (ISR) 93 78 Henk Nanninga
216 1-jan-94 Olympique d’Antibes (FRA) Iraklis (GRE) 110 67 Jan Berteling
217 1-jan-94 7-UP Joventut Badalona (ESP) Canoe Jeans Den Bosch (NED) 92 61 Piet Leegwater
218 2-jan-94 Canada (CAN) Iraklis (GRE) 90 65 Rob Snijders
219 2-jan-94 BC Zagreb (CRO) Canoe Jeans Den Bosch (NED) 78 75 Piet Leegwater
220 2-jan-94 Olympique d’Antibes (FRA) 7-UP Joventut Badalona (ESP) 90 86 Henk Nanninga
             

HBW 13

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
221 23-dec-94 Australie (AUS) Nederland (NED) 81 65 Piet Leegwater
222 23-dec-94 Den Braven GOBA Gorinchem (NED) Manchester Giants (GBR) 89 86 Henk Nanninga
223 24-dec-94 Australie (AUS) Southern University (USA) 124 78 Jan Berteling
224 24-dec-94 Hapoel Galil Elyon (ISR) Den Braven GOBA Gorinchem (NED) 97 94 Rob Snijders
225 26-dec-94 Nederland (NED) Southern University (USA) 99 75 Piet Leegwater
226 26-dec-94 Hapoel Galil Elyon (ISR) Manchester Giants (GBR) 88 81 Jan Berteling
227 27-dec-94 Nederland (NED) Manchester Giants (GBR) 98 63 Piet Leegwater
228 27-dec-94 Den Braven GOBA Gorinchem (NED) Southern University (USA) 136 85 Henk Nanninga
229 27-dec-94 Sao Paulo (BRA) Australie (AUS) 84 71 Piet Leegwater
230 27-dec-94 Zrinjevac Zagreb (CRO) Hapoel Galil Elyon (ISR) 88 82 Jan Berteling
231 28-dec-94 Zrinjevac Zagreb (CRO) Nederland (NED) 80 78 Henk Nanninga
232 28-dec-94 Den Braven GOBA Gorinchem (NED) Sao Paulo (BRA) 100 90 Rob Snijders
233 29-dec-94 Manchester Giants (GBR) Southern University (USA) 78 68 Jan Berteling
234 29-dec-94 Australie (AUS) Den Braven GOBA Gorinchem (NED) 105 101 Piet Leegwater
235 29-dec-94 Hapoel Galil Elyon (ISR) Nederland (NED) 67 64 Henk Nanninga
236 30-dec-94 Nederland (NED) Australie (AUS) 80 79 Piet Leegwater
237 30-dec-94 Den Braven GOBA Gorinchem (NED) Hapoel Galil Elyon (ISR) 88 73 Jan Berteling
238 30-dec-94 Sao Paulo (BRA) Zrinjevac Zagreb (CRO) 95 87 Henk Nanninga
239 31-dec-94 Hapoel Galil Elyon (ISR) Zrinjevac Zagreb (CRO) 69 67 Jan Berteling
240 31-dec-94 Sao Paulo (BRA) Den Braven GOBA Gorinchem (NED) 71 69 Piet Leegwater
             

HBW 14

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
241 23-dec-95 Nederland (NED) Bowling Green State (USA) 62 56 Henk Nanninga
242 23-dec-95 Mall Ha-Yam Eilat (ISR) CSKA Moscou (RUS) 95 89 Piet Leegwater
243 24-dec-95 Nederland (NED) Mall Ha-Yam Eilat (ISR) 63 57 Henk Nanninga
244 24-dec-95 Kalev Tallinn (EST) Osiguranje Split (CRO) 77 73 Jan Berteling
245 26-dec-95 CSKA Moscou (RUS) Bowling Green State (USA) 90 63 Rob Snijders
246 26-dec-95 ASVEL Villeurbanne (FRA) Australie (AUS) 100 98 Piet Leegwater
247 27-dec-95 Kalev Tallinn (EST) Australie (AUS) 82 67 Henk Nanninga
248 27-dec-95 CSKA Moscou (RUS) Nederland (NED) 93 60 Rob Snijders
249 27-dec-95 ASVEL Villeurbanne (FRA) Osiguranje Split (CRO) 86 75 Jan Berteling
250 28-dec-95 Mall Ha-Yam Eilat (ISR) Bowling Green State (USA) 83 77 Rob Snijders
251 28-dec-95 Kalev Tallinn (EST) ASVEL Villeurbanne (FRA) 95 78 Henk Nanninga
252 28-dec-95 Australie (AUS) Osiguranje Split (CRO) 89 65 Piet Leegwater
253 29-dec-95 Osiguranje Split (CRO) Bowling Green State (USA) 88 82 Rob Snijders
254 29-dec-95 CSKA Moscou (RUS) ASVEL Villeurbanne (FRA) 93 89 Jan Berteling
255 29-dec-95 Kalev Tallinn (EST) Mall Ha-Yam Eilat (ISR) 94 76 Henk Nanninga
256 30-dec-95 Australie (AUS) Nederland (NED) 90 76 Henk Nanninga
257 30-dec-95 ASVEL Villeurbanne (FRA) Mall Ha-Yam Eilat (ISR) 94 73 Piet Leegwater
258 30-dec-95 Kalev Tallinn (EST) CSKA Moscou (RUS) 95 87 Jan Berteling
             

HBW 15

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
259 27-dec-96 Rode Ster Belgrado (YUG) Rene Coltof Den Helder (NED) 88 75 Henk Nanninga
260 27-dec-96 North Carolina (USA) Libertel Den Bosch (NED) 103 91 Bob Woudstra
261 28-dec-96 Cagiva Varese (ITA) Rene Coltof Den Helder (NED) 75 74 Rob Snijders
262 28-dec-96 North Carolina (USA) Bulgarije (BUL) 104 61 Piet Leegwater
263 29-dec-96 Cagiva Varese (ITA) Rode Ster Belgrado (YUG) 100 83 Bob Woudstra
264 29-dec-96 Libertel Den Bosch (NED) Bulgarije (BUL) 96 85 Henk Nanninga
265 30-dec-96 Rene Coltof Den Helder (NED) Bulgarije (BUL) 76 68 Piet Leegwater
266 30-dec-96 Kalev Tallinn (EST) Cagiva Varese (ITA) 71 70 Rob Snijders
267 30-dec-96 Maccabi Tel Aviv (ISR) Rode Ster Belgrado (YUG) 77 62 Henk Nanninga
268 31-dec-96 Kalev Tallinn (EST) Libertel Den Bosch (NED) 98 85 Henk Nanninga
269 31-dec-96 Maccabi Tel Aviv (ISR) Rene Coltof Den Helder (NED) 92 61 Piet Leegwater
270 1-jan-97 Rode Ster Belgrado (YUG) Rene Coltof Den Helder (NED) 84 74 Rob Snijders
271 1-jan-97 Cagiva Varese (ITA) Libertel Den Bosch (NED) 100 87 Bob Woudstra
272 2-jan-97 Libertel Den Bosch (NED) Rene Coltof Den Helder (NED) 87 71 Rob Snijders
273 2-jan-97 Rode Ster Belgrado (YUG) Cagiva Varese (ITA) 93 81 Piet Leegwater
274 2-jan-97 Maccabi Tel Aviv (ISR) Kalev Tallinn (EST) 96 78 Henk Nanninga
             

HBW 16

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
275 26-dec-97 Cuba (CUB) Nederland (NED) 77 64 Piet Leegwater
276 26-dec-97 Pelephone Galil Elyon (ISR) Oak Hill Academy (USA) 78 74 Rob Snijders
277 27-dec-97 Pelephone Galil Elyon (ISR) Nieuw Zeeland (NZL) 74 72 Piet Leegwater
278 27-dec-97 Nederland (NED) Oak Hill Academy (USA) 67 54 Henk Nanninga
279 28-dec-97 Pelephone Galil Elyon (ISR) Nederland (NED) 70 56 Piet Leegwater
280 28-dec-97 Cuba (CUB) Nieuw Zeeland (NZL) 86 79 Rob Snijders
281 28-dec-97 Brazilie (BRA) Mash Verona (ITA) 74 72 Henk Nanninga
282 29-dec-97 Cuba (CUB) Oak Hill Academy (USA) 75 61 Henk Nanninga
283 29-dec-97 Nieuw Zeeland (NZL) Nederland (NED) 69 60 Rob Snijders
284 29-dec-97 Mash Verona (ITA) Estland (EST) 82 81 Piet Leegwater
285 30-dec-97 Nieuw Zeeland (NZL) Oak Hill Academy (USA) 70 58 Rob Snijders
286 30-dec-97 Brazilie (BRA) Estland (EST) 82 60 Piet Leegwater
287 30-dec-97 Cuba (CUB) Pelephone Galil Elyon (ISR) 82 80 Henk Nanninga
288 31-dec-97 Nieuw Zeeland (NZL) Mash Verona (ITA) 64 63 Henk Nanninga
289 31-dec-97 Pelephone Galil Elyon (ISR) Estland (EST) 79 76 Piet Leegwater
290 1-jan-98 Nieuw Zeeland (NZL) Cuba (CUB) 85 81 Rob Snijders
291 1-jan-98 Brazilie (BRA) Pelephone Galil Elyon (ISR) 80 74 Henk Nanninga
292 2-jan-98 Estland (EST) Mash Verona (ITA) 78 76 Rob Snijders
293 2-jan-98 Cuba (CUB) Pelephone Galil Elyon (ISR) 70 55 Henk Nanninga
294 2-jan-98 Brazilie (BRA) Nieuw Zeeland (NZL) 93 74 Piet Leegwater
             

HBW 17

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
295 26-dec-98 Texaco Stars (USA) Racing Basket Antwerpen (BEL) 90 76 Alan Richardson
296 26-dec-98 Hapoel Holon (ISR) BS Weert (NED) 89 57 Piet Leegwater
297 27-dec-98 Nederland (NED) Texaco Stars (USA) 80 75 Henk Nanninga
298 27-dec-98 Zepther Partizan Belgrado (YUG) Hapoel Holon (ISR) 98 95 Rob Snijders
299 27-dec-98 Olympique d’Antibes (FRA) Racing Basket Antwerpen (BEL) 72 67 Piet Leegwater
300 27-dec-98 BS Weert (NED) Exide London Towers (GBR) 63 59 Edvard de Jager
301 28-dec-98 Texaco Stars (USA) Olympique d’Antibes (FRA) 80 68 Piet Leegwater
302 28-dec-98 Zepther Partizan Belgrado (YUG) BS Weert (NED) 101 64 Edward de Jager
303 28-dec-98 Nederland (NED) Racing Basket Antwerpen (BEL) 76 70 Rob Snijders
304 28-dec-98 Exide London Towers (GBR) Hapoel Holon (ISR) 87 77 Henk Nanninga
305 29-dec-98 Olympique d’Antibes (FRA) Nederland (NED) 69 63 Edward de Jager
306 29-dec-98 Zepther Partizan Belgrado (YUG) Exide London Towers (GBR) 91 87 Alan Richardson
307 30-dec-98 Olympique d’Antibes (FRA) Exide London Towers (GBR) 76 70 Edward de Jager
308 30-dec-98 Nederland (NED) Hapoel Holon (ISR) 81 58 Henk Nanninga
309 30-dec-98 Zepther Partizan Belgrado (YUG) Texaco Stars (USA) 90 77 Piet Leegwater
             

HBW 18

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
310 26-dec-99 Estudiantes Olavarria (ARG) Canoe Jeans Den Bosch (NED) 95 84 Piet Leegwater
311 26-dec-99 Hapoel Holon (ISR) Landstede Hammers Zwolle (NED) 102 63 Alan Richardson
312 27-dec-99 ASVEL Lyon/Villeurbanne (FRA) Canoe Jeans Den Bosch (NED) 79 76 Henk Nanninga
313 27-dec-99 Bauru Tilibra Copimax (BRA) Hapoel Holon (ISR) 77 73 Alan Richardson
314 28-dec-99 Bauru Tilibra Copimax (BRA) Landstede Hammers Zwolle (NED) 91 67 Henk Nanninga
315 28-dec-99 Estudiantes Olavarria (ARG) ASVEL Lyon/Villeurbanne (FRA) 75 68 Piet Leegwater
316 29-dec-99 Canoe Jeans Den Bosch (NED) Landstede Hammers Zwolle (NED) 86 69 Henk Nanninga
317 29-dec-99 Estudiantes Olavarria (ARG) Hapoel Holon (ISR) 96 93 Piet Leegwater
318 29-dec-99 ASVEL Lyon/Villeurbanne (FRA) Bauru Tilibra Copimax (BRA) 71 64 Alan Richardson
319 30-dec-99 Hapoel Holon (ISR) Bauru Tilibra Copimax (BRA) 93 70 Alan Richardson
320 30-dec-99 ASVEL Lyon/Villeurbanne (FRA) Estudiantes Olavarria (ARG) 85 78 Henk Nanninga
             

HBW 19

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
321 22-dec-00 Eiffel Towers Nijmegen (NED) Hapoel Holon (ISR) 96 74 Piet Leegwater
322 22-dec-00 FLV Athlon Ieper (BEL) Kaapverdie (CPV) 97 32 Edvard de Jager
323 23-dec-00 Eiffel Towers Nijmegen (NED) FLV Athlon Ieper (BEL) 102 71 Henk Nanninga
324 23-dec-00 Hapoel Holon (ISR) Kaapverdie (CPV) 79 52 Henk Nanninga
325 24-dec-00 FLV Athlon Ieper (BEL) Hapoel Holon (ISR) 88 71 Edvard de Jager
326 24-dec-00 Eiffel Towers Nijmegen (NED) Kaapverdie (CPV) 118 53 Piet Leegwater
327 26-dec-00 FLV Athlon Ieper (BEL) Khimki (RUS) 86 66 Piet Leegwater
328 26-dec-00 Texaco Sao Paulo All Stars (BRA) Eiffel Towers Nijmegen (NED) 88 74 Edvard de Jager
329 27-dec-00 FLV Athlon Ieper (BEL) Nederland (NED) 77 64 Piet Leegwater
330 27-dec-00 Union Olimpija Ljubljana (SLO) Texaco Sao Paulo All Stars (BRA) 93 83 Henk Nanninga
331 28-dec-00 Khimki (RUS) Nederland (NED) 80 54 Henk Nanninga
332 28-dec-00 Union Olimpija Ljubljana (SLO) Eiffel Towers Nijmegen (NED) 78 70 Edvard de Jager
333 29-dec-00 FLV Athlon Ieper (BEL) Texaco Sao Paulo All Stars (BRA) 89 76 Henk Nanninga
334 29-dec-00 Khimki (RUS) Union Olimpija Ljubljana (SLO) 90 82 Piet Leegwater
335 30-dec-00 Nederland (NED) Eiffel Towers Nijmegen (NED) 87 69 Henk Nanninga
336 30-dec-00 Texaco Sao Paulo All Stars (BRA) Union Olimpija Ljubljana (SLO) 82 81 Edvard de Jager
337 30-dec-00 FLV Athlon Ieper (BEL) Khimki (RUS) 88 75 Piet Leegwater
             

HBW 20

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
338 26-dec-02 Racing Basket Antwerp (BEL) Ricoh Astronauts Amsterdam 97 80 Edvard de Jager
339 26-dec-02 EBBC Den Bosch SBA All Stars (USA) 80 71 Bob Woudstra
340 27-dec-02 Ricoh Astronauts Amsterdam USBL All Stars (USA) 73 53 Piet Leegwater
341 27-dec-02 Mogi UBC Valtra (BRA) SBA All Stars (USA) 82 77 Alan Richardson
342 28-dec-02 EBBC Den Bosch Mogi UBC Valtra (BRA) 89 78 Bob Woudstra
343 28-dec-02 USBL All Stars (USA) Racing Basket Antwerp (BEL) 82 77 Alan Richardson
344 29-dec-02 Ricoh Astronauts Amsterdam EBBC Den Bosch 68 62 Edvard de Jager
345 29-dec-02 Racing Basket Antwerp (BEL) Mogi UBC Valtra (BRA) 78 61 Piet Leegwater
346 30-dec-02 SBA All Stars (USA) USBL All Stars (USA) 76 61 Alan Richardson
347 30-dec-02 Mogi UBC Valtra (BRA) EBBC Den Bosch 77 62 Bob Woudstra
348 30-dec-02 Ricoh Astronauts Amsterdam Racing Basket Antwerp (BEL) 83 47 Piet Leegwater
             

HBW 21

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
349 22-dec-06 Soles de Mexicali (MEX) Amsterdam Astronauts 91 89 Bob Woudstra
350 23-dec-06 Soles de Mexicali (MEX) Omniworld Almere 96 74 Sander Faassen
351 24-dec-06 Amsterdam Astronauts Omniworld Almere 77 61 Bob Woudstra
352 24-dec-06 Soles de Mexicali (MEX) BCI Edge (USA) 95 92 Sander Faassen
353 26-dec-06 EiffelTowers Den Bosch Estudiantes de Bahia Blanca (ARG) 82 69 Sander Faassen
354 26-dec-06 Israël (ISR) Hanzevast Capitals Groningen 81 79 William Jones
355 27-dec-06 Omniworld Almere BCI Edge (USA) 80 79 Alan Richardson
356 27-dec-06 Hanzevast Capitals Groningen Estudiantes de Bahia Blanca (ARG) 93 70 Bob Woudstra
357 27-dec-06 EiffelTowers Den Bosch Israël (ISR) 92 83 Sander Faassen
358 28-dec-06 Amsterdam Astronauts BCI Edge (USA) 97 89 Alan Richardson
359 28-dec-06 Israël (ISR) Estudiantes de Bahia Blanca (ARG) 96 66 Bob Woudstra
360 28-dec-06 EiffelTowers Den Bosch Hanzevast Capitals Groningen 103 73 Sander Faassen
361 29-dec-06 Israël (ISR) Soles de Mexicali (MEX) 104 89 Alan Richardson
362 29-dec-06 EiffelTowers Den Bosch Amsterdam Astronauts 93 69 Bob Woudstra
363 30-dec-06 Amsterdam Astronauts Soles de Mexicali (MEX) 92 84 William Jones
364 30-dec-06 EiffelTowers Den Bosch Israël (ISR) 90 77 Bob Woudstra
             

AHBW 22

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
365 21-dec-07 EiffelTowers Den Bosch Conti Assis (BRA) 100 90 William Jones
366 22-dec-07 Valga Welg (EST) MyGuide Amsterdam 76 73 William Jones
367 22-dec-07 Astana Tigers (KAZ) BCI Edge (USA) 93 70 Sander Faassen
368 23-dec-07 EiffelTowers Den Bosch Astana Tigers (KAZ) 91 56 Bob Woudstra
369 23-dec-07 Minas Tenis Clube (BRA) Valga Welg (EST) 98 58 William Jones
370 24-dec-07 Minas Tenis Clube (BRA) MyGuide Amsterdam 89 72 Sander Faassen
371 26-dec-07 Conti Assis (BRA) BCI Edge (USA) 95 85 Bob Woudstra
372 26-dec-07 Israël (ISR) Minas Tenis Clube (BRA) 108 83 Sander Faassen
373 27-dec-07 Israël (ISR) MyGuide Amsterdam 86 77 William Jones
374 27-dec-07 Conti Assis (BRA) Astana Tigers (KAZ) 77 74 Bob Woudstra
375 28-dec-07 BCI Edge (USA) EiffelTowers Den Bosch 76 74 William Jones
376 28-dec-07 Israël (ISR) Valga Welg (EST) 99 69 Bob Woudstra
377 29-dec-07 Astana Tigers (KAZ) Valga Welg (EST) 80 61 Sander Faassen
378 29-dec-07 Israël (ISR) Conti Assis (BRA) 97 82 Bob Woudstra
379 29-dec-07 Minas Tenis Clube (BRA) EiffelTowers Den Bosch 90 80 William Jones
380 30-dec-07 EiffelTowers Den Bosch Conti Assis (BRA) 92 88 William Jones
381 30-dec-07 Minas Tenis Clube (BRA) Israël (ISR) 92 77 Sander Faassen
             

AHBW 23

           
NR. DATE WINNING TEAM LOSING TEAM VOOR TEGEN HEAD OF JURY
382 21-dec-08 EclipseJet MyGuide Amsterdam Francis Marion University (USA) 73 52 Bob Woudstra
383 21-dec-08 Minas Tenis Clube (BRA) Capitanes de Arecibo (PUR) 69 66 Alan Richardson
384 22-dec-08 Nederland EiffelTowers Den Bosch 84 79 Alan Richardson
385 22-dec-08 Astana Tigers (KAZ) Francis Marion University (USA) 66 53 Bob Woudstra
386 23-dec-08 Minas Tenis Clube (BRA) Nederland 64 54 Alan Richardson
387 23-dec-08 EclipseJet MyGuide Amsterdam Astana Tigers (KAZ) 62 61 Sander Faassen
388 24-dec-08 Israël Francis Marion University (USA) 104 72 Bob Woudstra
389 24-dec-08 Nederland Capitanes de Arecibo (PUR) 90 69 Sander Faassen
390 26-dec-08 EiffelTowers Den Bosch Minas Tenis Clube (BRA) 88 73 Sander Faassen
391 26-dec-08 EclipseJet MyGuide Amsterdam Israël 80 76 Bob Woudstra
392 27-dec-08 EiffelTowers Den Bosch Capitanes de Arecibo (PUR) 74 71 Bob Woudstra
393 27-dec-08 Israël Astana Tigers (KAZ) 88 73 Sander Faassen
394 28-dec-08 Nederland Astana Tigers (KAZ) 90 79 William Jones
395 28-dec-08 Israël Minas Tenis Clube (BRA) 83 77 Sander Faassen
396 29-dec-08 Capitanes de Arecibo (PUR) Francis Marion University (USA) 92 60 Bob Woudstra
397 29-dec-08 EclipseJet MyGuide Amsterdam Nederland 80 70 William Jones
398 29-dec-08 Israël EiffelTowers Den Bosch 90 86 Sander Faassen
399 30-dec-08 Minas Tenis Clube (BRA) Astana Tigers (KAZ) 92 85 William Jones
400 30-dec-08 Nederland EiffelTowers Den Bosch 101 62 Bob Woudstra
401 30-dec-08 EclipseJet Amsterdam Israël 65 64 Sander Faassen

 

Opmerking

  • Pas op 1 januari 1986 werd halverwege de vierde editie van de Haarlem Basketball Week – op nadrukkelijk aandringen van de Joegoslavische bondscoach Kresimir Cosic – Dries de Zwaan als eerste commissaris aangesteld bij de wedstrijd tussen Canadians Amsterdam en Doppeldouche Den Helder
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest