HBW All Star Teams

Onderwerpen op deze pagina

 

HBW All Star Teams

HBW SPELER TEAM
11e Eliezar Gordon Hapoel Eilat Eilot (ISR)
Carl Lott Canoe Jeans Den Bosch (NED)
Henry James Wichita Falls Texans (USA)
Joe Dawson Hapoel Eilat Eilot (ISR)
Brian Rawson Hapoel Eilat Eilot (ISR)
12e David Rivers Olympique d’Antibes (FRA)
J.D. Jackson Canada (CAN)
Mike Smith 7-UP Joventut Badalona (ESP)
Stéphane Ostrowski Olympique d’Antibes (FRA)
Ferran Martinez 7-UP Joventut Badalona (ESP)
13e Zdravko Radulovic Zrinjevac Zagreb (CRO)
Shane Heal Australië (AUS)
Okke te Velde Den Braven GOBA Gorinchem (NED)
Marcel Huijbens Nederland (NED)
Aristides Josuel Dos Santos Sao Paulo (BRA)
14e Rauno Pehka Kalev Tallinn (EST)
Gundars Vetra CSKA Moscou (RUS)
J.J. Eubanks Mall Ha-Yam Eilat (ISR)
Martin Muursepp Kalev Tallinn (EST)
Julius Nwosu CSKA Moscou (RUS)
15e Gianmarco Pozzecco Cagiva Varese (ITA)
Oded Kattash Maccabi Tel Aviv (ISR)
Nadav Henefeld Maccabi Tel Aviv (ISR)
Marcel Huijbens Libertel Den Bosch (NED – 2)
Richard Petruschka Cagiva Varese (ITA)
16e Robdel Echeverria Cuba (CUB)
Demetrius Ferraciu Brazilië (BRA)
Philip Jones NIeuw Zeeland (NZL)
Lazaro Borrel Cuba (CUB)
Aristides Josuel dos Santos Brazilië (BRA – 2)
17e Dragan Lukovski Zepther Partizan Belgrado (YUG)
Greg Sutton Hapoel Holon (ISR)
Miroslav Radosevic Zepther Partizan Belgrado (YUG)
Marcel Huijbens Nederland (NED – 3)
Dejan Tomasevic Zepther Partizan Belgrado (YUG)
18e Moustapha Sonko ASVEL Lyon/Villeurbanne (FRA)
Daniel Farabello Estudiantes Olavarria (ARG)
J.J. Eubanks Estudiantes Olavarria (ARG)
Daniel Bocevski Hapoel Holon (ISR)
Ruben Wolkowyski Estudiantes Olavarria (ARG)
19e Sani Becirovic Union Olimpija Ljubljana (SLO)
Simoes Junior Texaco Sao Paulo All Stars (BRA)
Chris Mims EiffelTowers Nijmegen (NED)
Vitaly Nosov Khimki (RUS)
Roger Huggins FLV Athlon Ieper (BEL)
20e Tezale Archie Racing Basket Antwerp (BEL)
José Edvar Simoes j.r. Mogi UBC Valtra (BRA)
Pieter Loridon Racing Basket Antwerp (BEL)
Joe Spinks Ricoh Astronauts Amsterdam (NED)
Travis Reed EBBC Den Bosch (NED)
21e Moran Rot Israël (ISR)
Travis Young EiffelTowers Den Bosch (NED)
Reed Rawlings BCI Edge (USA)
Greg Lewis Soles de Mexicali (MEX)
Sharone Wright EiffelTowers Den Bosch (NED)
22e Facundo Luis Sucatzky Minas Tenis Clube (BRA)
Yehu Orland Israël (ISR)
Evandro Fernendes Pinto Minas Tenis Clube (BRA)
Ricardo Luis Probst Conti Assis (BRA)
Marcelo Machedo Pereira Minas Tenis Clube (BRA)
23e Teddy Gipson EclipseJet Amsterdam (NED)
Yogev Ohayon Israël (ISR)
Joseph Delano Shipp III Minas Tenis Clube (BRA)
Omri Casspi Israël (ISR)
Peter van Paassen Nederland (NED)

 

Opmerking

  • Wanneer een speler meerdere keren is gekozen in het HBW All Star Team, dan staat het aantal bij de betreffende verkiezing achter zijn naam vermeld
Deel!