Final Four uitslagen (V)

Final Four uitslagen

1994-1995

Winnaar KDH Stars Den Helder
Locatie Veenendaal
20-1-1995 Tonego ’65 Haaksbergen DVZ Grasshoppers Katwijk 43 53
20-1-1995 KDH Stars Den Helder Prisma College Utrecht 73 47
21-1-1995 Tonego ’65 Haaksbergen Prisma College Utrecht 56 55
21-1-1995 DVZ Grasshoppers Katwijk KDH Stars Den Helder 42 68

1995-1996

Winnaar Rapid Service Den Helder
Locatie Cleyn Duyn, Katwijk
10-11-1995 Prisma College Utrecht Rapid Service Den Helder 53 71
10-11-1995 DVZ Grasshoppers Katwijk Jolly Jumpers Tubbergen 77 71 nv
11-11-1995 Prisma College Utrecht Jolly Jumpers Tubbergen 74 90
11-11-1995 DVZ Grasshoppers Katwijk Rapid Service Den Helder 50 83

1996-1997

Winnaar Pagid WSC Waalwijk
Locatie Verdegaalhal, Tubbergen
8-11-1996 Rapid Service Den Helder Pagid WSC 52 57
8-11-1996 Dr. Foots Lieshout Sneekhout Lions Landsmeer 64 66
9-11-1996 Rapid Service Den Helder Dr. Foots Lieshout 57 67
9-11-1996 Pagid WSC Waalwijk Sneekhout Lions Landsmeer 70 58

1997-1998

Winnaar NUVA Den Helder
Locatie Sportlaan, Den Helder
31-10-1997 NUVA Den Helder Dr. Foots Lieshout 72 52
31-10-1997 Jolly Jumpers Tubbergen Sneekhout Lions Landsmeer 68 83
1-11-1997 Dr. Foots Lieshout Jolly Jumpers Tubbergen 86 71
1-11-1997 NUVA den Helder Sneekhout Lions Landsmeer 83 56

1998-1999

Winnaar NUVA Den Helder
Locatie Sportlaan, Den Helder
6-11-1998 NUVA Den Helder Grasshoppers Katwijk 91 60
6-11-1998 Dr. Foots Lieshout BV Leiderdorp 71 51
7-11-1998 Grasshoppers Katwijk BV Leiderdorp 72 62
7-11-1998 NUVA Den Helder Dr. Foots Lieshout 66 49

1999-2000

Winnaar Sneekhout Lions Landsmeer
Locatie Indoorcentrum, Landsmeer
Sneekhout Lions Landsmeer
Binnenland Barendrecht
NUVA Den Helder
Perik Jumpers Tubbergen

2000-2001

Winnaar BV Den Helder
Locatie Den Helder
BV Den Helder
Perik Jumpers Tubbergen
Sneekhout Lions Landsmeer
BV Lely Amsterdam
BV Den Helder Perik Jumpers Tubbergen

2001-2002

Winnaar Binnenland Barendrecht
Locatie Barendrecht
BV Lely Amsterdam BC Noordkop Den Helder 86 66
Perik Jumpers Binnenland Barendrecht 75 89
Perik Jumpers BC Noordkop Den Helder 76 95
Binnenland Barendrecht BV Lely Amsterdam 56 43

2002-2003

Winnaar Dressguard Binnenland Barendrecht
Locatie Barendrecht
Dressguard Binnenland Barendrecht
Cape Holland Den Helder
BV Lely Amsterdam
Perik Jumpers Tubbergen
Dressguard Binnenland Barendrecht BV Lely Amsterdam

2003-2004

Winnaar Cape Holland Den Helder
Locatie Indoorcentrum, Landsmeer
9-1-2004 Cape Holland Den Helder BV Shooters 70 50
9-1-2004 Dressguard Binnenland Barendrecht BV Lely Amsterdam 70 68
10-1-2004 BV Lely Amsterdam BC Shooters 89 67
10-1-2004 Cape Holland Den Helder Dressguard Binnenland Barendrecht 82 59

2004-2005

Winnaar Uitvaartspecialist Binnenland Barendrecht
Locatie De Driesprong, Barendrecht
28-1-2005 BV Lely Amsterdam ProBuild Lions Landsmeer 69 63
28-1-2005 Uitvaartspecialist Binnenland Barendrecht Cape Holland Den Helder 73 61
29-1-2005 ProBuild Lions Landsmeer Cape Holland Den Helder 75 58
29-1-2005 Uitvaartspecialist Binnenland Barendrecht BV Lely Amsterdam 75 71

2005-2006

Winnaar ProBuild Lions Landsmeer
Locatie Indoorcentrum, Landsmeer
6-1-2006 Yellow Bike Den Helder AutoCAD Amazone Leidsche Rijn 86 68
6-1-2006 ProBuild Lions Landsmeer Renes Binnenland Barendrecht 87 65
7-1-2006 ProBuild Lions Landsmeer Yellow Bike Den Helder 73 63
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2006-2007

Winnaar ProBuild Lions Landsmeer
Locatie Indoorcentrum, Landsmeer
22-12-2006 AutoCAD Amazone Leidsche Rijn Yellow Bike Den Helder 68 59
22-12-2006 ProBuild Lions Landsmeer Renes Binnenland Barendrecht 67 53
23-12-2006 ProBuild Lions Landsmeer AutoCAD Amazone Leidsche Rijn 65 52
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2007-2008

Winnaar Yellow Bike Den Helder
Locatie Verdegaalhal, Tubbergen
21-12-2007 AutoCAD Amazone Leidsche Rijn ProBuild Lions Landsmeer 60 67
21-12-2007 Yellow Bike Den Helder Perik Jumpers Tubbergen 68 57
22-12-2007 Yellow Bike Den Helder ProBuild Lions Landsmeer 74 67
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2008-2009

Winnaar Perik Jumpers
Locatie Delft, Brasserskade
19-12-2008 Woonbron DAS Delft ProBuild Lions Landsmeer 67 52
19-12-2008 HLB Accountants Den Helder Perik Jumpers Tubbergen 67 70
20-12-2008 Woonbron DAS Delft Perik Jumpers Tubbergen 65 57
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2009-2010

Winnaar ProBuild Lions Landsmeer
Locatie Indoorsportcentrum, Landsmeer
18-12-2009 ProBuild Lions Landsmeer Woonbron DAS Delft 71 61
18-12-2009 HLB Accountants Den Helder AutoCAD Amzone Utrecht 62 54
19-12-2009 ProBuild Lions Landsmeer HLB Accountants Den Helder 72 58
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2010-2011

Winnaar ProBuild Lions Landsmeer
Locatie De Driesprong, Barendrecht
18-12-2010 Challenge Sports Binnenland CTO Amsterdam 76 69
18-12-2010 ProBuild Lions Landsmeer HLB Accountants Den Helder 72 55
18-12-2010 ProBuild Lions Landsmeer Challenge Sports Binnenland 83 61
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2011-2012

Winnaar Challenge Sports Binnenland Rotterdam
Locatie Cleyn Duyn, Katwijk
16-12-2011 ProBuild Lions Landsmeer Lekdetec.nl Batouwe Bemmel 55 72
16-12-2011 Challenge Sports Binnenland Rotterdam STOL Grasshoppers Katwijk 79 67
17-12-2011 Challenge Sports Binnenland Rotterdam Lekdetec.nl Batouwe Bemmel 78 75
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2012-2013

Winnaar CTO Amsterdam
Locatie Sporthallen Zuid, Amsterdam
21-12-2012 ProBuild Lions Landsmeer De Wit Grasshoppers Katwijk 71 58
21-12-2012 CTO Amsterdam Challenge Sports Binnenland Rotterdam 92 56
22-12-2012 CTO Amsterdam ProBuild Lions Landsmeer 91 87 nv
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2013-2014

Winnaar Binnenland Rotterdam
Locatie Cleyn Duyn, Katwijk
20-12-2013 CTO Amsterdam Lekdetec Batouwe Bemmel 67 69
20-12-2013 De Wit Grasshoppers Katwijk Binnenland Rotterdam 59 73
21-12-2013 Binnenland Rotterdam Lekdetec Batouwe Bemmel 85 47
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2014-2015

Winnaar Lintex Binnenland Rotterdam
Locatie Indoorsportcentrum, Landsmeer
19-12-2014 Loon Lions Landsmeer Dozy Den Helder 72 63
19-12-2014 Lekdetec Batouwe Bemmel Lintex binnenland Rotterdam 67 74
20-12-2014 Loon Lions Landsmeer Lintex Binnenland Landsmeer 76 77
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats

2015-2016

Winnaar Solar Systemen Grasshoppers Katwijk
Locatie Sportlaan, Den Helder
18-12-2015 Solar Systemen Grasshoppers Katwijk Loon Lions Landsmeer 81 70
18-12-2015 Dozy Den Helder Lekdetec Batouwe Bemmel 70 86
19-12-2015 Solar Systemen Grasshoppers Katwijk Lekdetec Batouwe Bemmel 73 65
Geen wedstrijd om 3e en 4e plaats
Deel!
FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterest