FEB Cup Uitslagen

 

Seizoen 1998-1999

10-09-1998 Groep 1 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Amsterdam (Astronauts) Ricoh 62 92
17-09-1998 Groep 1 Rotterdam (Basketball) Gunco Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 64 37
28-09-1998 Groep 1 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Rotterdam (Basketball) Gunco 61 44
09-09-1998 Groep 2 Assen (Drenthe) NUVA Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins 69 87
15-09-1998 Groep 2 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Assen (Drenthe) NUVA 85 44
22-09-1998 Groep 2 Den Bosch (EBBC) Libertel Dolphins Werkendam (Virtus) Image Center Hank 93 67
09-09-1998 Groep 3 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Groningen (Donar) RZG 84 90
17-09-1998 Groep 3 Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 96 78
22-09-1998 Groep 3 Groningen (Donar) RZG Zwolle (The Hammers) Cees Lubbers 82 84
10-09-1998 Groep 4 Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens Almere Omniworld 88 40
15-09-1998 Groep 4 Weert (BS) Astenhof Den Helder (BC Noordkop) Hans Verkerk Keukens 76 67
24-09-1998 Groep 4 Almere Omniworld Weert (BS) Astenhof 48 87

FEB Cup Finaleweekeinde: Apollohal, Amsterdam

24-10-1998 Cees Lubbers The Hammers Zwolle Libertel Dolphins Den Bosch  93  76
24-10-1998 BS Weert Ricoh Amstronauts Amsterdam  63  61
25-10-1998 Ricoh Amstronauts Amsterdam Libertel Dolphins Den Bosch  81  67
25-10-1998 BS Weert Cees Lubbers The Hammers Zwolle  84  75

 

Seizoen 1999-2000

21-09-1999 Groep 1 Groningen (Donar) MPC Assen (Drenthe) NUVA 99 68
22-09-1999 Groep 1 Assen (Drenthe) NUVA Weert (BS)   69 90
19-10-1999 Groep 1 Weert (BS)   Groningen (Donar) MPC 67 83
23-09-1999 Groep 2 Almere Omniworld Amsterdam (Astronauts) Ricoh 34 58
06-10-1999 Groep 2 Den Haag (Cobra’s) Haaglanden Almere Omniworld 69 60
21-10-1999 Groep 2 Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Haag (Cobra’s) Haaglanden 106 49
23-09-1999 Groep 3 Werkendam (Virtus) Image Center Hank Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 71 78
07-10-1999 Groep 3 Zwolle (Basketball) Landstede Werkendam (Virtus) Image Center Hank 105 65
21-10-1999 Groep 3 Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Zwolle (Basketball) Landstede 95 92
23-09-1999 Groep 4 Utrecht (Prisma College) Kroon Renault Rotterdam (Basketball) Gunco 60 62
07-10-1999 Groep 4 Rotterdam (Basketball) Gunco Utrecht (Prisma College) Kroon Renault 85 88

FEB Cup Finaleweekeinde: Apollohal, Amsterdam

30-10-1999 Canoe Jeans EBBC Den Bosch Kroon Renault Prisma College Utrecht  92 62
30-10-1999 MPC Donar Groningen Ricoh Astronauts Amsterdam  65  55
31-10-1999 Ricoh Astronauts Amsterdam Kroon Renault Prisma College Utrecht  83  42
31-10-1999 Canoe Jeans EBBC Den Bosch MPC Donar Groningen 77 55

 

Seizoen 2000-2001

21-09-2000 Groep A Zwolle (Basketball) Landstede Rotterdam (Basketball) Gunco 70 68
03-10-2000 Groep A Rotterdam (Basketball) Gunco Breda (Basketball) NAC 89 87
11-10-2000 Groep A Breda (Basketball) NAC Zwolle (Basketball) Landstede 94 78
21-09-2000 Groep B Amsterdam (Astronauts) Ricoh Den Helder (BC Noordkop) Conesco 59 42
05-10-2000 Groep B Den Helder (BC Noordkop) Conesco Den Haag (Cobra’s) C3 95 65
11-10-2000 Groep B Den Haag (Cobra’s) C3 Amsterdam (Astronauts) Ricoh 59 70
21-09-2000 Groep C Groningen (Donar) MPC Weert (BS) Vanilla 87 95
03-10-2000 Groep C Weert (BS) Vanilla Almere Omniworld 91 81
21-09-2000 Groep D Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans Werkendam (Virtus) Image Center Hank 73 75
03-10-2000 Groep D Werkendam (Virtus) Image Center Hank Nijmegen EiffelTowers 72 78
12-10-2000 Groep D Nijmegen EiffelTowers Den Bosch (EBBC) Canoe Jeans 71 70

FEB Cup Finaleweekeinde: Apollohal, Amsterdam

28-10-2000 EiffelTowers Nijmegen Vanilla BS Weert 90 73
28-10-2000 Ricoh Astronauts Amsterdam NAC Basketball Breda 72 59
29-10-2000 EiffelTowers Nijmegen Ricoh Astronauts Amsterdam 74 71

 

Seizoen 2001-2002

26-09-2001 Groep A Zwolle (Basketball) Landstede Werkendam (BC Altena)   95 83  
09-10-2001 Groep A Werkendam (BC Altena)   Nijmegen EiffelTowers 64 84  
11-10-2001 Groep A Nijmegen EiffelTowers Zwolle (Basketball) Landstede 117 51  
27-09-2001 Groep B Rotterdam (Basketball) Gunco Den Helder (BC Noordkop)   91 83  
04-10-2001 Groep B Den Helder (BC Noordkop)   Weert (BS) Vanilla 84 86 nv
09-10-2001 Groep B Weert (BS) Vanilla Rotterdam (Basketball) Gunco 88 85  
25-09-2001 Groep C Groningen (Donar) MPC Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden 81 71  
04-10-2001 Groep C Den Haag (Cobra’s) NTNT Haaglanden Breda (Basketball) NAC 85 79  
10-10-2001 Groep C Breda (Basketball) NAC Groningen (Capitals) MPC 71 66  
26-09-2001 Groep D Almere Omniworld Den Bosch (EBBC)   68 92  
11-10-2001 Groep D Amsterdam (Astronauts) Ricoh Almere Omniworld 77 67  
18-10-2001 Groep D Den Bosch (EBBC)   Amsterdam (Astronauts) Ricoh 75 77  

FEB Cup Finaleweekeinde: Sporthallen Zuid, Amsterdam

27-12-2001 MPC Donar Groningen Vanilla BS Weert 89 80
 27-12-2001 Ricoh Astronauts Amsterdam EiffelTowers Nijmegen 66 65
 28-12-2001 EiffelTowers Nijmegen Vanilla BS Weert 81 69
 28-12-2001 Ricoh Astronauts Amsterdam MPC Donar Groningen 88 83

 

Opmerkingen

  • Hans Verkerk Keukens Seagulls Den Helder werd voor het seizoen 1999-2000 geroyeerd als lid van de FEB en speelde derhalve niet mee in het toernooi om de FEB Cup
  • Doordat het duel Omniworld Almere – MPC Donar Groningen in het seizoen 2000-2001 niet meer van invloed was op de eindstand in de groep, werd deze wedstrijd niet meer gespeeld
  • In tegenstelling tot de andere drie seizoenen waarin om de FEB Cup werd gespeeld, werd er tijdens het finaleweekweinde van het seizoen 2000-2001 geen wedstrijd om de derde plaats gespeeld
Deel!