Europa Cuprecords Clubs (M)

 

Europa Cuprecords Clubs

Alle teams

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 69 11-11-1981 1e R EC 1 Nashua Den Bosch – Amicale Steinsel 122 53
Grootste nederlaag 68 13-3-1957 1e R EC 1 Simmenthal Milano – The Wolves Amsterdam 115 47
Meeste punten voor 131 13-10-1988 1e R EC 1 Nashua Den Bosch – Asker BC Oslo 131 74
Minste punten voor 40 01-12-1961 1e R EC 1 The Wolves Amsterdam – Alsace de Bagnolet 40 52
Meeste punten tegen 130 10-10-1985 1e R EC 3 Caja de Alava Vitoria – Supercracks Werkendam 130 94
Minste punten tegen 38 16-11-1999 1e R EC 2 Ricoh – Apoel Nicosia 98 38
               

Amstelveen

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 2 28-10-1976 1/4F EC 1 Kinzo Amstelveen – ASPO Tours 88 86
Grootste nederlaag 21 25-11-1976 1/4F EC 1 ASPO Tours – Kinzo Amstelveen 121 100
Meeste punten voor 100 25-11-1976 1/4F EC 1 ASPO Tours – Kinzo Amstelveen 121 100
Minste punten voor 62 14-10-1976 1/4F EC 1 Kinzo Amstelveen – Maes Pils Mechelen 62 63
Meeste punten tegen 121 25-11-1976 1/4F EC 1 ASPO Tours – Kinzo Amstelveen 121 100
Minste punten tegen 63 14-10-1976 1/4F EC 1 Kinzo Amstelveen – Maes Pils Mechelen 62 63
               

Amsterdam (Astronauts/ABC)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 60 16-11-1999 1e R EC 2 Ricoh – Apoel Nicosia 98 38
Grootste nederlaag 53 07-11-2006 1e R FEC Astronauts – Virtus Bologna 51 104
Meeste punten voor 98 16-11-1999 1e R EC 2 Ricoh – Apoel Nicosia 98 38
Meeste punten voor 98 05-02-2002 1e R EC 2 Unics Kazan – Ricoh 78 98
Minste punten voor 33 28-09-1999 1e R EC 2 Ricoh – Elan Chalon sur Saone 33 58
Meeste punten tegen 104 07-11-2006 1e R FEC Astronauts – Virtus Bologna 51 104
Minste punten tegen 38 16-11-1999 1e R EC 2 Ricoh – Apoel Nicosia 98 38
               

Amsterdam (Herly)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 2 10-12-1966 1e R EC 1 Herly Amsterdam – Olimpia Ljubljana 74 72
Grootste nederlaag 5 18-12-1966 1e R EC 1 Olimpia Ljubljana – Herly Amsterdam 87 82
Meeste punten voor 82 18-12-1966 1e R EC 1 Olimpia Ljubljana – Herly Amsterdam 87 82
Minste punten voor 74 10-12-1966 1e R EC 1 Herly Amsterdam – Olimpia Ljubljana 74 72
Meeste punten tegen 87 18-12-1966 1e R EC 1 Olimpia Ljubljana – Herly Amsterdam 87 82
Minste punten tegen 72 10-12-1966 1e R EC 1 Herly Amsterdam – Olimpia Ljubljana 74 72
               

Amsterdam (Landlust)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 0       geen zeges    
Grootste nederlaag 33 06-01-1963 1e R EC 1 TS Wisla Krkau – Landlust Amsterdam 90 57
Meeste punten voor 69 23-11-1967 1e R EC 2 Landlust Amsterdam – ASVEL Villeurbanne 69 70
Minste punten voor 57 06-01-1963 1e R EC 1 TS Wisla Krkau – Landlust Amsterdam 90 57
Meeste punten tegen 90 06-01-1963 1e R EC 1 TS Wisla Krkau – Landlust Amsterdam 90 57
Minste punten tegen 70 23-11-1967 1e R EC 2 Landlust Amsterdam – ASVEL Villeurbanne 69 70
               

Amsterdam (The Wolves)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 2 9-12-1964 1e R EC 1 Alvika BK Göteborg – The Wolves Amsterdam 82 84
Grootste nederlaag 68 13-03-1957 1e R EC 1 Simmenthal Milano – The Wolves Amsterdam 115 47
Meeste punten voor 84 09-12-1964 1e R EC 1 Alvika BK Göteborg – The Wolves Amsterdam 82 84
Minste punten voor 40 01-12-1961 1e R EC 1 The Wolves Amsterdam – Alsace de Bagnolet 40 52
Meeste punten tegen 115 13-03-1957 1e R EC 1 Simmenthal Milano – The Wolves Amsterdam 115 47
Minste punten tegen 52 01-12-1961 1e R EC 1 The Wolves Amsterdam – Alsace de Bagnolet 40 52
               

Delft (Punch)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 20 07-11-1972 1e R EC 2 Raak Punch Delft – Olimpiakos Piraeus 88 68
Grootste nederlaag 30 15-11-1972 1e R EC 2 Olimpiakos Piraeus – Raak Punch Delft 77 107
Meeste punten voor 88 07-11-1972 1e R EC 2 Raak Punch Delft – Olimpiakos Piraeus 88 68
Minste punten voor 71 27-11-1973 1/8F EC 3 SP Sanidero Udine – Raak Punch 87 71
Minste punten voor 71 07-11-1974 1e R EC 2 AEK Athene – Raak Punch 72 71
Meeste punten tegen 107 16-11-1972 1e R EC 2 Olimpiakos Piraeus – Raak Punch Delft 107 77
Minste punten tegen 68 07-11-1972 1e R EC 2 Raak Punch Delft – Olimpiakos Piraeus 88 68
               

Den Bosch (EBBC)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 69 11-11-1981 1e R EC 1 Nashua Den Bosch – Amicale Steinsel 122 53
Grootste nederlaag 51 30-09-1997 2e R EC 2 Region Wallonne Charleroi – Libertel Den Bosch 105 54
Meeste punten voor 131 13-10-1988 1e R EC 1 Nashua Den Bosch – Asker BC Oslo 131 74
Minste punten voor 47 23-02-2010 Top16 FECh Krasnye Krilya Samara – EiffelTowers Den Bosch 77 47
Meeste punten tegen 126 20-01-1988 FR EC 1 Nashua Den Bosch – BSC Saturn Köln 97 126
Minste punten tegen 53 11-11-1981 1e R EC 1 Nashua Den Bosch – Amicale Steinsel 122 53
               

Den Helder (Noordkop)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 31 05-10-1993 2e R EC 2 Mustang Jeans Den Helder – Jameson St. Vincent Dublin 97 66
Grootste nederlaag 41 08-10-1997 2e R EC 3 TTL Bamberg – Hans Verkerk Keukens Den Helder 88 47
Meeste punten voor 111 22-03-1990 FR EC 1 KK Lech Poznan – Commodore Den Helder 96 111
Minste punten voor 47 08-10-1997 2e R EC 3 TTL Bamberg – Hans Verkerk Keukens Den Helder 88 47
Meeste punten tegen 125 18-01-1989 1/4F EC 3 Direktbank Den Helder – Stroitel Kiev 92 125
Minste punten tegen 47 18-09-1997 1e R EC 3 Sparta Bertrange – Hans Verkerk Keukens Den Helder 47 54
               

Gorinchem (GOBA)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 31 07-09-1994 1e R EC 3 Den Braven GOBA – TVG Trier 100 69
Grootste nederlaag 15 05-10-1994 2e R EC 3 Cacares – Den Braven GOBA 100 85
Meeste punten voor 100 07-09-1994 1e R EC 3 Den Braven GOBA – TVG Trier 100 69
Minste punten voor 65 14-09-1994 1e R EC 3 TGV Trier – Den Braven GOBA Gorinchem 70 65
Meeste punten tegen 100 05-10-1994 2e R EC 3 Caceres – Den Braven GOBA 100 85
Minste punten tegen 69 070-9-1994 1e R EC 3 Den Braven GOBA – TVG Trier 100 69
               

Groningen (Donar/Capitals/Flames)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 61 12-11-1974 1e R EC 3 N.N. Donar Groningen – BBC Etzella Ford Ettelbrück 129 68
Grootste nederlaag 34 09-11-2004 1e R UC Maroussi Honda – MPC Capitals Groningen 85 51
Meeste punten voor 129 12-11-1974 1e R EC 3 N.N. Donar Groningen – BBC Etzella Ford Ettelbrück 129 68
Minste punten voor 51 09-11-2004 1e R UC Maroussi Honda – MPC Capitals Groningen 85 51
Minste punten voor 51 11-01-2005 1e R UC KK Zadar – MPC Capitals Groningen 74 51
Minste punten voor 51 23-11-2010 1e R FEC Panellinios – GasTerra Flames Groningen 68 51
Minste punten voor 51 29-11-2011 1e R FEC GasTerra Flames Groningen – Aris AC Saloniki 51 58
Meeste punten tegen 107 11-11-1981 1/8F EC 3 CB Cotonificio de Badalona – N.N. Donar Groningen 107 83
Minste punten tegen 56 07-10-1992 1e R EC 1 Ammerud IF Oslo – Donar Groningen 56 106
               

Haaksbergen

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 11 03-10-1984 1e R EC 2 Team Falkirk – Permalens Haaksbergen 71 82
Grootste nederlaag 37 01-10-1985 1e R EC 2 Manchester United – Permalens Haaksbergen 95 58
Meeste punten voor 94 31-10-1984 1/8F EC 2 Permalens Haaksbergen – Hapoel Tel Aviv 94 99
Minste punten voor 58 01-10-1985 1e R EC 2 Manchester United – Permalens Haaksbergen 95 58
Meeste punten tegen 112 06-11-1984 1/8F EC 2 Hapoel Tel Aviv – Permalens Haaksbergen 112 84
Minste punten tegen 71 03-10-1984 1e R EC 2 Team Falkirk – Permalens Haaksbergen 71 82
               

Haarlem (Flamingo’s)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 55 08-11-1973 1e R EC 1 Levi’s Flamingo’s – Boroughmuir Edinburgh 129 74
Grootste nederlaag 52 24-11-1968 1e R EC 1 Vorwärts Leipzig – Flamingo’s Haarlem 95 43
Meeste punten voor 129 08-11-1973 1e R EC 1 Levi’s Flamingo’s – Boroughmuir 129 74
Minste punten voor 43 24-11-1968 1e R EC 1 Vorwärts Leipzig – Flamingo’s Haarlem 95 43
Meeste punten tegen 115 27-10-1976 1e R EC 3 Joventut de Badalona – Levi’s Flamingo’s 115 87
Minste punten tegen 58 03-12-1970 1e R EC 2 Flamingo’s Haarlem – Dukla Olomouc 92 58
               

Haarlem (Akrides)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 14 02-10-1990 1e R EC 2 Bestmate Akrides Haarlem – Arapt Mazda Uppsala 94 80
Grootste nederlaag 22 08-10-1991 1e R EC 2 Sunair Oostende – Bestmate Akrides Haarlem 66 88
Meeste punten voor 94 02-10-1990 1e R EC 2 Bestmate Akrides Haarlem – Arapt Mazda Uppsala 94 80
Minste punten voor 66 08-10-1991 1e R EC 2 Sunair Oostende – Bestmate Akrides Haarlem 66 88
Meeste punten tegen 95 02-10-1990 1e R EC 2 Arapt Mazda Uppsala – Bestmate Akrides Haarlem 95 75
Minste punten tegen 63 01-10-1991 1e R EC 2 Bestmate Akrides Haarlem – Sunair Oostende 68 63
               

Leiden

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 57 14-10-1981 1e R EC 2 Parker Leiden – AS Soleuvre 107 50
Grootste nederlaag 35 31-01-2012 Top16 FECh Roanne Flames – Zorg en Zekerheid Leiden 91 56
Meeste punten voor 125 22-11-1978 1e R EC 1 Parker Leiden – Crystal Palace 125 89
Minste punten voor 56 31-01-2012 Top16 FECh Roanne Flames – Zorg en Zekerheid Leiden 91 56
Meeste punten tegen 108 20-02-1980 1/4F EC 3 Parker Leiden – Gabetti Cantu 112 108
Minste punten tegen 50 14-10-1981 1e R EC 2 Parker Leiden – AS Soleuvre 107 50
               

Nijmegen

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 27 18-11-2003 1e R UC EiffelTowers Nijmegen – Le Mans 83 56
Grootste nederlaag 45 16-11-2004 1e R UC EiffelTowers Nijmegen – BC Ventspils 50 95
Meeste punten voor 104 12-11-2002 1e R FECC CAB Madeira Funchal – EiffelTowers Nijmegen 98 104
Meeste punten voor 104 25-03-2003 2e R FECC EiffelTowers Nijmegen – Club Ourense Baloncesto 104 84
Minste punten voor 50 16-11-2004 1e R UC EiffelTowers Nijmegen – BC Ventspils 50 95
Meeste punten tegen 104 25-02-2003 2e R FECC Club Ourense Baloncesto – EiffelTowers Nijmegen 104 84
Minste punten tegen 56 18-11-2003 1e R UC EiffelTowers Nijmegen – Le Mans 83 56
               

Rotterdam Zuid

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 52 07-11-1974 1e R EC 1 Transol Rotterdam Zuid – Crystal Palace 107 55
Grootste nederlaag 44 16-01-1976 1/4F EC 1 UBSC Wien – Transol Rotterdam Zuid 119 75
Meeste punten voor 117 27-11-1975 1/8F EC 1 Transol Rotterdam Zuid – Embassy All Stars Londen 117 66
Minste punten voor 67 28-01-1976 1/4F EC 1 Birra Forst Cantu – Transol Rotterdam Zuid 96 67
Meeste punten tegen 124 12-02-1976 1/4F EC 1 Real Madrid – Transol Rotterdam Zuid 124 97
Minste punten tegen 55 07-11-1974 1e R EC 1 Transol Rotterdam Zuid – Crystal Palace 107 55
               

Urk (Orca’s)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 8 03-10-1990 1e R EC 3 Orca’s – BBC Etzella Ettelbrück 78 70
Grootste nederlaag 21 31-10-1990 2e R EC 3 BG Charlottenburg – Orca’s 94 73
Meeste punten voor 97 26-09-1990 1e R EC 3 BBC Etzella Ettelbrück – Orca’s 103 97
Minste punten voor 70 24-10-1990 2e R EC 3 Orca’s – BG Charlottenburg 70 71
Meeste punten tegen 103 26-09-1990 1e R EC 3 BBC Etzella Ettelbrück – Orca’s 103 97
Minste punten tegen 70 03-10-1990 1e R EC 3 Orca’s – BBC Etzella Ettelbrück 78 70
               

Utrecht (SVE)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 0       geen zeges    
Grootste nederlaag 45 14-12-1967 1e R EC 1 Real Madrid – SVE Utrecht 112 67
Meeste punten voor 67 14-12-1967 1e R EC 1 Real Madrid – SVE Utrecht 112 67
Minste punten voor 66 08-12-1967 1e R EC 1 SVE Utrecht – Real Madrid 66 90
Meeste punten tegen 112 14-12-1967 1e R EC 1 Real Madrid – SVE Utrecht 112 67
Minste punten tegen 90 08-12-1967 1e R EC 1 SVE Utrecht – Real Madrid 66 90
               

Weert

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 54 18-10-1988 1e R EC 2 Miniware – T 71 Dudelange 94 40
Grootste nederlaag 38 08-11-1988 1/8F EC 2 Cholet Basket – Miniware 80 42
Meeste punten voor 94 11-10-1988 1e R EC 2 T 71 Dudelange – Miniware 64 94
Meeste punten voor 94 18-10-1988 1e R EC 2 Miniware – T 71 Dudelange 94 40
Minste punten voor 42 08-11-1988 1/8F EC 2 Cholet Basket – Miniware 80 42
Meeste punten tegen 104 09-10-1991 2e R EC 3 Forum Valladolid – Selex 104 80
Minste punten tegen 40 18-10-1988 1e R EC 2 Miniware – T 71 Dudelange 94 40
               

Werkendam

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 0       geen zeges    
Grootste nederlaag 36 10-10-1985 1e R EC 3 Caja de Alava Vitoria – Supercracks Werkendam 130 94
Meeste punten voor 94 10-10-1985 1e R EC 3 Caja de Alava Vitoria – Supercracks Werkendam 130 94
Minste punten voor 73 02-10-1985 1e R EC 3 Supercracks Werkendam – Caja de Alava Vitoria 73 88
Meeste punten tegen 130 10-10-1985 1e R EC 3 Caja de Alava Vitoria – Supercracks Werkendam 130 94
Minste punten tegen 88 02-10-1985 1e R EC 3 Supercracks Werkendam – Caja de Alava Vitoria 73 88
               

Zandvoort (Lions)

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 2 05-11-1974 1e R EC 3 Lions Zandvoort – KK Bosna Sarajevo 81 79
Grootste nederlaag 39 13-11-1974 1e R EC 3 KK Bosna Sarajevo – Lions Zandvoort 122 83
Meeste punten voor 83 13-11-1974 1e R EC 3 KK Bosna Sarajevo – Lions Zandvoort 122 83
Minste punten voor 81 05-11-1974 1e R EC 3 Lions Zandvoort – KK Bosna Sarajevo 81 79
Meeste punten tegen 122 13-11-1974 1e R EC 3 KK Bosna Sarajevo – Lions Zandvoort 122 83
Minste punten tegen 79 05-11-1974 1e R EC 3 Lions Zandvoort – KK Bosna Sarajevo 81 79
               

Zwolle

Record Punten Datum Fase Cup Wedstrijd Voor Tegen
Grootste zege 0       geen zeges    
Grootste nederlaag 10 04-10-2000 1e R EC 3 CAB Madeira Funchal – Cees Lubbers Zwolle 84 74
Meeste punten voor 74 04-10-2000 1e R EC 3 CAB Madeira Funchal – Cees Lubbers Zwolle 84 74
Minste punten voor 67 29-09-2000 1e R EC 3 Cees Lubbers Zwolle – CAB Madeira Funchal 67 68
Meeste punten tegen 84 04-10-2000 1e R EC 3 CAB Madeira Funchal – Cees Lubbers Zwolle 84 74
Minste punten tegen 68 29-09-2000 1e R EC 3 Cees Lubbers Zwolle – CAB Madeira Funchal 67 68
Deel!