Eindstanden FEB Cup

 

Eindstanden finaleweekends

1 2 3 4
1998-1999 Astenhof BS Weert Cees Lubbers The Hammers Zwolle Ricoh Astronauts Amsterdam Liberter Dolphins Den Bosch
1999-2000 Canoe Jeans EBBC Den Bosch MPC Donar Groningen Ricoh Astronauts Amsterdam Kroon Renault Prisma College Utrecht
2000-2001 EiffelTowers Nijmegen Ricoh Astronauts Amsterdam * Geen wedstrijd om 3e plaats * Geen wedstrijd om 3e plaats
2001-2002 Ricoh Astronauts Amsterdam MPC Donar Groningen EiffelTowers Nijmegen Vanilla BS Weert

 

Eindstanden groepen

1998-1999

GROEP NR TEAM G W V PTS VOOR TEGEN DIF
Groep 1 1 Ricoh Astronauts Amsterdam 2 2 0 4 153 106 47
2 Gunco Rotterdam 2 1 1 2 108 98 10
3 Kroon Renault Prisma College Utrecht 2 0 2 0 99 156 -57
Groep 2 1 Libertel Dolphins Den Bosch 2 2 0 4 180 136 44
2 Image Center Hank Virtus Werkendam 2 1 1 2 152 137 15
3 NUVA Drenthe Assen 2 0 2 0 113 172 -59
Groep 3 1 Cees Lubbers The Hammers Zwolle 2 2 0 4 180 160 20
2 RZG Donar Groningen 2 1 1 2 172 168 4
3 Haaglanden Cobra’s Den Haag 2 0 2 0 162 186 -24
Groep 4 1 BS Weert 2 2 0 4 163 115 48
2 Hans Verkerk Keukens Den Helder 2 1 1 2 155 116 39
3 Omniworld Almere 2 0 0 2 88 175 -87

1999-2000

GROEP NR TEAM G W V PTS VOOR TEGEN DIF
Groep 1 1 MPC Donar Groningen 2 2 0 4 182 135 47
2 BS Weert  2 1 1 2 157 152 5
3 NUVA Drenthe Assen 2 0 2 0 137 189 -52
Groep 2 1 Ricoh Astronauts Amsterdam 2 2 0 4 164 83 81
2 Haaglanden Cobra’s Den Haag 2 1 1 2 118 166 -48
3 Omniworld Almere 2 0 2 0 94 127 -33
Groep 3 1 Canoe Jeans EBBC Den Bosch 2 2 0 4 173 163 10
2 Landstede The Hammers Zwolle 2 1 1 2 197 160 37
3 Image Center Hank Virtus Werkendam 2 0 2 0 136 183 -47
Groep 4 1 Kroon Renault Prisma College Utrecht 2 1 1 2 148 147 1
2 Gunco Rotterdam 2 1 1 2 147 148 -1
* HVK Den Helder geroyeerd

2000-2001

GROEP NR TEAM G W V PTS VOOR TEGEN DIF
Groep A 1 NAC Basketball Breda 2 1 1 2 181 187 14
2 Gunco Rotterdam 2 1 1 2 157 157 0
3 Landstede The Hammers Zwolle 2 1 1 2 148 162 -14
Groep B 1 Ricoh Astronauts Amsterdam 2 2 0 4 129 101 28
2 BC Conesco Den Helder 2 1 1 2 137 124 13
3 C3 Cobra’s Den Haag 2 0 2 0 124 165 -41
Groep C 1 Vanilla BS Weert 2 2 0 4 186 168 18
2 MPC Donar Groningen 1 0 1 0 87 95 -8
3 Omniworld Almere 1 0 1 0 81 91 -10
Groep D 1 EiffelTowers Nijmegen 2 2 0 4 149 142 7
2 Image Center Hank Virtus Werkendam 2 1 1 2 147 151 -4
3 Canoe Jeans EBBC Den Bosch 2 0 2 0 143 146 -3

2001-2002

GROEP NR TEAM G W V PTS VOOR TEGEN DIF
Groep 1 1 EiffelTowers Nijmegen 2 2 0 4 210 115 86
2 Landstede Basketball Zwolle 2 1 1 2 146 200 -54
3 BC Altena Werkendam 2 0 2 0 147 179 -32
Groep 2 1 Vanilla BS Weert 2 2 0 4 174 169 5
2 Gunco Rotterdam 2 1 1 2 176 171 5
3 BC Noordkop Den Helder 2 0 2 4 167 177 -10
Groep 3 1 MPC Donar Groningen 2 1 1 2 147 142 5
2 NAC Basketball Breda 2 1 1 2 150 151 -1
3 NTNT Haaglanden Den Haag 2 1 1 2 156 160 -4
Groep 4 1 Ricoh Astronauts Amsterdam 2 2 0 4 154 142 12
2 EBBC Den Bosch 2 1 1 2 167 145 22
3 Omniworld Almere 2 0 2 0 135 169 -34
Deel!