Eerste All Star Team (V)

Eerste All Star Team

SEIZOENSPEELSTERCLUB
1980-1981Lia van ReemstDelta Lloyd Amsterdam
1980-1981Mirriam DelmeeRaak Meubelen Flash Den Bosch
1980-1981Carla de LiefdeBOB Oud Beijerland
1980-1981Gerda de RidderRotterdam Zuid
1980-1981Anita BlangéBOB Oud Beijerland
1981-1982Lia van ReemstBV Amstelveen
1981-1982Mirriam DelmeeRaak Meubelen Flash Den Bosch
1981-1982Carla de LiefdeBOB Oud Beijerland
1981-1982Gerda de RidderRotterdam Zuid
1981-1982Anita BlangéBV Amstelveen
1982-1983Geen All Star Team gekozen
1983-1984Mirriam DelmeeNashua Den Bosch
1983-1984Lia van ReemstBV Amstelveen
1983-1984Jolanda HoolboomAlbert van Zoonen Cracks Den Helder
1983-1984Gerda de RidderBV Amstelveen
1983-1984Anita BlangéBV Amstelveen
1984-1985Mirriam DelmeeNashua Den Bosch
1984-1985Lia van ReemstBV Amstelveen
1984-1985Gerda de RidderBV Amstelveen
1984-1985Jolanda HoolboomDoppel Douche Den Helder
1984-1985Marja van HelvoortNashua Den Bosch
1985-1986?????
1986-1987Lia van ReemstBV 3-Es Amstelveen
1986-1987Mirriam DelmeeNashua Den Bosch
1986-1987Jolanda HoolboomHOI Den Helder
1986-1987Annette KeurAll-In BV Hoofddorp
1986-1987Ivana TresnakNashua Den Bosch
1987-1988?????
1988-1989Daphne BerendsHOI Den Helder
1988-1989Lia van ReemstBV Hoofddorp
1988-1989Jolanda HoolboomHOI Den Helder
1988-1989Linda MollHOI Den Helder
1988-1989Gerda de RidderBV Hoofddorp
1988-1989Esther WenderHOI Den Helder
1988-1989Annette KeurBV Hoofddorp
1989-1990Laura SchaapBV Groningen
1989-1990Yvette RobertsMess Press Tonego Haaksbergen
1989-1990Crystal ColemanMess Press Tonego Haaksbergen
1989-1990Jolanda HoolboomFesto BV Voorburg
1989-1990Annette KeurFesto BV Voorburg
1990-1991Jolanda Hoolboom
1990-1991Petra Weeda
1990-1991Yvette Roberts
1990-1991Kim Poland
1990-1991Annette Keur
1991-1992?????
1992-1993Daphne BerendsTexim Tonego Haaksbergen
1992-1993Renate SluijsMSV Noordwijk
1992-1993Yvette RobertsTexim Tonego Haaksbergen
1992-1993Carla MaasBV Amiga Den Helder
1992-1993Annette KeurFesto BV Voorburg
1993-1994Sandra van EmbricqsTexim Tonego Haaksbergen
1993-1994Petra WeedaDVZ Grasshoppers Katwijk
1993-1994Marie-José AllersDVZ Grasshoppers Katwijk
1993-1994Daphne BerendsTexim Tonego Haaksbergen
1993-1994Carla MaasKDH Stars Den Helder
1994-1995Daphne BerendsTonego ’65 Haaksbergen
1994-1995Petra WeedaDVZ Grasshoppers Katwijk
1994-1995Carla MaasKDH Stars Den Helder
1994-1995Marie-José AllersDVZ Grasshoppers Katwijk
1994-1995Caroline SmitsPagid WSC
1995-1996Daphne BerendsJolly Jumpers Tubbergen
1995-1996Petra WeedaDVZ Grasshoppers Katwijk
1995-1996Lia MaasRapid Service Den Helder
1995-1996Marie-José AllersDVZ Grasshoppers Katwijk
1995-1996Linda MollRapid Service Den Helder
1996-1997Inge HuitzingRapid Service Den Helder
1996-1997Carla MaasDr. Foots Lieshout
1996-1997Sonia RaaijmakersRapid Service Den Helder
1996-1997Lia MaasDr. Foots Lieshout
1996-1997Caroline SmitsPagid WSC
1997-1998Jildis PronkDr. Foots Lieshout
1997-1998Marte LinthoutSneekhout Lions Landsmeer
1997-1998Maret LuttermanNUVA Den Helder
1997-1998Ellis HakvoortNUVA Den Helder
1997-1998Annette KeurBV Hoofddorp
1998-1999Inge HuitzingSneekhout Lions Landsmeer
1998-1999Carla MaasNUVA Den Helder
1998-1999Sonia RaaijmakersNUVA Den Helder
1998-1999Barbara NieuwenhuysGrasshoppers Katwijk
1998-1999Renske PetersNUVA Den Helder
1999-2000Petra OlsenPerik Jumpers Tubbergen
1999-2000Jitka van der BruggenSneekhout Lions Landsmeer
1999-2000Marte LinthoutSneekhout Lions Landsmeer
1999-2000Elke SnijderCeleritudo ‘75
1999-2000Inge ten VaarwerkCeleritudo ‘75
2000-2001Daphne BerendsPerik Jumpers Tubbergen
2000-2001Laura KooijBV Den Helder
2000-2001Annie LesterSneekhout Lions Landsmeer
2000-2001Elke SnijderCeleritudo ‘75
2000-2001Kesha WadeSneekhout Lions Landsmeer
2001-2002Jennifer SurlasBC Noordkop Den Helder
2001-2002Daphne BerendsPerik Jumpers Tubbergen
2001-2002Kinesha HardenPerik Jumpers Tubbergen
2001-2002Petra RutgersBC Utrecht
2001-2002Annie LesterProBuild Lions Landsmeer
2002-2003Inge HuitzingDressguard Binnenland Barendrecht
2002-2003Irene SloofDressguard Binnenland Barendrecht
2002-2003Marte LinthoutBV Lely
2002-2003Joskeen GarnerBC Utrecht
2002-2003Rhona McKenziePerik Jumpers Tubbergen
2003-2004Molly McDowellBV Lely
2003-2004Tanya BröringGIBO Groep Grasshoppers Katwijk
2003-2004Rhona McKenziePerik Jumpers Tubbergen
2003-2004Marloes RoetgerinkDressguard Binnenland Barendrecht
2003-2004Suzanna SakovaProBuild Lions Landsmeer
2004-2005Rhona McKenzieProBuild Lions Landsmeer
2004-2005Tanya BröringBV Lely
2004-2005Kristen GreenProBuild Lions Landsmeer
2004-2005Marloes RoetgerinkBinnenland Barendrecht
2004-2005Alle RousseauGrasshoppers Katwijk
2005-2006Cherie LeaYellow Bike Den Helder
2005-2006Rachel WajdowskiMPC Celeritudo Groningen
2005-2006Laura KooijBV Binnenland Barendrecht
2005-2006Tywanna InmonAmazone Leidsche Rijn
2005-2006Amanda DavidsonProBuild Lions Landsmeer
2006-2007Cherie LeaYellow Bike Den Helder
2006-2007Marloes RoetgerinkYellow Bike Den Helder
2006-2007Anna VicenzettoRenes Binnenland Barendrecht
2006-2007O’keisha HowardMatrixx Magixx Nijmegen
2006-2007Amy TaylorProBuild Lions Landsmeer
2007-2008Laura KooijYellow Bike Den Helder
2007-2008Anouk BiestersProBuild Lions Landsmeer
2007-2008Leonie KooijYellow Bike Den Helder
2007-2008Anna VicenzettoYellow Bike Den Helder
2007-2008Naomi HalmanBV Lely
2008-2009Myrthe BeldPerik Jumpers Tubbergen
2008-2009Molly McDowellProBuild Lions Landsmeer
2008-2009Anna VicenzettoHLB Accountants Den Helder
2008-2009Theresa LeCuyerWoonbron DAS Delft
2008-2009Marloes RoetgerinkHLB Accountants Den Helder
2009-2010Zera ButterWereldtickets Leiderdorp
2009-2010Kati HartyProBuild Lions Landsmeer
2009-2010Bridget YoergerWereldticket Leiderdorp
2009-2010Marloes RoetgerinkHLB Accountants Den Helder
2009-2010Leonie KooijHLB Accountants Den Helder
2010-2011Kati HartyProBuild Lions Landsmeer
2010-2011Molly McDowellProBuild Lions Landsmeer
2010-2011Marlous NieuwveenWereldtickets Leiderdorp
2010-2011Kourtney TreffersHLB Accountants Den Helder
2010-2011Myrthe BeldEurosped Twente Tubbergen
2011-2012Anouk BiestersLekdegtec.nl Batouwe Bemmel
2011-2012Rachel Rouhebie-FissaChallenge Sports Rotterdam Basketball
2011-2012Zera ButterCTO Amsterdam
2011-2012Fieke LigthartLekdetec.nl Batouwe Bemmel
2011-2012Jantine KraakChallenge Sports Rotterdam Basketball
2012-2013Molly McDowellProBuild Lions Landsmeer
2012-2013Maaike KleinDozy Den Helder
2012-2013Anouk BiestersLekdetec.nl Batouwe Bemmel
2012-2013Natalie van den AdelDe Wit Grasshoppers Katwijk
2012-2013Leonie KooijChallenge Sports Binnenland Rotterdam
2013-2014Zera ButterBinnenland Rotterdam
2013-2014Leonie KooijBinnenland Rotterdam
2013-2014Molly McDowellLoon Lions Landsmeer
2013-2014Loyce BettonvilLekdetec.nl Batouwe Bemmel
2013-2014Laura CorneliusCTO Amsterdam
2014-2015Zera ButterLintex Binnenland Rotterdam
2014-2015Jill BettonvilLekdetec.nl Batouwe Bemmel
2014-2015Karin KuytLekdetec.nl Batouwe Bemmel
2014-2015Sharon BeldLoon Lions Landsmeer
2014-2015Emese HofCTO Amsterdam
2015-2016Geen All Star Team gekozen
2016-2017Tanya BröringLoon Lions Landsmeer
2016-2017Karin KuijtLekdetec.nl Batouwe Bemmel
2016-2017Ingrid van der PlasSolar-systemen.nl Grasshoppers Katwijk
2016-2017Jill BettonvilLekdetec.nl Batouwe Bemmel
2016-2017Fieke LigthartLoon Lions Landsmeer

 

Ranglijst All Star Team

AANTALSPEELSTER
7Daphne Berends
6Annette Keur
6Jolanda Hoolboom
6Lia van Reemst
5Carla Maas
5Gerda de Ridder
5Marloes Roetgerink
5Mirriam Delmee
5Molly McDowell
4Leonie Kooij
4Petra Weeda
3Anita Blangé
3Anna Vicenzetto
3Anouk Biesters
3Inge Huitzing
3Laura Kooij
3Marie-José Allers
3Marte Linthout
3Rhona McKenzie
3Yvette Roberts
3Zera Butter
3Tanya Bröring
2Annie Lester
2Carla Benschop-de Liefde
2Caroline Smits
2Cherie Lea
2Elke Snijder
2Kati Harty
2Lia Maas
2Linda Moll
2Myrthe Beld
2Sonia Raaijmakers
2Fieke Ligthart
1Alle Rousseau
1Amanda Davidson
1Amy Taylor
1Barbara Nieuwenhuys
1Bridget Yoerger
1Crystal Coleman
1Ellis Hakvoort
1Esther Wender
1Inge ten Vaarwerk
1Irene Sloof
1Ivana Tresnak
1Jantine Kraak
1Jennifer Surlas
1Jildis Pronk
1Jitka van der Bruggen
1Joskeen Garner
1Kesha Wade
1Kim Poland
1Kinesha Harden
1Kirsten Green
1Kourtney Treffers
1Laura Cornelius
1Laura Schaap
1Loyce Bettonvil
1Maaike Klein
1Maret Lutterman
1Marlous Nieuwveen
1Naomi Halman
1Natalie van den Adel
1O’keisha Howard
1Petra Olsen
1Petra Rutgers
1Rachel Rouhebie-Fissa
1Rachel Wajdowski
1Renate Sluijs
1Renske Peters
1Sandra van Embricqs
1Suzanna Sakova
1Theresa LeCuyer
1Tywanna Inmon

 

Ranglijst All Star Team Steden

AANTALSTAD
34Den Helder
22Landsmeer
10Katwijk
9Tubbergen
8Amstelveen
8Amsterdam
8Haaksbergen
8Rotterdam
7Barendrecht
7Den Bosch
6Bemmel
5Groningen
5Hoofddorp
5Voorburg
3Leiderdorp
3Lieshout
3Oud-Beijerland
3Utrecht
2Waalwijk
1Delft
1Nijmegen
1Noordwijk

 

Opmerking

  • In het seizoen 1988-1989 bij de verkiezing voor het All Star Team eindigden Jolanda Hoolboom, Linda Moll en Gerda de Ridder ex aequo
Deel!