Den Helder (BC Noordkop) in EC (M)

Onderwerpen op deze pagina

 

Den Helder (BC Noordkop) in EC (M)

datum tegenstander land voor tegen record nv plaats land I/II/III ronde coach
03-10-84 London, Crystal Palace GBR 89 80 W   London GBR Europa Cup 3 1e R Sideris, Charis
10-10-84 London, Crystal Palace GBR 80 77 W   Den Helder NED Europa Cup 3 1e R Sideris, Charis
31-10-84 Gent, Renault BEL 82 81 W   Den Helder NED Europa Cup 3 1/8 F Sideris, Charis
07-11-84 Gent, Renault BEL 101 115 V   Gent BEL Europa Cup 3 1/8 F Sideris, Charis
22-09-87 Kingston, Team Polycell GBR 82 84 V   Kingston GBR Europa Cup 2 1e R Harrwijn, Ruud
29-09-87 Kingston, Team Polycell GBR 82 84 V   Den Helder NED Europa Cup 2 1e R Harrwijn, Ruud
12-10-88 Livingston, MIM GBR 93 87 W   Livingston GBR Europa Cup 3 1e R Boot, Ton
20-10-88 Livingston, MIM GBR 73 77 V   Den Helder NED Europa Cup 3 1e R Boot, Ton
03-11-88 Paris, Racing Club de FRA 83 85 V   Den Helder NED Europa Cup 3 1/8 F Boot, Ton
09-11-88 Paris, Racing Club de FRA 85 76 W   Parijs FRA Europa Cup 3 1/8 F Boot, Ton
07-12-88 Kiev, Stroitel RUS 65 89 V   Kiev USSR Europa Cup 3 1/4 F Boot, Ton
14-12-88 Pau/Orthez, Elan Bearnais FRA 86 87 V   Orthez FRA Europa Cup 3 1/4 F Boot, Ton
11-01-89 Cantu, Wiwa Vismara ITA 70 92 V   Den Helder NED Europa Cup 3 1/4 F Boot, Ton
18-01-89 Kiev, Stroitel RUS 92 125 V   Den Helder NED Europa Cup 3 1/4 F Boot, Ton
25-01-89 Pau/Orthez, Elan Bearnais FRA 79 99 V   Den Helder NED Europa Cup 3 1/4 F Boot, Ton
01-02-89 Cantu, Wiwa Vismara ITA 78 107 V   Cantu ITA Europa Cup 3 1/4 F Boot, Ton
28-09-89 Bayreuth, Steiner GER 97 75 W   Den Helder NED Europa Cup 1 1e R Boot, Ton
05-10-89 Bayreuth, Steiner GER 79 97 V   Bayreuth GER Europa Cup 1 1e R Boot, Ton
26-10-89 Mechelen, Racing Maes Pils BEL 99 70 W   Den Helder NED Europa Cup 1 1/8 F Boot, Ton
02-11-89 Mechelen, Racing Maes Pils BEL 70 84 V   Mechelen BEL Europa Cup 1 1/8 F Boot, Ton
07-12-89 Milaan, Philips ITA 81 89 V   Den Helder NED Europa Cup 1 FR Boot, Ton
14-12-89 Limoges CSP FRA 80 112 V   Limoges FRA Europa Cup 1 FR Boot, Ton
04-01-90 Tel Aviv, Maccabi ISR 83 96 V   Tel Aviv ISR Europa Cup 1 FR Boot, Ton
11-01-90 Split, KK Jugoplastika CRO 76 83 V   Den Helder NED Europa Cup 1 FR Boot, Ton
18-01-90 Saloniki, Aris AC GRE 102 110 V   Thessaloniki GRE Europa Cup 1 FR Boot, Ton
25-01-90 Poznan, KK Lech POL 83 71 W   Den Helder NED Europa Cup 1 FR Boot, Ton
31-01-90 Barcelona, FC ESP 56 67 V   Den Helder NED Europa Cup 1 FR Boot, Ton
08-02-90 Milaan, Philips ITA 87 104 V   Milaan ITA Europa Cup 1 FR Boot, Ton
22-02-90 Limoges CSP FRA 84 88 V   Den Helder NED Europa Cup 1 FR Boot, Ton
01-03-90 Tel Aviv, Maccabi ISR 81 83 V   Den Helder NED Europa Cup 1 FR Boot, Ton
08-03-90 Split, KK Jugoplastika CRO 78 105 V   Split YUG Europa Cup 1 FR Boot, Ton
15-03-90 Saloniki, Aris AC GRE 72 99 V   Den Helder NED Europa Cup 1 FR Boot, Ton
22-03-90 Poznan, KK Lech POL 111 96 W   Poznan POL Europa Cup 1 FR Boot, Ton
29-03-90 Barcelona, FC ESP 73 88 V 68-68 Barcelona ESP Europa Cup 1 FR Boot, Ton
27-09-90 Tolworth, Cadbury’s Boost GBR 79 84 V   Tolworth GBR Europa Cup 1 1e R Boot, Ton
04-10-90 Tolworth, Cadbury’s Boost GBR 62 72 V   Den Helder NED Europa Cup 1 1e R Boot, Ton
03-10-91 Rishon, Maccabi ISR 75 89 V   Rishon ISR Europa Cup 1 PR 2 Boot, Ton
10-10-91 Rishon, Maccabi ISR 73 55 W   Den Helder NED Europa Cup 1 PR 2 Boot, Ton
31-10-91 Belgrado, KK Partizan YUG 75 81 V   Den Helder NED Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
07-11-91 Leverkusen, TSV 04 Bayer GER 63 93 V   Leverkusen GER Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
28-11-91 Madrid, Club Estudiantes de ESP 91 67 W   Den Helder NED Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
05-12-91 Saloniki, Aris AC GRE 69 74 V   Thessaloniki GRE Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
12-12-91 Badalona, Joventut de ESP 74 82 V   Den Helder NED Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
19-12-91 Mechelen, Racing Maes Pils BEL 77 79 V   Den Helder NED Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
09-01-92 Milaan, Philips ITA 78 88 V   Milaan ITA Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
16-01-92 Belgrado, KK Partizan YUG 77 111 V   Fuenlabrada ESP Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
23-01-92 Leverkusen, TSV 04 Bayer GER 58 85 V   Den Helder NED Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
30-01-92 Madrid, Club Estudiantes de ESP 87 98 V   Madrid ESP Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
06-02-92 Saloniki, Aris AC GRE 93 79 W   Den Helder NED Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
13-02-92 Badalona, Joventut de ESP 66 96 V   Badalona ESP Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
20-02-92 Mechelen, Racing Maes Pils BEL 64 75 V   Deurne BEL Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
27-02-92 Milaan, Philips ITA 74 82 V   Den Helder NED Europa Cup 1 1/2 FR Boot, Ton
10-09-92 Moscou, CSKA RUS 94 95 V   Moscou RUS Europa Cup 1 PR 1 Boot, Ton
17-09-92 Moscou, CSKA RUS 74 79 V   Den Helder NED Europa Cup 1 PR 1 Boot, Ton
28-09-93 Dublin, Jameson St. Vincent GBR 77 61 W   Dublin GBR Europa Cup 2 PR 2 Veen, Meindert van
05-10-93 Dublin, Jameson St. Vincent GBR 97 66 W   Den Helder NED Europa Cup 2 PR 2 Veen, Meindert van
26-10-93 Skopje, Gogel Rabotnicki Nic YUG 92 76 W   Den Helder NED Europa Cup 2 PR 3 Veen, Meindert van
03-11-93 Skopje, Gogel Rabotnicki Nic YUG 62 85 V   Skopje YUG Europa Cup 2 PR 3 Veen, Meindert van
06-09-94 Kiev Basket RUS 63 89 V   Kiev RUS Europa Cup 2 PR 1 Veen, Meindert van
13-09-94 Kiev Basket RUS 89 70 W   Den Helder NED Europa Cup 2 PR 1 Veen, Meindert van
07-09-95 Pau/Orthez, Elan Bearnais FRA 72 94 V   Den Helder NED Europa Cup 1 PR 1 Veen, Meindert van
14-09-95 Pau/Orthez, Elan Bearnais FRA 57 88 V   Pau/Orthez FRA Europa Cup 1 PR 1 Veen, Meindert van
11-09-96 Queluz, Club Atletico POR 73 78 V   Queluz POR Europa Cup 3 APR Tromp, Maarten
18-09-96 Queluz, Club Atletico POR 73 71 W   Den Helder NED Europa Cup 3 APR Tromp, Maarten
11-09-97 Bertrange, Sparta LUX 93 64 W   Den Helder NED Europa Cup 3 APR Gonnen, Bob
18-09-97 Bertrange, Sparta LUX 54 47 W   Bertrange LUX Europa Cup 3 APR Gonnen, Bob
01-10-97 Lisboa e Benfica POR 56 80 V   Lissabon POR Europa Cup 3 PR Gonnen, Bob
08-10-97 Bamberg, TTL GER 47 88 V   Bamberg GER Europa Cup 3 PR Gonnen, Bob
23-10-97 Montpellier Basket FRA 54 63 V   Den Helder NED Europa Cup 3 PR Gonnen, Bob
06-11-97 Lisboa e Benfica POR 63 76 V   Den Helder NED Europa Cup 3 PR Gonnen, Bob
12-11-97 Bamberg, TTL GER 63 77 V   Den Helder NED Europa Cup 3 PR Gonnen, Bob
19-11-97 Montpellier Basket FRA 67 78 V   Montpellier FRA Europa Cup 3 PR Gonnen, Bob
22-09-98 Odessa, Bipa Moda UKR 58 64 V   Odessa UKR Saporta Cup PR Gonnen, Bob
29-09-98 Treviso, Benetton ITA 45 82 V   Treviso ITA Saporta Cup PR Gonnen, Bob
06-10-98 Ovarense, AD Aerosoles POR 58 74 V   Den Helder NED Saporta Cup PR Gonnen, Bob
13-10-98 Oberwart Gunners, UBSC Stahlbau AUT 57 60 V   Oberwart AUT Saporta Cup Pr Gonnen, Bob
20-10-98 Kazan, Unics RUS 74 72 W   Kazan RUS Saporta Cup PR Gonnen, Bob
03-11-98 Odessa, Bipa Moda UKR 20 0 W   Den Helder NED Saporta Cup PR Gonnen, Bob
10-11-98 Treviso, Benetton ITA 63 80 V   Den Helder NED Saporta Cup PR Gonnen, Bob
17-11-98 Ovarense, AD Aerosoles POR 61 77 V   Ovarense POR Saporta Cup PR Gonnen, Bob
08-12-98 Oberwart Gunners, UBSC Stahlbau AUT 78 57 W   Den Helder NED Saporta Cup PR Gonnen, Bob
15-12-98 Kazan, Unics RUS 79 73 W   Den Helder NED Saporta Cup PR Gonnen, Bob
14-09-99 Funchal, CAB Madeira POR 68 80 V   Den Helder NED Europa Cup 3 APR Gonnen, Bob
21-09-99 Funchal, CAB Madeira POR 53 72 V   Funchal POR Europa Cup 3 APR Gonnen, Bob

 

Opmerkingen:

  • Den Helder speelde het Europa Cupduel van 16 januari 1992 tegen KK Partizan Belgrado vanwege de explosieve politieke situatie in Belgrado op neutraal terrein in het Spaanse Fuenlabrada
  • Op 3 november 1998 werd niet gespeeld. Tegenstander Bipa Moda uit Odessa had onvoldoende financiële middelen om de uitwedstrijd te spelen
Deel!