Alle Europa Cup Finales (M)

 

Alle Europa Cup Finales (M)

FIBA European Champions Cup

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1957-1958 Riga / Sofia USSR/BUL ASK Riga USSR Akademik Sofia BUL 86-81/84-71
1958-1959 Riga / Sofia USSR/BUL ASK Riga USSR Akademik Sofia BUL 79-58/69-67
1959-1960 Tbilisi / Riga USSR ASK Riga USSR BC Dinamo Tbilisi USSR 61-51/69-62
1960-1961 Riga / Moskou USSR CSKA Moskou USSR ASK Riga USSR 61-66/87-62
1961-1962 Genève SUI BC Dinamo Tbilisi USSR Real Madrid ESP 90-83
1962-1963 Madrid / Moskou ESP/USSR CSKA Moskou USSR Real Madrid ESP 69-86/91-74/99-80
1963-1964 Brno / Madrid CSSR/USSR Real Madrid ESP TJ Spartak ZJŠ Brno CSSR 99-110/84-64
1964-1965 Moskou / Madrid USSR/ESP Real Madrid ESP CSKA Moskou USSR 81-88/76-62
1965-1966 Bologna ITA Simmenthal Milano ITA Slavia Praag CSSR 77-72
1966-1967 Madrid ESP Real Madrid ESP Simmenthal Milano ITA 91-83
1967-1968 Lyon FRA Real Madrid ESP TJ Spartak ZJŠ Brno CSSR 98-95
1968-1969 Barcelona ESP CSKA Moskou USSR Real Madrid ESP 103-99 (2OT)
1969-1970 Sarajevo YUG Ignis Varese ITA CSKA Moskou USSR 79-74
1970-1971 Antwerpen BEL CSKA Moskou USSR Ignis Varese ITA 67-53
1971-1972 Tel Aviv ISR Ignis Varese ITA KK Jugoplastika Split YUG 70-69
1972-1973 Luik BEL Ignis Varese ITA CSKA Moskou USSR 71-66
1973-1974 Nantes FRA Real Madrid ESP Ignis Varese ITA 84-82
1974-1975 Antwerpen BEL Ignis Varese ITA Real Madrid ESP 79-66
1975-1976 Genève SUI Mobilgirgi Varese ITA Real Madrid ESP 81-74
1976-1977 Belgrado YUG Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR Mobilgirgi Varese ITA 78-77
1977-1978 München BRD Real Madrid ESP Mobilgirgi Varese ITA 75-67
1978-1979 Grenoble FRA KK Bosna Sarajevo YUG Emerson Varese ITA 96-93
1979-1980 Berlijn BRD Real Madrid ESP Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 89-85
1980-1981 Straatsburg FRA Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR Sinudyne Bologna ITA 80-79
1981-1982 Keulen BRD Squibb Cantù ITA Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 86-80
1982-1983 Grenoble FRA Ford Cantù ITA Billy Milano ITA 69-68
1983-1984 Genève SUI Banco di Roma ITA FC Barcelona ESP 79-73
1984-1985 Athene GRE KK Cibona Zagreb YUG Real Madrid ESP 87-78
1985-1986 Boedapest HUN KK Cibona Zagreb YUG BC Žalgiris Kaunas USSR 94-82
1986-1987 Lausanne SUI Tracer Milano ITA Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 71-69
1987-1988 Gent BEL Philips Milano ITA Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 90-84
1988-1989 München GER KK Jugoplastika Split YUG Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 75-69
1989-1990 Zaragoza ESP KK Jugoplastika Split YUG FC Barcelona ESP 72-67
1990-1991 Parijs FRA KK Pop 84 Split YUG FC Barcelona ESP 70-65

FIBA European League

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1991-1992 Istanboel TUR KK Partizan YUG Montigalà Joventut Badalona ESP 71-70
1992-1993 Athene GRE CSP Limoges FRA Benetton Treviso ITA 59-55
1993-1994 Tel Aviv ISR 7 Up Joventut Badalona ESP Olympiakos Piraeus BC GRE 59-57
1994-1995 Zaragoza ESP Real Madrid ESP Olympiakos Piraeus BC GRE 73-61
1995-1996 Parijs FRA Panathinaikos BC GRE FC Barcelona ESP 67-66
FIBA EuroLeague
SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1996-1997 Rome ITA Olympiakos Piraeus BC GRE FC Barcelona ESP 73-58
1997-1998 Barcelona ESP Kinder Bologna i AEK Athene BC GRE 58-44
1998-1999 München GER BC Žalgiris Kaunas LTU Kinder Bologna ITA 82-74
1999-2000 Thessaloniki GRE Panathinaikos BC GRE Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 73-67

FIBA SuproLeague / ULEB EuroLeague

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
2000-2001 Parijs FRA Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR Panathinaikos BC GRE 86-80
2000-2001 Bologna / Vitoria-Gasteiz ITA/ESP Kinder Bologna ITA Tau Cerámica Vítoria ESP 68-85/94-73/80-60/79-96/82-74

ULEB EuroLeague

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
2001-2002 Bologna ITA Panathinaikos BC GRE Kinder Bologna ITA 89-83
2002-2003 Barcelona ESP FC Barcelona ESP Benetton Treviso ITA 76-65
2003-2004 Tel Aviv ISR Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR Skipper Bologna ITA 118-74
2004-2005 Moskou RUS Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR Tau Cerámica Vítoria ESP 90-78
2005-2006 Praag CZE PBK CSKA Moskou RUS Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 73-69
2006-2007 Athene GRE Panathinaikos BC GRE PBK CSKA Moskou RUS 93-91
2007-2008 Madrid ESP PBK CSKA Moskou RUS Maccabi Elite Tel Aviv BC ISR 91-77
2008-2009 Berlijn GER Panathinaikos BC GRE PBK CSKA Moskou RUS 73-71
2009-2010 Parijs FRA FC Barcelona ESP Olympiakos Piraeus BC GRE 86-68
2010-2011 Barcelona ESP Panathinaikos BC GRE Maccabi Electra Tel Aviv BC ISR 78-70
2011-2012 Istanboel TUR Olympiakos Piraeus BC GRE PBK CSKA Moskou RUS 62-61
               

European Cup Winner’s Cup

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1966-1967 Varese / Tel Aviv ITA/ISR Ignis Varese ITA Maccabi Tel Aviv BC ISR 77-37/67-68
1967-1968 Athene GRE AEK Athene BC GRE Slavia Praag CSSR 89-82
1968-1969 Wenen AUT Slavia Praag CSSR BC Dinamo Tbilisi USSR 80-74
1969-1970 Lyon / Napels FRA/ITA Fides Partenope Napoli ITA AS Jeanne-D’Arc Vichy FRA 60-64/87-65
1970-1971 Leningrad / Milaan USSR/ITA Simmenthal Milano ITA BK Spartak Leningrad USSR 56-66/71-52
1971-1972 Thessaloniki GRE Simmenthal Milano ITA KK Rode Ster Belgrado YUG 74-70
1972-1973 Thessaloniki GRE BK Spartak Leningrad USSR KK Jugoplastika Split YUG 77-62
1973-1974 Udine ITA KK Rode Ster Belgrado YUG TJ Spartak ZJŠ Brno CSSR 86-75
1974-1975 Nantes FRA BK Spartak Leningrad USSR KK Rode Ster Belgrado YUG 63-62
1975-1976 Turijn ITA Cinzano Milano ITA ASPO Tours FRA 88-83
1976-1977 Palma de Mallorca ESP Forst Cantù ITA KK Radnički Belgrado YUG 87-86
1977-1978 Milaan ITA Gabetti Cantù ITA Sinudyne Bologna ITA 84-82
1978-1979 Poreč YUG Gabetti Cantù ITA EBBC Den Bosch NED 83-73
1979-1980 Milaan ITA Emerson Varese ITA Gabetti Cantù ITA 90-88 (OT)
1980-1981 Rome ITA Squibb Cantù ITA FC Barcelona ESP 86-82
1981-1982 Brussel BEL KK Cibona Zagreb YUG Real Madrid ESP 96-95
1982-1983 Palma de Mallorca ESP Scavolini Pesaro ITA ASVEL Villeurbanne FRA 111-99
1983-1984 Oostende BEL Real Madrid ESP Simac Milano ITA 82-81
1984-1985 Grenoble FRA FC Barcelona ESP BC Žalgiris Kaunas USSR 77-73
1985-1986 Caserta ITA FC Barcelona ESP Scavolini Pesaro ITA 101-86
1986-1987 Novi Sad YUG KK Cibona Zagreb YUG Scavolini Pesaro ITA 89-74
1987-1988 Grenoble FRA CSP Limoges FRA RAM Joventut Badalona ESP 96-89 (OT)
1988-1989 Athene GRE Real Madrid ESP Snaidero Basket Caserta ITA 117-113 (OT)
1989-1990 Florence ITA Knorr Bologna ITA Real Madrid ESP 79-74
1990-1991 Genève SUI PAOK Thessaloniki BC GRE CAI Zaragoza ESP 76-72

European Cup

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1991-1992 Nantes FRA Real Madrid ESP PAOK Thessaloniki BC GRE 65-63
1992-1993 Turijn ITA Aris Thessaloniki BC GRE Efes Pilsen SK TUR 50-48
1993-1994 Lausanne SUI KK Smelt Olimpija Ljubljana SLO Taugres Vítoria Alava ESP 91-81
1994-1995 Istanboel TUR Benetton Treviso ITA Taugres Vítoria Alava ESP 94-86
1995-1996 Vitoria-Gasteiz ESP Taugres Vítoria Alava ESP PAOK Thessaloniki BC GRE 88-81

EuroCup

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1996-1997 Nicosia CYP Real Madrid ESP Reillo Basket Verona ITA 78-64
1997-1998 Belgrado S&M BC Žalgiris Kaunas LTU Stefanel Milano ITA 82-67

Saporta Cup

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1998-1999 Zaragoza ESP Benetton Treviso ITA Pamesa Valencia ESP 64-60
1999-2000 Lausanne SUI AEK Athene BC GRE Kinder Bologna ITA 83-76
2000-2001 Warschau POL Maroussi Athene BC GRE Élan Chalon-sur-Saône FRA 74-72
2001-2002 Lyon FRA Montepaschi Siena ITA Pamesa Valencia ESP 81-71

ULEB Cup / FIBA EuroCup

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
2002-2003 Valencia / Novo mesto ESP/SLO Pamesa Valencia ESP KK Krka Novo Mesto SLO 90-78/78-76
2003-2004 Charleroi BEL Hapoel Jeruzalem BC ISR Real Madrid ESP 83-72
2004-2005 Charleroi BEL BC Lietuvos Rytas Vilnius LTU Alfa Makedonikos BC GRE 78-74
2005-2006 Charleroi BEL MBK Dinamo Moskou RUS Aris Thessaloniki BC GRE 73-60
2006-2007 Charleroi BEL Real Madrid ESP BC Lietuvos Rytas Vilnius LTU 87-75
2007-2008 Turijn ITA DKV Joventut Badalona ESP Akasvayu Girona ESP 79-54
2008-2009 Turijn ITA BC Lietuvos Rytas Vilnius LTU BK Chimki Oblast Moskou RUS 80-74
2009-2010 Vitoria-Gasteiz ESP Power Electronics Valencia ESP ALBA Berlin GER 67-44
2010-2011 Treviso ITA UNICS Kazan RUS Cajasol Sevilla ESP 92-77
2011-2012 Chimki RUS BK Chimki Oblast Moskou RUS Power Electronics Valencia ESP 77-68

Korac Cup

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
1971-1972 Belgrado / Zagreb YUG KK Lokomotiva Zagreb YUG OKK Belgrado YUG 71-83/94-73
1972-1973 Cantù / Mechelen ITA/BEL Forst Cantù ITA BK Maes Pils Mechelen BEL 106-75/85-94
1973-1974 Cantù / Belgrado ITA/YUG Forst Cantù ITA KK Partizan YUG 99-86/75-68
1974-1975 Barcelona / Cantù ESP/ITA Forst Cantù ITA FC Barcelona ESP 71-69/110-85
1975-1976 Split / Turijn YUG/ITA KK Jugoplastika Split YUG SC Chinamartini Torino ITA 97-84/82-82
1976-1977 Genève SUI KK Jugoplastika Split YUG Alco Bologna ITA 87-84
1977-1978 Banja Luka YUG KK Partizan YUG KK Bosna Sarajevo YUG 117-110 (OT)
1978-1979 Belgrado YUG KK Partizan YUG AMG Sebastiani Arrigoni Rieti ITA 108-98
1979-1980 Luik BEL AMG Sebastiani Arrigoni Rieti ITA KK Cibona Zagreb YUG 76-71
1980-1981 Barcelona ESP Freixenet Joventut Badalona ESP Pallacanestro Carrera Venice ITA 105-104 (OT)
1981-1982 Padua ITA CSP Limoges FRA KK Šibenka Šibenik YUG 90-84
1982-1983 Berlijn BRD CSP Limoges FRA KK Šibenka Šibenik YUG 94-86
1983-1984 Parijs FRA Élan Béarnais Orthez FRA KK Rode Ster Belgrado YUG 97-73
1984-1985 Brussel BEL Simac Milano ITA Ciao Crem Varese ITA 91-78
1985-1986 Caserta / Rome ITA Banco di Roma ITA SC Juventus Caserta ITA 84-78/73-72
1986-1987 Barcelona / Limoges ESP/FRA FC Barcelona ESP CSP Limoges FRA 106-85/97-86
1987-1988 Madrid / Zagreb ESP/YUG Real Madrid ESP KK Cibona Zagreb YUG 102-89/93-94
1988-1989 Cantù / Belgrado ITA/YUG KK Partizan YUG Wiwa Vismara Cantù ITA 76-89/101-82
1989-1990 Pesaro / Badalona ITA/ESP RAM Joventut Badalona ESP Scavolini Pesaro ITA 99-98/96-86
1990-1991 Madrid / Cantù ESP/ITA Shampo Clear Cantù ITA Real Madrid ESP 73-71/95-93 (OT)
1991-1992 Rome / Pesaro ITA Il Messaggero Roma ITA Scavolini Pesaro ITA 94-94/99-86
1992-1993 Rome / Milaan ITA Philips Milano ITA Il Messaggero Roma ITA 95-90/106-91
1993-1994 Thessaloniki / Triëst GRE/ITA PAOK Thessaloniki BC GRE Pallacanestro Trieste ITA 75-66/100-91
1994-1995 Milaan / Berlijn ITA/BRD ALBA Berlin GER Stefanel Milano ITA 87-87/85-79
1995-1996 Istanboel / Milaan TUR/ITA Efes Pilsen SK TUR Stefanel Milano ITA 76-68/70-77
1996-1997 Bursa / Thessaloniki TUR/GRE Aris Thessaloniki BC GRE Tofaş Bursa TUR 66-77/88-70
1997-1998 Verona / Belgrado ITA/S&M Riello Basket Verona ITA KK Rode Ster Belgrado S&M 68-74/73-64
1998-1999 Madrid / Barcelona ESP FC Barcelona ESP Addeco Estudiantes Madrid ESP 77-93/97-70
1999-2000 Limoges / Málaga FRA/ESP CSP Limoges FRA Unicaja Malaga ESP 80-58/51-60
2000-2001 Málaga / Vršac ESP/S&M Unicaja Malaga ESP KK Hemofarm S&M 77-47/71-69
2001-2002 Nancy / Rostov FRA/RUS SLUC Basket Nancy FRA Lokomotiv Mineralnye Vody RUS 98-72/74-95
               

FIBA Europe League / FIBA EuroCup / FIBA Europe EuroChallenge

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
2003-2004 Kazan RUS UNICS Kazan RUS TIM Maroussi Athene BC GRE 87-63
2004-2005 Istanboel TUR BK Dinamo Sint-Petersburg RUS BC Kiev UKR 85-74
2005-2006 Kiev UKR DKV Joventut Badalona ESP BK Chimki Oblast Moskou RUS 88-63
2006-2007 Gerona ESP Akasvayu Girona ESP BC Azovmash Mariupol UKR 87-63
2007-2008 Limasol CYP Barons LMT Riga LAT Dexia Mons-Hainaut BEL 63-62
2008-2009 Bologna ITA Virtus BolognaFiere ITA Cholet Basket FRA 77-75
2009-2010 Göttingen GER BG 74 Göttingen GER BK Krasnye Krylja Samara RUS 83-75
2010-2011 Oostende BEL KK Krka Novo Mesto SLO PBK Lokomotiv-Koeban Krasnodar RUS 83-77
2011-2012 Debrecen HUN Beşiktaş Milangaz TUR Élan Chalon-sur-Saône FRA 91-86
               

FIBA Europe Champions Cup / FIBA Europe Cup / FIBA EuroCup Challenge

SEIZOEN PLAATS NAT WINNAAR NAT TEGENSTANDER NAT UITSLAG(EN)
2002-2003 Thessaloniki GRE Aris Thessaloniki BC GRE Prokom Trefl Sopot POL 84-83
2003-2004 İzmir TUR Mitteldeutscher BC GER JDA Dijon FRA 84-68
2004-2005 Ploieşti ROM CSU Asesoft Ploieşti ROM Lokomotiv Rostov RUS 75-74
2005-2006 Joezjne / Perm UKR/RUS PBK Ural Great Perm RUS Khimik Joezjne UKR 80-67/74-80
2006-2007 Samara / Nicosia RUS/CYP CSK VVS Samara RUS Keravnos Strovolos CYP 101-81/83-85
Deel!